Bettiful

Regisztráció dátuma: 2017. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2020. szeptember 2.

Már bőven egy hónapja használom a terméket, amit tesztelésre kaptam. Nagyon jól esett a legnagyobb nyári melegben is az arcbőrömnek, mivel jól és hosszantartóan hidratál. Nem hagy maga után ragacsos, zsíros érzetet, ezért biztosan újraveszem majd.

Oriflame Optimals Even Out Bőrvédő Nappali Krém SPF20

Oriflame Optimals Even Out Bőrvédő Nappali Krém SPF20
2020. január 26.

Első sorban nagyon tetszik, hogy fényvédő is van benne, ez minden évszakban fontos szempont. Az állaga könnyű és krémes, smink alá is tökéletes, egész nap hidratáltan tartja az arcom. Pigmentfoltjaim nincsenek, így arról nem tudok véleményt írni.

Oriflame Optimals Even Out Bőrmegújító Éjszakai Krém

Oriflame Optimals Even Out Bőrmegújító Éjszakai Krém
2020. január 26.

Nincsenek pigmentfoltjaim, így arról nem tudok nyilatkozni, de az biztos, hogy nagyon puhává teszi az arcom reggelre. Nagyon kellemes, dús állaga van. A nappali krémjét is használom. Teljes árban picit drága, de akciósan nagyon megéri.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2020. január 3.

Ár-értek arányban a legjobb. Hosszan tart és könnyű a felvitel. Szépen, egyenletesen kopik. Nem hagy ragadós érzetet. Más márkásabb matt rúzsokhoz képest kevésbé szárítja a számat. Lehetne belőle több szín.

Oral-B Vitality Cross Action Elektromos Fogkefe

Oral-B Vitality Cross Action Elektromos Fogkefe
2020. január 3.

Kb. 3 hónapja használom már, ez az első elektromos fogkefém. Érezhetően tisztábbak a fogalom tőle, fehérebbnek is tűnnek. Ahogy már mások is írták, a fej valóban nem olcsó, de akciósan véve megéri többet venni belőle egyszerre. Egy jó tanács pedig, amit nekem is javasoltak: minden használat után le kell venni a fejet és külön megmosni a két részt, különben néhány használat után borzasztóan tud kinézni.

Lovely Classic Nude Make Up Kit

Lovely Classic Nude Make Up Kit
2020. január 2.

Az első palettám amit vettem, mivel komolyabb sminkeket nem csinálok, illetve nem is tudok, nekem megfelelt. Főként a világosabb színeket használom, a csillámosak nagyon szépek, de van olyan benne ami alig látszik. Első palettának ajánlom, annak aki még csak kísérletezik a simnkeléssel.

Oriflame NovAge True Perfection Bőrtökéletesítő Szérum

Oriflame NovAge True Perfection Bőrtökéletesítő Szérum
2019. október 26.

Az illata, állaga és nem utolsó sorba a hatása is nagyszerű! Nagyon kellemes amikor az arcomon van, nagyrészt éjszakára használom, reggelre mindig puha és szép bőrrel ébredek. A hátrány, hogy elég drága.

Oriflame Love Nature Arcápoló Lotion Teafával

Oriflame Love Nature Arcápoló Lotion Teafával
2019. október 26.

Már nem használom, tiniként kb 2x vettem újra. Elmúltak tőle a pattanásaim és a zsíros bőrömet is jól kezelte, szerencsére az ára sem drága, bár én akciósan vettem mindig.

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2019. október 21.

Ár érték arányban drága, hiszen nem tart egész nap az illata. Kb a nap feléig tart ki az illat. Kellemes, édes illata van, szép üvegben.

Oriflame Giordani Gold Iconic Többfunkciós Szempillaspirál

Oriflame Giordani Gold Iconic Többfunkciós Szempillaspirál
2019. október 21.

Már többször újravettem, szuper a keféje és az állaga is. Nem ragadnak össze a pillák, szépen szétválasztja őket a kefe. Egész nap tart, ugyanolyan a nap végén is, mint reggel amikor felkenem. Akciósan szoktam venni, de úgy gondolom a normál árát is megéri.