betty88k

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Fátyolmaszk

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Fátyolmaszk
2020. július 26.

Kipróbálásra kaptam és míg az arcomon volt enyhe bizsergető érzetem volt, de miután levettem vörös foltok voltak az arcomon és 2 napig nem is múlt el. A termékcsalád szemkörnyék ápolóját használom, de nem tapasztaltam ilyen reakciót.

Wellness & Beauty Testápoló Olaj Szezámolajjal és Vanília Kivonattal

Wellness & Beauty Testápoló Olaj Szezámolajjal és Vanília Kivonattal
2015. január 5.

Korábban ódzkodtam az ilyen testápoló olajoktól és a vaníliás dolgokért sem rajongok különösebben, de anyukám hozta így kipróbáltam. Végül is kellemesen csalódtam, mert egész gyorsan beszívódik és az illata sem olyan émelyítő, bár az öcsém szerint pont olyan, mint az autóillatosító. Magamtól biztos nem vennék, de nem olyan rossz termék.

The Body Shop Brow & Liner Kit

The Body Shop Brow & Liner Kit
2014. december 9.

Frissítve: 2014.12.09.

Töretlen a szerelem ezzel a termékkel. Több, mint 1 éve meg van és napi használat mellett, szinte még mindig félig van és a minősége semmit sem romlott. Nagyon megérte beruházni rá! Remélem nem fogják kivonni a forgalomból.
-----------
Kifogyóban volt a korábbi stiftes szemöldök ceruzám és már korábban sok pozitív vélemény olvastam erről a termékről, így most a nyár végi leárazáson lecsaptam egy sötétbarna-fekete kombinációra. Sokkal természetesebbnek hat, mint a korábbi termékem és nagyon tartósnak is mondhatnám, mivel elég sokat rohangáltam az elmúlt napokban, és tökéletesen a helyén maradt minden igazítás nélkül még este is. Praktikus a kiszerelése, bár azzal a kis ecsettel annyira nem vagyok kibékülve, így egy lapos szemhéjpúder ecsettel viszem fel.
Egyébként ez az árnyalat jelenleg elvileg most csak az Alleban és az Arenaban kapható.

The Body Shop Teafás BB Krém

The Body Shop Teafás BB Krém
2014. szeptember 18.

Nem igazán szeretem az alapozókat, viszont az eddig próbált BB-krémek nem igazán jöttek be, így már nagyon vártam ezt a BB-krémet. A márka többi ilyen jellegű termékét is próbáltam, de valahogy egyik sem működött igazán a kombinált bőrömmel.
Tegnap megvettem Joy-kuponnal a 2-es árnyalatot (medium), ami a kreol bőrszínemmel tökéletesen passzol. Könnyen eloszlatható, mind kézzel, mind ecsettel és két nagyobb borsónyi nekem bőven elég volt az egész arcomra. A fedése közepes, és nekem nagyon természetesen mutat az arcomon, olyan mintha semmit sem viselnék.
A hosszan tartó matt hatással azért picit vitatkoznék, de púderrel biztos tovább tart.

Update: Fedéssel és a természetességével továbbra sincs bajom, viszont nekem fél óra alatt teljesen kifényesedik. Ráadásul néhol picit viszket alatta a bőröm.

Garnier Pure Active Wasabi Power Arctisztító Gél

Garnier Pure Active Wasabi Power Arctisztító Gél
2014. augusztus 7.

Másfél hete használom, és eléggé vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Alapvetően jól tisztít, kellemes citromos illata van és egy borsónyi mennyiség bőven elég, mert jól habzik. Viszont fél óra után a homlokom ugyanúgy fénylik, viszont orrcimpámtól az államig teljesen kiszárította a bőröm. Lehet, hogy kevésbé párás időben jobban működik, de most egyenlőre ezt produkálja.
Én egyelőre máshol nem láttam, csak a Müllerben, ott pedig 1590-ért vásárolható meg.

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2014. június 30.

Nálam ez a testvaj a #1. Nagyon jól hidratál, és imádom az illatát. Szerencsére a legutóbbi akció keretében sikerült a 300ml-s tégelyre lecsapni, így 1 évre meg van oldva a testápoló gond.

The Body Shop Moisture White Shiso BB Serum

The Body Shop Moisture White Shiso BB Serum
2014. május 21.

Szerintem nem rossz ez a BB-krém, mert kellemes viselet, hidratálja a bőrt és az All-in-Onehoz képest szép matt finishe van. Egyetlen hibája, hogy egy árnyalata van, ami nagyon kevés emberhez passzol. Szóval télre tökéletes lesz illetve azoknak akik nagyon világos bőrszínnel rendelkeznek.

The Body Shop All-In-One BB Krém

The Body Shop All-In-One BB Krém
2014. május 21.

Nekem a 2-es árnyalat passzolt a legjobban a bőrszínemhez.

Véleményem:
+ Nekem gyönyörűen egybe olvadt a bőrszínemmel, és nem is éreztem, hogy rajtam van.
+ Közepes fedése van, és nekem ennyi pont megfelel, mert így tökéletesen természetes a hatása (ha erősebb fedésre vágysz, akkor valószínűleg nem lesz jó választás számodra)
+ A korábban általam próbált BB-krémekkel szemben ez nem emeli ki a száraz bőrrészeket a hidratálójának köszönhetően.
+ Kézzel is gyönyörűen el lehet oszlatni.
- Ár/Mennyiség arány, durván 5.400 Ft-ért akkor már lehetne legalább 30ml-s a kiszerelése
- Hiányzik a matt finish, kombinált bőrön még durvábban fénylik.
- Lemosás után azt tapasztaltam, hogy sokkal zsírosabb a bőröm.
- Púderrel együtt 3-4 órát bír.

Alapvetően szerintem a termék jó, de tényleg inkább a száraz vagy normál bőrűeknek ajánlott.

The Body Shop Chocomania Testvaj

The Body Shop Chocomania Testvaj
2014. április 14.

Idén nem terveztem Glamour napi vásárolgatást, de láttam, hogy ennek hatására 20%-os akció van így ezt nem hagyhattam ki. A kendermagolajos testvajat használtam mostanában, de már kissé besokalltam az illatától így szerettem volna, most valami mást kipróbálni. A shea vajas és ennek az ajándékcsomagja között tipródtam, de végül a csokis csoda győzött, mert a próbálgatás közben ez hamarabb beszívódott. Nagyon finom és tartós illata van, a száraz bőrömet szuperül hidratálja, így nem is tudom, miért vártam vele eddig.

The Body Shop Chocomania Tusfürdő

The Body Shop Chocomania Tusfürdő
2014. április 14.

Glamour napi szerzemény az ajándékcsomagban. Jól habzik, tényleg kevés kell belőle és isteni jó illata van, viszont sajnos elég hamar elillan.