bettics

Regisztráció dátuma: 2012. január 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 31.
Bőrprobléma: -

La Roche-Posay Lipikar Xerand Kézkrém

La Roche-Posay Lipikar Xerand Kézkrém
2022. április 4.

Mint előttem is írták már, hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, Eddig én is csak hűvösebb időkben próbáltam, mert nemrég találtam rá, viszont nem hozza azt amit ígér számomra, lehet elrakom egy már kellemesebb időjárásra, és akkor újra próbálkozom vele, mert addig csak kenem, de nem igazán javít a helyzeten

La Roche-Posay Lipikar Gel Lavant

La Roche-Posay Lipikar Gel Lavant
2022. április 4.

Teljes mértékben elégedett vagyok ezzel a termékkel is, csak úgy mint sok más La Roche-Posay esetén. Mint előttem írták már páran, az illata kellemes, egyáltalán nem erőltetett, habzik és teszi a dolgát.

La Roche-Posay Effaclar Micellás Arctisztító Ultra

La Roche-Posay Effaclar Micellás Arctisztító Ultra
2022. április 4.

Kb. 3 éve használom ezt a micellás vizet, és nem is szándékozom lecserélni, nekem teljes mértékben bevált, nem kell percekig dörzsölni a szempillámat, hogy a spirál lejöjjön, és tiszta érzést hagy maga után.

La Roche-Posay Lipikar Cleansing Oil Ap+ Tusoló és Fürdőolaj

La Roche-Posay Lipikar Cleansing Oil Ap+ Tusoló és Fürdőolaj
2022. április 4.

Az tény, hogy nem olcsó, viszont az én bőröm elég hamar szárad, viszont ha ezzel a tusfürdővel fürdöm, akkor melegebb időkben nem szükséges utána testápolóban is fürdeni, ezért mindenképpen megtalálható a polcomon a fürdőben.

Balea Urea Kézkrém (régi)

Balea Urea Kézkrém (régi)
2016. november 17.

Múlt hónapban láttam még ezt a terméket és mivel gondoltam, hogy a balea-s termékekben eddig nem csalódtam, megvettem. Nekem nagyon hamar szárad a kezem, minden kézmosás után be kell kenni ezekben az időkben, szükségem volt egy olyan kézkrémre, amely nem hagy zsíros érzetet maga után és ápol. Lám megtaláltam. Hamar beszívodik, sokáig tart hatása.

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2016. november 17.

Én alapjáraton nem használok rúzst, de erről annyi jó véleményt hallottam illetve olvastam ott, hogy muszáj voltam venni egyet méghozzá a 02-est mely így őszre tökéletes. (Másfél hónapig jártam érte a boltokat mert mindenhol ki voltak fogyva ebből az árnyalatból.)Teljes mértékben meg vagyok elégedve vele, szép matt nem kopik hamar. Egyszerűen imádom.

Balea Lovely Mint Ajakápoló

Balea Lovely Mint Ajakápoló
2016. augusztus 24.

Engem a tic tac-ra emlékeztet az illata nagyon tetszik, jól hidratáló, miután megvettem az elsőt és kipróbáltam visszamentem még egyért :) hamar kedvenc lett, bár az osszes balea-s az :)

Alverde Testápoló Olaj Minden Bőrtípusra

Alverde Testápoló Olaj Minden Bőrtípusra
2016. január 22.

A DM boxban jutottam hozzá ehhez a termékhez, és örülök, hogy ráakadtam, az én bőröm nagyon hamar kiszárad és eddig a testáplóknál mindig 2x kellett magamat bekenni, de ez csodaszer számomra elég 1x, nem kell sokat kinyomni belőle, az illata is kellemes, hamar beszívódik és nem hagy foltokat a ruhán sem hiába használata után szinte egyből felöltözöm.

Avon Parisian Chic

Avon Parisian Chic
2016. január 22.

Random rendeltem meg ezt a parfümöt, de a kedvencem lett, tetszik nagyon az illata, és rajtam tartós is.

Bruno Banani Magic Woman EDT

Bruno Banani Magic Woman EDT
2016. január 22.

Barátnőmtől kaptam ajándékba és egyszerűen imádom az illatát, tartós is, magamtól valahogy nem vettem volna meg, de lehet, hogy ezek után mégis : )