besty

Regisztráció dátuma: 2016. december 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Biomed Vadgesztenye Krém

Biomed Vadgesztenye Krém
2017. március 14.

seprűvénáimat szoktam ezzel kenegetni. rendszeres, napi használat mellet szépen halványítja.
Kicsit nehezen szívódik be. de megéri megvárni.

Sephora Instant Refreshing Toner

Sephora Instant Refreshing Toner
2017. február 19.

Nagyon nem vált be. Se nem frissít, se nem tonizál rendesen. Utazáshoz alkalmas méretben vettem egy trio csomagot. Pénzkidobás. Párszor használtam, kényszerbőr, mert nem volt nálam más. De nem tetszett.

Sephora Soothing Cleansing Milk

Sephora Soothing Cleansing Milk
2017. február 19.

Nem estem hasra ettől a terméktől sem. Bár az általam vásárolt trio utazós csomagban még ez a leghasználhatóbb termék.
Nem fogom újra vásárolni az biztos.

Sephora Waterproof Eye Makeup Remover

Sephora Waterproof Eye Makeup Remover
2017. február 19.

Régebben szerettem a Sephora termékeket. Legutóbbi alkalommal egy kis szettet vettem, ami utazáshoz tökéletes méretű-ez miatt kap 2 csillagot...
De ez a lemosó nekem nem jött be. nem hogy a vízállót, de még a szimpla sminket is nagyon rosszul szedi le. Csapvízzel ugyanezt a hatást érném el. Plusz még a szemem is csípi.
Nekem csalódás.

Lady Speed Stick Invisible Deo Stick

Lady Speed Stick Invisible Deo Stick
2017. február 14.

kipróbáltam. nekem nem jött be. az "invisible" egyáltalán nem így van. ha várok is a száradással, akkor is befogja a ruhám.
Egy dezodornak elmegy, de nem veszem újra.
Edzéshez szoktam használni ujjatlan felsővel.

Oral-B Genius Pro 9000 Elektromos Fogkefe

Oral-B Genius Pro 9000 Elektromos Fogkefe

Imádom!
Használtam már többféle elektromos fogkefét. Triumph 5000est közel 10 évig.aztán az újabb változatát 2 évig. Még mindig működik és olyan, mintha új lenne...de most ő az új szerelmem. Mindent tud. Tökéletesen működik. Nekem a fekete változata van. Nagyon exkluzív darab. a doboztól az utolsó kis darabig tökéletesen összerakott termék. karácsonyi akcióban vettem a fogkefe-bolt.huról. megérte! Remélem a következő jópár évben hű társam lesz. Az applikáció pedig nagyon hasznos és jól elszórakoztat fogmosás közben. Csak ajánlani tudom.

Oral-B Blend-A-Med Pro-Expert Sensitiv & Sanftes Weiss Fogkrém

Oral-B Blend-A-Med Pro-Expert Sensitiv & Sanftes Weiss Fogkrém
2017. február 14.

Egy ideje ezt használom. Próbálgattam több félét. Szájápolási dolgok területén ragaszkodom az Oral-B-hez.
Ez a fogkrém egyszerre bír fehérítő hatással és érzékeny fogakra való.
Ok, csodát ne várj tőle, mert nem lesz hollywoodi fehérségű fogsorod...de a tea-kávé fogyasztó emberekkel, mint én...szinte csodát művel. Ráakadtam a fogkefe-bolt.hu-n és csak tőlük rendelem ezt is.

Listerine Stay White Antiszeptikus Szájvíz

Listerine Stay White Antiszeptikus Szájvíz
2017. február 14.

A Listerine-k közül ez a kedvencem. Évek óta használom. Volt egy időszak, hogy sehonnan nem tudtam beszerezni...aztán megtaláltam a fogkefe-bolt.hu-n és azóta mindig tőlük veszem.
Imádom. Napi 2szer használom. Soha nem öblögetek utána vízzel.
Az enyhén maró hatást meg lehet szokni.
Próbáltam rengeteg féle szájvizet, de nekem ez az, ami megérdemli az 5*-ot.

Avon Sminkfixáló Spray

Avon Sminkfixáló Spray
2017. február 14.

Nekem sem lett a kedvencem. Ragad tőle a bőröm. Fénylik. Nem tartós. Inkább a sminkemet javítom ki napközben, mint hogy olyan érzésem legyen, mintha hajlakkot fújtam volna az arcomra. 2 csillagot azért kap, mert a babahajakat szoktam vele fixálni :D

Zara Black

Zara Black
2017. február 14.

Régebben vettem, mikor a Zara piacra dobta itthon is a parfümöket. Nagyon szerettem. Sokáig megmaradt az illata.
Pár hónapja vettem egyet újra, mert hiányzott a parfümök közül...valamit változtattak az összetevőjén az évek alatt mert már nem azt az illatot kaptam...de ettől független még mindig szeretem. Abszolút korrekt áron van.