bettina28

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2020. augusztus 24.

Annyira akartam hogy beváljon ez a krém! Isteni finom illata van, bár én ezt tudnám mellőzni egy arckrémből. Kellemes állaga van, gyorsan beszívódik és puha lesz tőle a bőr. Az INCI-je sajnos nagyon csúnya, és gondolom ebből kifolyólag sajnos a felvitelét követően égett, csípett az arcom és kivörösödött teljesen. Sajnos mostanában minden arckrémre és szérumra így reagál a bőröm, ez volt az utolsó tartalékban lévő krémem amit be tudtam venni. Egyébként KM boxból került hozzám, magamtól nem valószínű hogy megvettem volna.

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2020. augusztus 21.

Mostanában sajnos szinte minden irritája az arcom, az utóbbi időben ez volt az egyetlen termék ami nem okozott égő érzést és rákvörös arcot. Kellemes állaga van, felfrissíti az arcot. Én nem sminkelek, csak szimpla arctisztításra használom, de arra szuper.

OMBIA Aqua-Complete Hyaluron Gel

OMBIA Aqua-Complete Hyaluron Gel
2020. augusztus 21.

Sajnos én is azt vettem észre, hogy a használata után pár percre égő, vörös lesz az arcom. Ha vékonyan viszem fel akkor nem annyira vészes, de ha normál mennyiséget vittem fel annyira égett hogy le kellett mosnom mert nem bírtam elviselni. Sajnos nem tudom hogy melyik összetevőjével lehet a gondom de mostanában minden arckrém és szérum amit próbálok ezt váltja ki. Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, de sajnos úgy néz ki hogy át kell minősítsem a 6. kézkrém (kéz szérum?)-ra :D

Fa Fiji Dream Tusfürdő

Fa Fiji Dream Tusfürdő
2020. augusztus 21.

Egyszerűen imádom az illatát! Szeretem a Fa tusikat, ezt az illatot pedig bármikor újravenném! Finom, gyümölcsös, dinnyés könnyed, imádom!

Olivolio Botanics Kecsketejes 24 Órás Aktív Arckrém

Olivolio Botanics Kecsketejes 24 Órás Aktív Arckrém
2020. augusztus 21.

Egy görögországi nyaralás során volt szerencsém kipróbálni. A krém kellemes illatú, fehér testes, viszonylag jól beszívódó. Nekem vékony rétegben is bőven elég volt, mert alapvetően zsírosabb bőröm. Az elején kellemes volt a használata, viszont később sajnos kipirosodott tőle a bőröm, égett és csípett. Nem venném ezért újra, de örülök hogy kipróbálhattam.

Cosmia Black Orchid Tusfürdő

Cosmia Black Orchid Tusfürdő
2020. augusztus 9.

Sajnos nekem nem jöttek be a márka tusfürdő. Nagyon folyósak számomra, illetve nem szeretem amikor egy tusi csikorgóan tiszta érzetet hagy maga után, ez pedig ezt teszi. Egyébként olcsó árkategóriás termék, szeretem, hogy átlátszó a flakonja és látom hogy pontosan mennyi van még benne. Az illata elmegy, de nem lett a kedvencem, és szerintem nem próbálkozok többet a márkával.

Olivolio Botanics Argan Oil Age Defence Arckrém

Olivolio Botanics Argan Oil Age Defence Arckrém
2020. július 25.

Egy görögországi nyaralás során próbálhattam ki a terméket. Az illata isteni finom, és a hatása is megfelelő volt. Viszonylag testesebb krém, vékonyan vittem fel mert az én bőröm nem annyira száraz és elég neki egy könnyebb formula is. Viszonylag sok hatóanyagot tartalmaz, viszont a lényegesebb összetevők nagyon hátul kullognak az INCI listán, néhányat pedig nem ártott volna kihagyni.. Alapvetően nem volt rossz, az ára kicsit borsos. Jelenleg nem venném újra mivel a bőröm nem igényli (még) az ilyen jellegű testes, nehéz arckrémeket, de ha ilyenre lenne szükségem szívesen használnám a későbbiekben.

Olivolio Botanics Cannabis Olajos 24 Órás Ultra Gazdag Arckrém

Olivolio Botanics Cannabis Olajos 24 Órás Ultra Gazdag Arckrém
2020. július 25.

A görögországi nyaraláson kaptam ebből egy mintát tavaly. Igazából minden bőrtípusra írja, viszont az enyém szerintem nem kedvelné hosszútávon. Elég vastag rétegben vittem fel, mert az utolsó nap este kaptam, a párom pedig totál ki volt akadva, hogy hazafelé nehogy gond legyen a cannabis tartalomért :D Ezért az egész mintát lényegében két felé osztva felkentem az arcomra, ne vesszen kárba semmi alapon. Egyébként is elég testes krém volt, de legalább 3-4 alkalomra elég lett volna. Így iszonyatosan tömény volt, alig tudta beszívni a bőröm. Egyébként száraz bőrűeknek jó lehet, kellemes illata volt és tápláló krém, viszont nekem az alapból zsírosabb bőrömre sok lenne mindennapi használatra.

Adidas Fruity Rhythm Testpermet

Adidas Fruity Rhythm Testpermet
2020. július 18.

Nagyon szerettem az illatát régen. Egyik ismerősöm, régi barátnőm használta mindig ezt, azóta bár a kapcsolatunk megszakadt de akárhányszor megszagolom ezt az illatot vagy érzem bárhol, mindig ő jut róla eszembe. Kellemes emlék és kellemes az illata is a parfümnek. Gyümölcsös, fiatalos, nyárias. Magamon nem tudnám elképzelni a viseletét az emlékek miatt, de attól még nagyon finom illatú parfüm.

Playboy Endless Night For Him EDT

Playboy Endless Night For Him EDT
2020. július 18.

Kellemes férfias illata van, ami egész sokáig érződik. Kuponnapok alkalmával fél áron szoktuk venni a páromnak, így nagyon megéri de teljes áron már szerintem annyira nem. Ahhoz képest, hogy 100 ml van az üvegben elég hamar fogy.