bettireka

Regisztráció dátuma: 2015. január 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. január 15.
Bőrprobléma: -

Davines Oi All In One Milk

Davines Oi All In One Milk
2019. május 24.

Nagy reményekkel vettem meg az itteni vélemények alapján, de sajnos csalódnom kellett. :( Valóban kicsit puhább lett a hajam, de se fényesebb, se kevésbé kócosodó nem lett. Ha az ár/érték arányt is beleszámítanám a pontozásba, csak 3-ast adnék. :/ Ötöd ennyiért már van olyan balzsam, ami tud ennyit.

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes
2019. január 31.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon kíméletes, még a térd- és könyökhajlatban is tűrhető és tényleg kiszedi a rövid szálakat is. Kényelmes a használata a billenő fejjel és nincs traktor hangja. Természetesen 1 áthúzás nem elég egy területen, mint ahogy egyik epilátor esetén sem (szerintem ez nem is lehet elvárás), de viszonylag gyorsan lehet vele haladni. Jó kis gép, nálam eddig teljesen jól teszi a dolgát és tetszik a hozzá kapott arctisztító kefe is.

Philips Satinelle Advanced Nedves és Száraz Epilátor BRE620

Philips Satinelle Advanced Nedves és Száraz Epilátor BRE620
2019. január 31.

Én a halványkék (BRE605-ös) verzióját vettem meg, de ha jól tudom, csak a kiegészítőkben van különbség. Csatlakozom a rózsaszín testvérénél olvasható sok hozzászólóhoz: nagyon nagy csalódás! Egy csomó szőrszálat nem tudtam eltávolítani vele, pedig több irányból, többféle szögben tartva, erősebben, gyengébben rányomva, egymás után sokszor áthúzva próbálkoztam. Nem akartam elhinni, hogy ennyire rossz lehet. Feltöltöttem, hátha csak az a baja. Nem az volt. Visszavittem a Media Marktba, ahol nem szívesen, de nagy nehezen megengedték, hogy levásároljam az árát. Egy vezetékes Braun Silk-épil 5-öt vettem helyette, amivel teljesen meg vagyok elégedve (leírás ott :) ).

Vera Natura Intim Mosakodó Gél Aloe Vera & Teafa

Vera Natura Intim Mosakodó Gél Aloe Vera & Teafa
2017. október 10.

Nem irritál, kevés elég belőle, a használata óta elkerülnek az intim fertőzések.

Oriflame The One Körömlakkalap és Fedőlakk

Oriflame The One Körömlakkalap és Fedőlakk
2016. szeptember 27.

A használatával egy hetet kibír a körömlakk lepattogzás nélkül, túléli a mosogatást, hajmosást, gumikesztyűben dolgozást. :) Ezenkívül nekem úgy tűnik, bár még csak egy lakkal próbáltam, hogy a színes lakk szebben eloszlatható rajta, kevésbé csíkozódik.

Oriflame The One Featherlight Szempillaspirál

Oriflame The One Featherlight Szempillaspirál
2016. szeptember 12.

Valóban szépen különválasztja és nem nehezíti el a szempillákat, de sajnos az is igaz a termékleírásból, hogy "szinte észre sem veszi, hogy viseli". Elsőre olyan, mintha egy kifogyófélben lévő szempillaspirált használnék, többször kell felvinni, hogy látszódjon a hatása. Világos szempillájúaknak jó lehet.

Feljavítom, mert tényleg abszolút nem ragasztja össze a szempillákat és ez ritkaság. Megkedveltem. :)

Toni & Guy Casual Forming Spray Gel

Toni & Guy Casual Forming Spray Gel
2016. július 4.

Én is majdnem összekevertem a dm-ben a tengeri sós spray-vel, mert kb. ugyanígy néz ki, de én ezt kerestem. Fodrász használta a hajamon és láthatóan megemelte a hajtöveket, plusz sima beszárítással olyan lett a frizurám, mint máskor vasalás után és napokig megtartotta a formáját.

Frissítés: a korábbi véleményemnél leírt hatáshoz a fodrász sem volt elhanyagolható tényező, mint utólag kiderült... :) A hajtöveket tényleg megemeli, de így csak 4-es.

Balea Sensitive Golyós Deo

Balea Sensitive Golyós Deo
2016. július 4.

Csak borotválás utánra kerestem egy érzékeny/irritált bőrre való dezodort a "rendes" mellé. Ennyi pénzért és főleg más alumíniummentes dezodorokhoz viszonyítva nem rossz. Erős 3-as.

Balea Körömvirág Krém

Balea Körömvirág Krém
2015. december 2.

Testápolónak túl zsíros, de a kiszáradt, kirepedezett számat egy éjszaka alatt teljesen rendbe hozta!

Sun Ozon Melaninbooster Naptej Barnaság és Védelem SPF20

Sun Ozon Melaninbooster Naptej Barnaság és Védelem SPF20
2013. augusztus 23.

Könnyen el lehet dolgozni, nem zsíros, nem folyik le a vízben! Jól véd a leégés ellen, de lehet vele barnulni!