bernyoke

Regisztráció dátuma: 2016. november 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. november 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2020. november 9.

Nagyon szeretem, minden reggel és este arctisztítás után, tonerként használom. Már többször újravettem, hialuronsav szérum előtti vizes bőr előállításához is tökéletes.

Manna Édesmandula Szépségolaj

Manna Édesmandula Szépségolaj
2018. február 27.

Pár napja használom, szintén éjszaka az arcbőrömön. Abszolút 5*! Reggelre szépen feltölti és puhává teszi a bőrt, nagyon tetszik az állaga és az is, hogy teljesen illatmentes. Hajra is megpróbáltam már, egyelőre csupa pozitív tapasztalat.

Alpecin Doppel-Effekt Sampon

Alpecin Doppel-Effekt Sampon
2018. február 13.

A szerelmemnek vettem meg, aztán szépen lassan rácsúsztam én is, mert nagyon jó. Egy ideje csak ezt használjuk mind a ketten és rajongunk érte:D Engem nem zavar a férfias illat, a balzsamtól és egyebektől úgyis elmúlik, szép tiszta és nagyon fényes hajat eredményez, szóval ez egy hosszútávú kapcsolat lesz.

The Body Shop Vanilla Chai Kézkrém

The Body Shop Vanilla Chai Kézkrém
2018. január 10.

Töménynek tömény, de nagyon jó illat, nagyon szépen hidratál is, nekem ez most szeretem-krém:)

Balea Professional Winter Protect Shampoo

Balea Professional Winter Protect Shampoo
2018. január 10.

Nem rossz, megfelelően tisztít és hidratál, de különösebb kiemelendő csodaszer-tulajdonságot nem tudnék említeni. Egy kifésülő balzsammal meg egy kis olajjal együtt szép selymes lesz a végeredmény.

Balea Mizellen-Reinigungswasser Mit Aktivkohle

Balea Mizellen-Reinigungswasser Mit Aktivkohle
2018. január 10.

Micellás vízként tényleg nem érdemes aposztrofálni, egyébként én reggelente használom úgy, hogy a tenyerembe öntök egy picit, átmosom az arcom, aztán vízzel le és nekem ebben a formában jól működik, szép sima bőrképet ad a hidratáláshoz és sminkeléshez. Géles állagú, illata nagyon nincs.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2018. január 10.

Nagyon szépen segíti az apróbb sebek hegesedését az arcomon és nyomtalanul tünteti el azokat, nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Sima 5*

Cien Volume Szempillaspirál

Cien Volume Szempillaspirál
2017. november 3.

Nem szoktam sokat válogatni a szempillaspirálok között, mert szerencsére alapból is hosszú és sűrű szempillákat örököltem. Ezt hónap végén vettem, gondoltam kipróbálom, mert itt is jókat olvastam és egy barátnőm is ajánlotta. Nekem teljesen jól bevált, bár van benne valami értelmezhetetlen szag (parfüm is van az összetevők között), szép, erős fekete a végeredmény, de 3 hónap után ezt is el kell dobni, mert elkezd ragadni. Ennyiért bőven megérdemli az 5 csillagot.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. november 3.

Glamour napokon vettem már másodszorra, így féláron szerintem eléggé megéri. Én szeretem az olajos érzetet amit hagy (annak ellenére, hogy azt ígéri, nem hagy azt:D), bár utána még szoktam használni tonikot és egy hidratálót is, így sokáig nem marad rajta ez a "réteg". Az illatát nagyon szeretem, szépen eltünteti a sminket, nem kell dörzsölni. Reggel-este használom, összességében jó terméknek tartom.

Rimmel Lasting Finish Mono Pirosító

Rimmel Lasting Finish Mono Pirosító
2017. október 11.

Szeretem és csak ezt használom kb. 5 éve. A kis ecset gagyi, a pirosító viszont nagyon jó, nem lesz túlzó a hatása, szépen lehet építeni. A pink rose árnyalat van meg, 9-12 hónapig is elég egy tégely.