Bettii98

Regisztráció dátuma: 2017. június 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2020. március 31.

Úristen hát ez valami borzalom! Gyűlölöm! 2 nap után olyan tőle a hajam, mintha soha az életben nem mostam volna meg. A fejbőr emellett viszket, mert miért ne. És a grátisz, hogy hajmosás után, ha kifésülnéd a hajadat brutál mód összekócolodik, de úgy hogy szaggatni kell a hajat a fésűvel, ezen a hajkifésülő spray sem segít, ráadásul rengeteg haj hullik ezalatt a fájdalmás művelet alatt. Ez 900 ft-ba kerül, de még 5 ft-ot is vétek lenne kérni érte.

Jeanne Arthes Boum EDP

Jeanne Arthes Boum EDP
2020. március 31.

Párizsban kaptam 100ml-es kiszerelést. Az illata finom kis virágos, de a tartóssága 0 sajnos.

Lovely Collagen-Wear Szempillaspirál

Lovely Collagen-Wear Szempillaspirál
2020. március 31.

Nagyon minimális szempillákat eredményez többszöri rétegzés után is.

Soliteint Arctonik Zsíros Pattanásos Bőrre

Soliteint Arctonik Zsíros Pattanásos Bőrre
2020. március 31.

Kegyetlen rossz. Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg, de kár volt. Olyan brutális nagy pattanások jöttek ki tőle, több hét mire elmúlnak. Soha többet!

Effezel Gél

Effezel Gél
2020. március 31.

Eszméletlen, brutál mód szárít. Szemem mellett és alatt is kijött pattanás. Bekentem ezzel és olyan mód érzékeny lett ezeken a területeken a bőr, hogy viszketett, piros lett, a szemem állandóan könnyezett. A pattanások mennyiséget nem csökkenti, nem gyógyulnak meg tőle hamarabb, nem gátolja meg, hogy kijöjjenek tőle újak. Emellett 7000ft az ára, ami nekem 3 és fél hónapig volt elég napi 1 használat mellett. Nem ajánlom.

Garnier Mineral 48h Ultra Dry Golyós Deo

Garnier Mineral 48h Ultra Dry Golyós Deo
2020. március 31.

Borzasztó! Ekkora hazugságot, hogy 72 óráig(új csomagolás) használ. 8 óra után a semmiben üléstől is izzadok tőle.

Garnier Mineral Protection5 Golyòs Dezodor

Garnier Mineral Protection5 Golyòs Dezodor
2020. március 31.

Semmit nem csinál. Nem gátolta meg az izzadást, ami alapvető funkciója lenne.

Schauma Fresh It Up! Sampon

Schauma Fresh It Up! Sampon
2020. március 31.

Ugyanúgy zsírosodik a hajam, nem gátolta meg, plusz mióta ezt használom, azóta viszket a fejem. A fejbőrt izomból kiszáritja, viszont akkor miért zsírosodik ugyanúgy a hajam?

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk
2020. március 31.

Én szerettem. Amikor ezt használtam jobban kifésülhető volt a hajam, és szépen fénylett is.

Garnier Pure Active Micellás Víz

Garnier Pure Active Micellás Víz
2020. március 31.

Dörzsölnk kell, hogy jól lejöjjön a smink. Ami elég kellemetlen, ha a szemet nézzük, mivel fáj. Biztos, hogy nem veszem újra.