Besz001

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. november 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Douglas Brow Pomade Waterproof Tinted

Douglas Brow Pomade Waterproof Tinted
2020. március 4.

A Douglas-ban ajánlotta az eladó hölgy, a NYX hasonló terméke helyett, és milyen jól tette! :) A NYX-el szemben ez nem szárad be, hihetetlen milyen tartós, könnyű vele bánni, nem kell eldobnom a felénél, mert úgy összeszáradt, hogy használhatatlan.

s-he stylezone Dip Eyeliner Wateproof

s-he stylezone Dip Eyeliner Wateproof
2020. február 24.

Egyenesen szuper! :) A színe tartós, nem kenődik, szépen lehet vele rajzolni. Az elején kicsit óvatosan kell az ecsettel bánni, mert sok festéket felvesz.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2020. február 24.

Az eddigi legjobb alapozóm, bevált. Vizes szivaccsal lágyabb, nem lesz maszkhatású, remekül fed.

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2020. február 24.

Imádom! Csak ez! Mindig van egy a táskámban, szépen hidratál és regenerál. Hátránya, kicsit koszolódós a kupak pereménél.

Neutrogena Hydro Boost Testápoló Krémzselé

Neutrogena Hydro Boost Testápoló Krémzselé
2020. február 24.

Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Korábban is Neutrogena testápolókat használtam, ez meg sem közelíti társait.

The Body Shop Mitesszer Eltávolító

The Body Shop Mitesszer Eltávolító
2019. július 29.

Ügyes, stabil kis szerkezet, könnyen használható, kicsit pirosodik csak ki tőle a bőröm, de az hamar el is tűnik. Szuper eszköz, nagyon jól tisztítja a bőrt.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2019. június 24.

A Gel-Créme után vettem, kedvezőbb áron, ajándék micellás lemosóval, szuper páros! Imádom mindegyiket! Remek sminkalap, gyorsan szárad, hidratál, fényfédős, legjobb :)

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. június 24.

Nagyon nagyon imádom :) Ajándékba adták a Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30-hoz, igazi ütős duó, kitisztította az arcom, no pattik, no foltok :)

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. június 24.

Nem érte el a várt hatást, először ragacsos érzést ad, a szemhéjamon szárad a legnehezebben. Száradás után jó, nem az az igazi hidratáló, nyárra talán megfelel. Akciósan vettem, így elfogadható. Maradok a Biodermánál.

Bioderma Hydrabio Gel-Créme

Bioderma Hydrabio Gel-Créme
2019. május 23.

Egyszerűen: imádom. Először tubusos termékmintát kaptam belőle a patikában, akkor szerettem meg. A minta is elég volt kb. 2 hétig, hát beruháztam egy 40 ml-esre. Géles állaga miatt nem kell sokat felvinni az arcra, a 40 ml 5 hónapig tartott napi egyszeri használatnál. Sminkalapnak tényleg remek, de önállóan is gyakran használom. Eltűntek a pattanások, a foltok, az arcom kiegyenlítettebb tónusú, nap végére nem fénylik és nem is szárad ki. Újraveszem.