Bettina13

Regisztráció dátuma: 2016. november 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

OGX Brazilian Keratin Smooth Conditioner

OGX Brazilian Keratin Smooth Conditioner
2023. október 10.

Eleinte csoda történt mikor ezt használtam, aztán egyszer csak semmi változás. Váltottam az argánolajos változatra, annál ugyanez volt. Most felváltva használom őket, így a tuti, és mindenképp újravevős :)

Dermedic Baby Lipidpótló Hidratáló és Nyugtató Krém

Dermedic Baby Lipidpótló Hidratáló és Nyugtató Krém
2023. október 10.

Csomagban kaptam több mintát, amik közül ez volt a legnagyobb kedvencem! Imádom a hatását és az illatát is. Végre egy olyan krém, ami érzékeny bőrre is jó, és jó elmegy használni is. :)

Dermedic Cicatopy Nyugtató Hidratáló Krém

Dermedic Cicatopy Nyugtató Hidratáló Krém
2023. október 10.

Pár hónapja használom, nagyon bevált java részt pikkelyesre száradó bőrömnél. Kis időre abbahagytam, akkor azonnal visszajött a problémám, szóval azt hiszem, megtaláltam a Szent Grált, ami függőséget okoz :) gyorsan beszívódik és kellemes érzetet hagy, plusz nem lesz diszkógömb a fejem, ami ilyen típusú krémeknél nem gyakori. :)

Trend It Up Build-Up Körömerősítő Lakk

Trend It Up Build-Up Körömerősítő Lakk
2017. december 9.

Első termékem ettől a márkától. Kihagyásokkal használtam, de így is hat. Magában felkenve is jól mutat, de körömlakk alá is jó. És még alig hiányzik valamennyi az üvegcséből.

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk
2017. december 9.

It's the cherry on top árnyalatban szereztem meg féláron. Igazából még ez is kár érte. Nem hogy egy, tíz perc után is gyűrődik, ragad. Egy rétegben. A tökéletes fedéshez viszont két, de inkább három réteg kell(ene). Már, ha ki bírod várni. Én viszont türelmetlen vagyok, és csalódott. A színe szép, de minősége kuka.

Balea Mystic Fantasy Tusfürdő

Balea Mystic Fantasy Tusfürdő
2017. december 9.

Kedves, télies illat, megszokott minőség. Az a fajta, amiből nem rossz ha betankol az ember.

Balea Cremedusche Rose Elegance

Balea Cremedusche Rose Elegance
2017. december 9.

A Balea minőséget hozza, a csomagolását és az illatát imádom. Kár, hogy mind ez a kiadása, mind az illata túl rövid ideig tart.

Nivea Colour Protect Színvédő Hajbalzsam

Nivea Colour Protect Színvédő Hajbalzsam
2017. december 9.

Színt nem véd, viszont elnehezít. Az illata nem rossz, bár nem az én világom. Festett hajra, töredezésre nem hat. Szerencse hogy ajándékba kaptam, különben nagyon csalódott lennék.

Nivea Creme

Nivea Creme
2017. december 9.

Táskámba vettem egyet, legyen kéznél. Sajnos túl tömör, fél óra alatt sem tud beszívódni. Hidratál, de számomra nem csodaszer.

Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair Balzsam
2017. december 9.

Mézeskalács tésztára emlékeztet az illata.
Nem tud többet mint bármelyik másik Gliss Kur hajbalzsam, mondhatni, közepesen átlagos. Ami van, elhasználom, de a lila változat lett a kedvencem ebből a szériából.