betti961

Regisztráció dátuma: 2019. április 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. április 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító

La Roche-Posay Micellás Habzó Arctisztító
2019. április 8.

Egyszerűen imádom. Nagyon jó az illata, sminklemosónak is tökéletes. Használat után olyan puha lesz az arcom, mint a babapopsi :D

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. április 8.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom csak. Sokáig elég és nem drága ahhoz képest. Nem irritál, nem szárít szóval nem cserélem le semmire.

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2019. április 8.

Megvettem de minek? Egyszer ha használtam, de nekem nem jött be. Nem tudom kihasználni a színeket.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2019. április 8.

Nem rossz alapozó. Sokat használtam ezt majd átváltottam a HD Liquidre, nekem az jobban bevált. De ez is jól fed, szépen el lehet dolgozni és plusz pont, hogy matt.

MakeUp Revolution Brow Pomade

MakeUp Revolution Brow Pomade
2019. április 8.

Többször újravettem már, nekem bejött nagyon. Nem a saját ecsetével viszem fel, hanem rendeltem hozzá egy normálisat. Kicsit nehezebb eldolgozni mint pl egy port, de szerintem tartósabb sokkal a pornál. Összességében én szeretem.

Makeup Revolution Luxury Banana Powder Fixáló Púder

Makeup Revolution Luxury Banana Powder Fixáló Púder
2019. április 8.

Megvettem de kb 2-szer ha használtam. Valahogy nem jött be. Nekem túl világos arcbőrt csinált. Azóta csak áll a szekrényembe, tartaléknak jó.

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2019. április 8.

Sokáig használtam ezt a szemöldökformázót, majd átváltottam a Makeup Revolution szemöldökformázójára. Mindkettőt szeretem, ezzel picit könnyebb dolgozni és olcsóbb is.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2019. április 8.

Én szeretem ezt a terméket. Sokáig elég, jól fed és még olcsó is.
Régóta ezt használom már, nekem a folyékony korrektor nem jött be.

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Tropical

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Tropical
2019. április 8.

Többször újravettem már. Teszi a dolgát, szépen szőkít de nekem a fenekemig érő hajamra kb 2-szer volt elég, így elég húzós az ára.
Nyáron szoktam csak használni, mert még a nap is kiszívja és nem kell olyan sűrűn fújni. De tényleg szárít és töri a hajvégeket.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. április 8.

Legjobb krem, amit eddig probaltam.
Kb fel eve hasznalom es meg most fogyott el az elso tubus, pedig napi 2-szer hasznalom.
A csunya heges, pattanasos boromet szepen helyre rakta. Nagyon szeretem, mar ujra is vettem.