Betti21

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Natura Siberica Tápláló Arcmaszk

Natura Siberica Tápláló Arcmaszk
2019. november 8.

Többféle arcmaszkot próbáltam ez minden szempontból megfelel. Többet kell felkenni mert nagyon szívja a bőr. Szép a csomagolás, jó az ára is. Tökéletes.

Natura Siberica Feszesítő arcmaszk

Natura Siberica Feszesítő arcmaszk
2019. november 8.

Ezzel a termékkel most ismerkedtem meg, 4 féle arcmaszkhoz jutottam hozzá és mindegyik maximálisan hozta azt amit igér. Külön külön használom a 2-2 félét, mivel az arcom sem egyforma , zsirosodásra hajlamos és tág pórusú valamint száraz, ennek megfelelően rakom fel. Kezdetben csak 10 percet, mivel tökéletesen jó hatású ezért a 15 perc is nyugodtan mehet. Vékonyan is lehet kenni ezért tovább is elég, nagyon megéri az árát. Mindenkinek nagyon jó szívvel ajánlom, valamint a csomagolása is gyönyörű, de nem csak ezeknek hanem a test és hajápoló cikkeknek is. Csodás!

Avon Kabuki Ecset

Avon Kabuki Ecset
2019. november 8.

Valószínűleg egy újabb kiadást vásároltam mert amit kaptam az nagyon szép és rendkívül puha a szőre, amit kicsit meg is rángattam kezdésnek de nem hullik. Kevés púdert használok ezért mind a palleta mind gyöngyök felviteléhez tökéletesen megfelel.

Avon Mark Epic Lip Powder Pen Rúzs Púder

Avon Mark Epic Lip Powder Pen Rúzs Púder
2019. november 8.

Maga az elgondolás nagyon jó, hogy egy adagolós megfelelő formájú szivaccsal vigye fel a rúzst az ember. Szépek a színek, nagyon tetszik a free to be, trust fall és limitless. De nehézkes a felvitele, nem adagolja normálisan a rúzs, ezért nem tudok jó formát sem kialakítani.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2019. november 8.

Most rendeltem először ezt a fajta matt ajakrúzst. Először is kapok egy nylonba vont rúzst természetesen fekete csomagolás, a megfelelő jelzésekkel. Leszedem a snassz csomagolást és ami alatta van már megérte. Nagyon kellemes meglepetés a többféle szín és nude felirat, szóval ha nem lenne jó a rúzs színe már akkor is megérte:) két színt rendeltem nude és blush amit észrevettem hogy világosabb a rúzs mint a képen. Nagyon krémes, mintha níveát kennék fel, zsepis törlés után is nehézkesnek érzem, közepesen tartós. De mégis szép mindkét szín, púderes a végeredmény, szép a csomagolás, akciós áron vettem így egyszeri kipróbálásra megérte.

Bourjois Healthy Mix BB Cream

Bourjois Healthy Mix BB Cream
2019. november 8.

Annyira sajnálom ezt a márkát, régebben minden terméke nagyon jó minőségű volt, ezeket többnyire ki is vonták egy idő után forgalomból, imádtam az alapozókat szempillaspirálokat, minden szép és tartós volt. Most sajnos a pultnál a kipróbálásig jutok, biztos ami biztos, valamit a bőröm szereti a BB CC krémeket így adtam egy esélyt hátha. A bourjois bb krémre vittem fel a cc (123) krémet és így kimondottan jó. Külön csak a cc krémben látom hogy szépíti a bőrt. Szóval a kettő együtt nagyon jó, így kicsit púderesen néz ki és szépen fed, nem kellemetlen bőrön sem.

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém
2019. november 8.

Rossmannban kétféle van light és médium. Megvettem mind a kettőtt mert nem tudtam kipróbálni az üzletben. Van különbség. Mindkettőt a reggeli krém vagy szérum fölé kentem, nem vettem észre hogy ez valami rosszat okozna.
light: Világos a bőröm így azt gondoltam a light nagyon jó lesz, de ez nagyon fehér a bőrömön sápaszt, meglepetés hogy kinyomtam a tubusból és fehér a krém színe fekete apró pötyökkel, mint a bourbon vanilia fagyi. Mivel tudom hogy mindent kitalálnak már és bizonyára ez is valami optikai csalás felkentem és kérem nagyon szépen fed kb. 70 % és nem koszpöttyös az arcomon. Jól tartja magát lemosáskor a vatta barna mint az alapozónál és a fekete pöttyök megint ott vannak.
Medium: szóval a médiumra gondoltam hogy sötét de a világos bőrömre mégis ez lett a jó. Szintén fehér krém fekete pötyökkel, nagyon szépen hidratál fed is amennyire egy ilyen krém tud. Nem zsírosít, nem szárít, nem vagyok pattanásos, lemosáskor barna a vattakorong pötyök nélkül. Azt gondolom érdemes üzletben a színt kipróbálni ha lehet. Kupon napon vettem féláron, de anélkül is megint beruházok rá.

Oriflame Giordani Gold CC Krém SPF35

Oriflame Giordani Gold CC Krém SPF35
2019. november 8.

Ez az első cc krémem és pont jól is választottam színt. Hozza a közepes fedést, nem zsírosít szárít, délutánra kicsit mégis fényesebb a bőröm és jól esik lemosni. Nem tökéletes a fedése és nem alapozó hatás, de szerintem a célnak megfelel.

Oriflame The One Colour Unlimited Eye Shadow Stick

Oriflame The One Colour Unlimited Eye Shadow Stick
2019. október 29.

Előszőr csak az iced sand árnyalatot vettem, abból már a harmadikat fogyasztom és most az új árnyalatokból bővítettem. Nagyon szép színek, gyögyházasak, de nem túl fényesek így a napszakban bármikor használható. Nagyon nagyon tartósak, ezért szeretem az oriflame termékeket mert este is olyan mint reggel amikor felkentem, ez nagyon kellemes meglepetés. Akciós áron szoktam, venni akkor több darabot. Egy baja van, hogy gyorsan fogy :)

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2019. október 18.

Jó fekete színe van, de sajnos nekem nem választja szét olyan szépen a pillákat, utána kell húznom egy másik szempillaspirállal ami már kifogyott. Néha van egy két pici darab a szemem alatt, nem árt odafigyelni a nap folyamán. Nem veszem újra mert az áráért tudok jobbat.