bettililiom

Regisztráció dátuma: 2018. június 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. június 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Magister Products Antiox-Cleankomplex

Magister Products Antiox-Cleankomplex
2020. április 28.

Nagyon puha lett tőle a bőröm, jól tisztít. Viszont már az első használatnál pattanások lettek az arcomon. 3 napja használom, szerintem abba fogom hagyni. Kár érte.

Natics Fluide Sensuel Soft Hialuron Fluid

Natics Fluide Sensuel Soft Hialuron Fluid
2019. november 30.

Az illata nagyon kellemes, a bőröm bársonyos lett tőle, pillanatok alatt beszívódik. Viszont pár hét után pattanás. Több. Nagy. 1 hét szünet, bőröm helyrejött, újból elővettem, és megint kezdődött az egész elölről. Sajnálom..

The Body Shop Hawaiian Kukui Body Cream

The Body Shop Hawaiian Kukui Body Cream
2019. október 15.

Mintát kaptam belőle, egy használat után kellemes, puha a bőröm tőle. A kezemen is, pedig ősszel már nagyon ki van száradva. Nekem az illata is tetszik.

The Body Shop Spa of The World Tahiti Tiaré Hab- és Tusfürdő

The Body Shop Spa of The World Tahiti Tiaré Hab- és Tusfürdő
2019. július 5.

Nagyon szeretem az illatát. Nem szárít. Nyári estén egy ilyen parfümöt is el tudnék képzelni magamon.

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam
2019. március 22.

Ekcémára semmit nem ért a kislányomnak, de megelőzésre sem. Nekünk pénzkidobás volt sajnos.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2019. március 11.

Festett szőke a hajam. Az illata miatt vettem meg, de hónapok alatt borzalmas tapintatú, kinézetű hajat “varázsolt”.

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer
2019. március 11.

Eleinte nagyon szerettem, kis kiszerelés után vettem a normált. Felénél sem járok az arcomon megszámlálhatatlan fekete pötty. Csak ő lehet a ludas, kár érte, mert könnyű kis krém egyébként. Nappalra használtam.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2019. február 1.

A tartóssága kritikán aluli, pár órát bír csak két rétegben is. A színek szépek, amiatt kap csak 2 csillagot tőlem.

Nabla DENUDE Collection Cult Classic Lipstick

Nabla DENUDE Collection Cult Classic Lipstick
2019. január 1.

Szintén jolie van meg, nagy kedvencem. Viszonylag tartós egy vacsora után is, nem szárít, kellemes viselet.

Eucerin Sun Sensitive Protect Gyermek Naptej Ásványi Szűrővel FF30

Eucerin Sun Sensitive Protect Gyermek Naptej Ásványi Szűrővel FF30
2018. november 21.

Nyaralásnál ezt használtam a 1,5 és 4 éves lányaimnak, tökéletesen bírta, nem égtek le, szép színük lett.
A kicsi ekcémás, nem bántotta a bőrét.