berrythought

Regisztráció dátuma: 2017. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Maske

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Maske
2017. március 26.

Közepesen sűrű állagú, fehéres krém. Nekem ez a kiszerelés 4 alkalomra is elég, egyszerre egy adag felét használom el, leragasztom a zacskót és egy hét múlva használom el a következő adagot. Eredetileg a Loreal új tégelyes maszkjával szemeztem, de aztán az ár és az összetevők miatt döntöttem emellett - a bőröm szereti a szalicilsavat. Használatkor kicsit hűsít, de nem csíp és nem irritál. Csökkenti a mitteszerek és pórusok nagyságát, gulladáscsökkentő és tisztít is. Egy picit talán szárít, de ez kezelhető utána egy kis hidratálóval vagy akár hidratáló maszkkal, ha sok ideje van az embernek :) Nem bántam meg, hogy ezt választottam, szerintem egy darabig nem is keresek másikat.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2017. március 26.

Több üveggel elhasználtam már, törölköző száraz hajra a végeken dolgozom el. Erős szálú hajam van, nem is kevés - ez az olaj puhította a hajvégeket. Egy csillagot azért vonok le, mert lehet fokozni a hatását - sokkal hatékonyabb, ha összekeverem egy kis argán olajjal az üvegében és minden használat előtt összerázom.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2017. március 26.

A zöldkupakos verzió után próbáltam ki, ez sajnos gyengébben teljesített. Rengeteg hajam van, erős szálú és a törölközőszáraz hajvégekre használtam, de nem éreztem igazán a hatását.

Benefit Gimme Brow

Benefit Gimme Brow
2017. március 26.

Használom már évek óta a legvilágosabb árnyalatot, a régi verziót is szerettem. Az új gyakorlatilag ugyanaz, kivéve a csomagolást, ami nekem kicsit sok de nem fogok emiatt lemondani róla. Picike a keféje, ami praktikus és amellett, hogy színt ad és rögzít, a plusz szálacskák dúsítanak is. Az elején le kell húzni a fölösleget, de sokadik használat után már nem vészes. Az Essence.el összehasonlítva ez kicsit "szárazabb", sokkal inkább dúsít és kitöltögeti a ritkásabb részeket, ezért a hatása is erőteljesebben látszik. Nekem mindkettő megvan és mikor melyik hatásra van ingerem, ahhoz nyúlok.

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam
2017. március 26.

Rengeteg sok vastagszálú, makrancos hajam van. Ezt a terméket hajbalzsamként használom, jól kinyomkodott hajra teszek bőven és amíg tusolok, percekig áll rajta. A hajam puha, selymes és könnyen kezelhető lesz - pontosan ezt várom el. Inecto sampon után használom, mert az Aussie samponoktól sajnos kicsit hamarabb zsírosodott a hajam, pedig én szeretem az illatukat is és jó hatásuk volt a zsírosítást leszámítva.

Inecto Naturals Argan Extra Csillogás Sampon

Inecto Naturals Argan Extra Csillogás Sampon
2017. március 26.

Felváltva használom a kókuszos verzióval egy jó ideje és nekem tökéletesen bevált. Kicsit kevésbé habzik, mint általában a samponok, ehhez hozzá kellett szoknom. Inkább kétszer is megmosom a hajam vele a teljes tisztításhoz, de legalább nem irritál és nem szárítja vagy gubancosítja a hajam. Sokáig elég, elég jó az összetétele és könnyen elérhető, a hajam puha és jól kezelhető, mi kell még:)

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon

Inecto Naturals Gazdagon Tápláló Sampon
2017. március 26.

Felváltva használom az argán olajos verzióval egy jó ideje és nekem tökéletesen bevált. Kicsit kevésbé habzik, mint általában a samponok, ehhez hozzá kellett szoknom. Inkább kétszer is megmosom a hajam vele a teljes tisztításhoz, de legalább nem irritál és nem szárítja vagy gubancosítja a hajam. Sokáig elég, elég jó az összetétele és könnyen elérhető, a hajam puha és jól kezelhető, mi kell még:)

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2017. március 25.

Leginkább a barna verziót használom, de megvettem a feketét is. Utóbbi valamiért kicsit folyékonyabb, óvatosan kell vele bánni. Alapvetően megkönnyíti a sminkelést, kb a szempillatőre fektetve készen is van a vonal pár pillanat alatt. Ha nagyon precíz akarok lenni, akkor a Clinique hasonló tusom segítségét igénybe kell vennem, mert ennek a hegye annyira nem vékony, de az ára miatt ezt elnézem neki, hiszen akciókban veszem.

Avon Instinct Forbidden

Avon Instinct Forbidden
2017. március 25.

Nem túl tartós sajnos, mint általában az Avonos parfümök, de rajtam olyan vidám, nyárias gyümölcsös illata van némi citrus mellékillattal, hogy nagyon jó kedvem lesz tőle. Sajnos kivonta az Avon, és előtte jó darabig már nem is lehetett kapni szóval az utolsó üvegemmel véget is ért ez a történet.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2017. március 25.

Valamiért ez a micellás víz csak többet tud, mint a társai... Nem hagy az arcon ragacsos nyomot és MINDENT leszed. Ráadásul mivel a szemem környéke extra érzékeny, fontos az is, hogy sosem irritál. Próbálkoztam olcsóbbal kiváltani, de mindig visszatérek hozzá, mert ez pótolhatatlan.