betty88k

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Baume Hydratant Ajakápoló

Yves Rocher Baume Hydratant Ajakápoló
2012. szeptember 23.

Tavaly télen, mikor már a Labellók semmit sem értek és már megőrültem attól, hogy néha már úgy kiszáradt a szám, hogy szét is repedt megláttam ezeket az ajakápolókat a kirakatban akciósan. Rögtön vettem is és egy hét alatt tökéletesen rendbe hozta a számat. Anyukám is lecsapott rá, így még vettem 3-at (2 ilyet és 2 Baume Reparateur-t). Kedvenc ajakápolóm lett és soha többé nem kell már a Labello.

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír
2012. szeptember 19.

Nálam a napi használat csak rontott a bőrömön. Alapból is zsírosodik az arcom, de mivel napi szinten radírozta, csak még rosszabb lett nálam a helyzet. Szóval áttértem arra, hogy inkább két hetente használom és ennyi. De szerintem van ennél sokkal jobb termék ebben az árkategóriában. Egyedül a mentolos, frissítő érzést szeretem benne.

Lush Glögg Tusfürdő

Lush Glögg Tusfürdő
2012. szeptember 11.

Karácsony után fél áron vettem, mert vonzott, hogy most a nagyobb kiszerelés is olcsóbban volt, de az örömmámor elmaradt. Nem tapasztaltam különösebb hatást a többi tusfürdőhöz képest, viszont engem egy idő után borzasztóan zavart az illata. Így kénytelen voltam elhasználni a fürdővízbe, úgy viszont egész jó volt. De nem venném újra.

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2012. szeptember 11.

Fura ezt a sok negatív véleményt olvasni, mert nálunk a családba nagyon is bevált. Az öcsém pár éve tényleg nagyon, és sajnos elég büdösen izzadt. A nagymamám régóta vásárolta a cég termékeit és ezt a deót használta, így a tesómnak is vett és tökéletesen bevállt neki. És lehet, hogy többe kerül, mint egy átlagos deo, viszont nagyon sokáig elég, mert egy ilyen több, mint fél évig kitart.

Rimmel Stay Matte Alapozó

Rimmel Stay Matte Alapozó
2012. szeptember 5.

Amúgy se vagyok kibékülve a Rimmel termékekkel, de ez az alapozó valami borzalom. Még akkor vettem meg, mikor bejött, mert bevettem az ígéretét, hogy mattít, és mivel érzékeny a bőröm csak jót tehet neki a benne lévő kamilla és uborka. Az, hogy illatanyag mentes alapból megdől, és az olaj mentesség is ha felkened, mert fénylett tőle a bőröm és elvileg a classic beige árnyalat passzolt a bőrömhöz, de aztán nagyon sárgás hatású lett. Az már csak a ráadás volt, hogy jó pár pattanásom lett tőle. Az árára már nem emlékszem sajnos, de maximálisan pénzkidobás.

Yves Rocher Teint Feszesítő Alapozó Szérum 4 Rózsakivonattal

Yves Rocher Teint Feszesítő Alapozó Szérum 4 Rózsakivonattal
2012. szeptember 4.

Nekem egy termék mintám volt (beige 300) amit még regisztrációs ajándékként kaptam. Nagyon (meglepően) jól illeszkedett a bőrszínemhez és szépen elfedte a miteszereket és a hegeket. Viszont nekem másfél óra múlva teljesen átfénylett.

Yves Rocher Volumizing Shampoo

Yves Rocher Volumizing Shampoo
2012. szeptember 3.

Párszor használtam ezt a sampont, és tényleg mintha kicsit jobban megemelné a hajam, viszont nagyon durván zsírosodik tőle már 1 nap után. Van olyan sampon, ami ennyiért sokkal jobb.

Avon Foot Works Élénkítő Lábradír Tengeri Sóval

Avon Foot Works Élénkítő Lábradír Tengeri Sóval
2012. augusztus 30.

Radírozó hatása szerintem nem túl sok van, de frissíti a lábat, és az illata is nagyon jó szóval ezért szeretem.

Avon Solutions Complete Balance Habzó Arctisztító

Avon Solutions Complete Balance Habzó Arctisztító
2012. augusztus 30.

A régi fajtát használtam, de nem sokat ért... Arcmosás után kb. fél órával már tiszta zsír volt a T-vonalam. Egyetlen előnye, hogy könnyen használható.

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemöldökceruza

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemöldökceruza
2012. augusztus 30.

Lehet már több, mint 1 éve is, hogy megvan a slate árnyalat, de nekem nagyon bevált. Bár ügyeskednem kell, hogy ne legyen olyan mű, rajzolt hatása de ha eltalálom akkor elég természetesnek hat. Szerencsére kb. fekete alapból is a szemöldököm színe így nem üt annyira el.