betty007

Regisztráció dátuma: 2018. március 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Apivita Wine Elixir Replenishing Firming Face Oil

Apivita Wine Elixir Replenishing Firming Face Oil
2022. február 3.

Ősszel szereztem be azzal a célzattal, hogy a hidegebb hónapok éjszakáira olajos ápolást adjak a bőrömnek, hát nem győzött meg. Beszívódik de valahogy sivatagosnak érzem utána a bőröm, reggelre sem látok változást. Az illata egy idő után zavaró. Nem veszem újra.

Nesti Dante Babaszappan

Nesti Dante Babaszappan
2022. február 3.

Az én véleményem szerint a luxus sorozat mellett a helye. Ezzel mindent elmondtam. Hideg téli időben vele fürdeni varázslatos élmény, és nem szárítja a bőrt, nincs utána viszketés.

Physicians Formula Skin Booster Vitamin Shot Time-Restoring Arcszérum Kollagénnel

2021. szeptember 12.

Esti szérumnak használtam most fogyott el. Nem vettem észre különösebb változást a bőrömön, hidratál. Nem veszem újra, sem a c vitaminos, sem a kék hidratáló szérumját sem, egyszerre használtam mindhármat.

Filorga Oxygen-Peel Testápoló

Filorga Oxygen-Peel Testápoló
2021. augusztus 19.

Arcra, dekoltázsra, is használom nem csak testre, szépen finomítja megeleveníti a bőrt a hámlasztó hatása miatt, én kézzel hordom fel. Enyhe illata van nem zavaró. Az ára miatt nem kap öt csillagot.

Filorga Nutri-Modeling Test Balzsam

Filorga Nutri-Modeling Test Balzsam
2021. augusztus 19.

Állagra nagyon testes sűrű krém, az összetevőkben rengeteg anyag van, nem igazán tudom mégsem értékelni, nekem teljesen jellegtelen, semmi hatása nem volt. Lehet hogy csak az én bőrömön "viselkedett" így, vagy reagáltam furán, de utólag sajnálom hogy kiadtam rá ennyi pénzt. Viszont arcápolási vonalon ez a márka egész jól teljesített nálam.

Live Clean Argan Oil Regeneráló Sampon

Live Clean Argan Oil Regeneráló Sampon
2021. augusztus 19.

Az R.drogériás ritka kör utam alkalmából vettem meg a balzsamjával együtt, párszor használtam a nyáron, árilag kicsit túlárazott akkor is ha 350ml a tartalom. Hatását tekintve átlagos samponnak tekinthető, nem biztos hogy újra venném.

Max Factor Creme Bronzer Bronzosító

Max Factor Creme Bronzer Bronzosító
2021. augusztus 10.

A tél végén kiárusítás alkalmával mindkettő árnyalat hazajött velem, a 05 árnyalatot szinte napi szinten munkába használtam, előtte drogériában rá sem néztem bronzerre. Most azt nem értem előtte miért több ezer forintost vettem, mikor ez is hozza ugyanazt.

Dr. Hauschka Nyír-Árnika Ápoló Olaj

Dr. Hauschka Nyír-Árnika Ápoló Olaj
2021. augusztus 10.

Ezt az olaját a heti hátmasszáshoz használom rendszeresen, jobban mondva jön velem a masszőrhöz, nagyon nagyon szeretem. Bátran ajánlom erre a célra is.

Dr. Hauschka Speciál Tonik

Dr. Hauschka Speciál Tonik
2021. augusztus 10.

Alapvetően nagyon szeretem a márka arc és testápolási termékeit ezt a tonikot először 12 éve használtam a teljes rutin részeként időszakosan, ősszel és tavasszal. Jelenleg itthoni dermaroller kezelés előtt ezzel fújom le a kezelendő területet, arra is tökéletesen alkalmas.

Fanola ORO Therapy 24K Ammonia Free Permanent Color

Fanola ORO Therapy 24K Ammonia Free Permanent Color
2021. augusztus 9.

A jó vélemények miatt gondoltam kipróbálom, kicsit újítok hajfestés terén, hát sikerült, csak a hajam nagy része bánta az újításom eredményeképpen. Széttörte a hajszálaim, csupa szálka lett a vége. Azt gondolom ezek az olasz márkájú hajfestékek nem minden esetben szerencsés választás vékony szálú érzékeny hajra. Nekem használhatatlan, rengeteg kárt csinált a hajamban.