betty88k

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Marc Jacobs Honey EDP

Marc Jacobs Honey EDP
2013. szeptember 18.

A Douglasban kaptam belőle egy 12 ml-s mintát, nagyon jó illata van viszont szerintem annyira sajnos nem tartós, és az árát is eléggé sokallom szóval biztosan nem venném meg.

Garnier Mineral Ultradry Heat Sport Stress Golyós Deo

Garnier Mineral Ultradry Heat Sport Stress Golyós Deo
2013. szeptember 13.

Még sosem használtam Garnier deot, de most akciósan vettem a Tescoban 499-ért és egyenlőre nagyon jól teljesít. Tetszik az illata is és ha továbbra is ilyen jól működik, akkor valószínűleg lecserélem a Rexona krém deomat erre.

Lancome Szemhéjpúder Ecset Lapos

Lancome Szemhéjpúder Ecset Lapos
2013. szeptember 9.

Szintén a Müller Outletben vettem még, és én a szemöldök púdert ezzel viszem fel. Nagyon könnyű vele dolgozni és, ahogy Sephora is mondta, nem hullik és jól tárolható. Nagyon jó fogás volt!

DKNY Pure

DKNY Pure
2013. szeptember 4.

Isteni jó illata van, pedig alapvetően nem vagyok egy vaníliás illatokért rajongó, de ő a kivétel.

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Tusfürdő

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Tusfürdő
2013. augusztus 30.

Nagyon jó tusfürdő, fürdőrózsával tényleg nagyon kis mennyiségben is jól habzik illetve tisztít, és mennyei az illata, viszont az egyetlen bánatom, hogy hamar elillan, míg a testradírja sokkal tovább érződik.

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testradír

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testradír
2013. augusztus 16.

Most ismét kapható, és be is szereztem egyet a 30%-os akció keretében. Nagyon finom illata van és szuperül radíroz. Így pedig, hogy kedvezményesen jutottam hozzá és a tusfürdőjéhez is különösen kedves a szívemnek!

The Body Shop Tea Tree Squeaky-Clean Scrub

The Body Shop Tea Tree Squeaky-Clean Scrub
2013. augusztus 9.

Első kipróbálás alapján azt mondanám, hogy egy kellemes, nem túl durva arcradír. Kellemesen radíroz és lemosás után a mentholnak köszönhetően nagyon friss érzést biztosít. Nekem sokkal jobban bejön ez a zselés állag, mint a krémes így egyenlőre maximálisan kielégítette az igényeimet.

DKNY Golden Delicious EDP

DKNY Golden Delicious EDP
2013. június 23.

A Douglasban tipródtam ez és a zöld tesója között, de nekem valahogy ez az illat jobban tetszett. Nekem olyan kis kellemes, nem túl hivalkodó, de még is friss illat.
Bár az eredeti áráért szerintem sose vettem volna meg, mert annyit azért nem ér, de így, hogy volt 15 ml-s kis kiszerelésben 5.500 Ft-ért úgy voltam egyre beruházok.

2013.06.23. Pár hónap használat utána, azt mondhatom, hogy ugyan nagyon kellemes illata van és szeretem is, de kb. fél óra után már semmit nem érzek belőle szóval ennek fényében biztosan nem veszem újra. - 1 csillag ezért

Garnier Ambre Solaire Napozás Utáni Testápoló

Garnier Ambre Solaire Napozás Utáni Testápoló
2013. június 23.

Még Joy napok keretében vettem kedvezményesen a nyárra, de csak tegnap próbáltam ki, mivel szépen leégtem egy szabadtéri rendezvényen. Este a tejfölös pakolás után bekentem vele magam és mára elmúlt szinte teljesen a pirosság és egyáltalán nem is fáj. Az egyetlen pici gondom vele, hogy nem kentem magamra sokat, viszont így is nagyon nehezen szívódott be és még reggel is éreztem, hogy picit ragadok tőle. De egyébként nagyon jó kis termék és örülök, hogy a nagy kiszereléshez fél áron jutottam hozzá.

The Body Shop Vitamin E Cool BB Cream

The Body Shop Vitamin E Cool BB Cream
2013. június 3.

Pár hete kértem belőle egy kis mintát, amely nekem majdnem 2 hétig kitartott. Szerintem a TBS legjobb BB-krémje, tényleg szinte észre vétlen és szerintem kombinált bőrön is nagyon jól működik. Viszont aki szeretné elfedni a bőrhibáit annak nem jelent megoldást, mivel szinte alig van fedése.