Besszi

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Olivia Ylang-ylang&Kubeba Krémdezodor

Olivia Ylang-ylang&Kubeba Krémdezodor
2014. november 1.

Teljesen oda vagyok érte. Az illata számomra mesés, és hihetetlen, hogy szó szerint egész nap érezni. :) Az aluminiumos cuccok sem tudnak ilyet, fél óra után már nem érezni semmit belőlük, ráadásul a 48 órás védelmet ígérő spray 8 órát sem bír, na de ez simán kibírja és ugyanolyan fantasztikus illata van mint az elején. Tökéletes számomra. Imádom!!! :) Használtam már Dr Organics-os dezodort de nap végére izzadságszagú voltam, ettől viszont semmi.
A felvitelét könnyű megszokni, kicsit várni kell még beszívódik. Fekete ruhával ugyan még nem próbáltam, de kicsit félek tőle a szódabikarbóna miatt, hogy ki fogja fehéríteni. De ettől függetlenül nincs vele semmi gond. :)
Csak ajánlani tudom! :)

Yves Rocher Testápoló Szárazolaj

Yves Rocher Testápoló Szárazolaj
2014. március 15.

Nem mondom, hogy annyira szeretném, nehezen szívódik fel és ez az olajos érzet engem zavar. Tudom, hogy olaj, de sokkal több idő míg felszívódik és úgy érzem annyira nem táplál mint egy krém. Az illata és minden egyéb fantasztikus, de összességében engem nem nyert meg.

Yves Rocher Gyengédség Lágy Sampon

Yves Rocher Gyengédség Lágy Sampon
2014. március 15.

Ez a kedvenc samponom, de úgy látom már sehol nem lehet kapni. :( Megszűnt??

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Testápoló

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Testápoló
2013. november 7.

Nekem már első használat alkalmával alig akart kijönni valami. De ha megütögetem akkor már jön is. :) Az illata nagyon tetszik, nem tudom a méz és müzli összetevőkből, hogy jön ki marcipán illat? De finom szerintem. :)
Aránylag gyorsan beszívódik, nálam a bio árnikás kézkrémük a nyerő. Annál kicsit lassabban szívja be a bőröm, de sokáig érzem a hatását, az összetevői szuperek. Talán újravenném. :)

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2013. szeptember 1.

Én is az itteni vélemények alapján vásároltam meg ezt a balzsamot. :) Imádom! Nagyon sok balzsamot kipróbáltam már, de ez a legeslegjobb mind közül. A hajam göndör, amit sokszor nem szeretek, hajmosás után 1 napig szép hullámos, utána pedig ... mint a szénakazal. Ha kivasalom akkor a tapintása elviselhető, de máskülönben borzalmas. Egyedül a fodrász után szokott jó tapintása lenni pár napig, ha tesz rá valami szérumot. Na de ez a balzsam valami csodát művelt a hajammal már az első használat után. Nem győzőm fogdosni a hajam, annyira imádom amit vele tett. Sima, puha, lágy tapintású, nem akad benne a fésű. A brillance shine samponnal használom, és szuper a végeredmény. Rá sem ismerek a hajamra. Mindig is ilyenre vágytam. Kész csoda hogy a göndör hajammal egy ilyen jó árkategóriájú balzsam ilyen jó eredményeket ért el. Egyszerűen ez a legjobb. Lehet hogy gyorsabban fog zsírosodni tőle a hajam, de az sem érdekel, mert ez a csodás tapintás mindenért kárpótol! :) Mindenkinek ajánlom, aki hasonló problémákkal küzd.
Számomra 5* egyértelműen!! :) :)

Yves Rocher Gestes d'Institut Tisztító Arcradír

Yves Rocher Gestes d'Institut Tisztító Arcradír
2013. január 30.

Nyár vége fele vettem, nagyon szeretem. Hetente 1x használom hajmosáskor. Szépen leradírozza az arcom, sok szemcse van benne. Az illata olyan semleges, nem szoktam szagolgatni, felkenem, szétdörzsölöm, aztán lemosom. Meg vagyok vele elégedve. Akciósan vettem, így nem volt vészesen drága. Egy jó ideig még tuti elég, szerintem a 6 hónapon túl is fogok lógni, de nem baj, nem hinném hogy sok baja lenne. :)

Balea Dusche&Creme Cocos&Tiarablüten Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Cocos&Tiarablüten Tusfürdő
2013. január 29.

Szerettem, mert imádom a kókusz illatot, és az egész fürdőszoba úszott a kókusz illatban, szuper volt. :)

Balea Juicy Melon Tusfürdő

Balea Juicy Melon Tusfürdő

Meg voltam vele elégedve, olcsó, finom, isteni :D :D

Balea Lovely Raspberry Tusfürdő

Balea Lovely Raspberry Tusfürdő
2013. január 29.

Isteni illata van, amúgy is imádom a málnát, szóval remek választás :P

Dr. Organic Bioaktív Gránátalma Testápoló

Dr. Organic Bioaktív Gránátalma Testápoló
2013. január 29.

Igaz még csak a teszterét próbáltam, de lenyűgözött. Több illatot felkentem a kezemre, hogy melyik a legjobb és ez nyert. A többiben is van ami jó, de azok kicsit idegenebbek számomra, ha elfogy a mostani, tuti ezt fogom venni. Nagyon hamar beszívódott pedig nem is volt kiszáradva a kezem. Az illata finom, tartós. Már most szeretem :D