betty88k

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Tea Tree Cool & Creamy Wash

The Body Shop Tea Tree Cool & Creamy Wash
2013. május 25.

Már nagyon vártam ezt a lemosót, de csak a héten volt időm megvenni. Eddig a teafás géles lemosót használtam, de már szerintem nagyon hozzászokott az arcom, így ezen belül váltottam most erre. Nagyon jól tisztít, szépen mattít és reggel segít magamhoz térni a mentolos bizsergetés.
Viszont először az állaga nem tetszett, mert oké, hogy krémes, de hogy nem habzik, de aztán megbarátkoztam vele, mert sokkal jobb állagú, mint az aloe verás krémes arclemosó.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2013. május 14.

A mostani Clinique akció keretében ajándékcsomagban kaptam, és nekem viszont pont ez a nagyon természetes hatás tetszik benne, hogy olyan mintha ott se lenne.
Őszintén szólva, nagyon ritkán spirálozok, mert a drogériás spirálomat (Maybelline) valahogy nem bírta a szemem, viszont ettől végre nem tapasztalok viszketést és könnyezést.

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo
2013. május 11.

Tegnap vettem a Rossmanban 25%-os kuponnal, bár azért még így is húzós az ára. Az illata kellemes, visszafogott, és nekem egyenlőre jól teljesít. Majd később nyilatkozom a hosszabb távú hatásáról.

2013.05.11.: Most már lassan két hete használom, és nagyon bevált. Ha reggel bekenem, este ugyanolyan száraz a hónaljam, és kellemes friss, illatom van. Bár sajna a pólókat egy kicsit befogja, de ez a krémes deók átka, ezért nem vonok le pólót.
A Joy napok keretében a DM-ben 25%-os kedvezmény van, így betáraztam a következőt is. :)

Shiseido Zen Secret Bloom EDP

Shiseido Zen Secret Bloom EDP
2013. május 8.

Ma megszagoltam a Müllerbe és nem igazán rajongók az olyan illatokért, amelyben tömjén van, de ez fantasztikusan jó!!!! Bár inkább ősszel és télen tudnám elképzelni, de nagyon tetszik. És tényleg tartós mert még 6 órával később is ugyanolyan intenzitással érzem a csuklómon.

Clinique Pore Refining Solutions Instant Perfector

Clinique Pore Refining Solutions Instant Perfector
2013. május 4.

Az itteni pozitív vélemények alapján ruháztam be rá. Jön a jó idő és sajnos ilyenkor a T-zónám nagyon zsírosodik így bízom benne, hogy ez megoldás lesz rá. Tegnap meg ma a TBS Shiso BB-krémmel tesztelgettem, úgy 3-4 órát bírt, bár az én esetembe ez már valami. Egyenlőre 4-es majd meglátjuk a továbbiakban.

2013.05.04. Most már kb. 2 hete használom bár nem napi rendszerességgel, de elég szépen mattít. A múlt heti nagy melegben gyönyörűen bírta a kerti partyt.
Viszont azt vettem észre, hogy mikor lemosom, utána erőteljesebben zsírosodik az arcom. Más is tapasztalt ilyet?

The Body Shop Pink Grapefruit Tusfürdő

The Body Shop Pink Grapefruit Tusfürdő
2013. április 24.

Még karácsony után vettem a 2+1 akció keretében, de nyárra tartogattam, viszont most elővettem, a hirtelen nagy melegbe. Nagyon finom, frissítő az illata, csak kár, hogy fürdés után már szinte nem is érezni, viszont szerencsére egyáltalán nem szárított.

The Body Shop Peppermint Soothing Foot Scrub

The Body Shop Peppermint Soothing Foot Scrub
2013. április 24.

Nálam ez A lábradír. Sajnos akár mennyire is kenem minden nap a sarkam nagyon kiszáradt így szükségem van egy jó lábradírra. Rengeteg félét próbáltam, Avonos, Baleás, de valahogy egyik sem működött és legutóbb akadtam rá erre, ez tényleg teszi a dolgát (persze a habkő és a sarok reszelő e mellé is kell). Ráadásként nagyon finom az illata, kellemesen felfrissíti a lábakat és kis mennyiség kell belőle.

Lush Summer Pudding Szappan

Lush Summer Pudding Szappan
2013. április 12.

Tavaly szülinapomra a Strawberry Picnic ajándékcsomagba kaptam egy ilyet, de csak most szedtem elő. Nagyon finom illata van, viszont a radírozó szemcsék benne nálam nem finoman dörzsölnek, hanem nagyon karcolnak, így elég óvatosan kell használni. De amúgy magamtól biztos nem vennék ilyet, inkább tusfürdő párti vagyok.

The Body Shop Rainforest Balance Sampon Zsíros Hajra

The Body Shop Rainforest Balance Sampon Zsíros Hajra
2013. április 7.

Update: 2013.04.07. Most már, hogy lassan 2 hónapja használom ezt a sampont, kicsit átkell fogalmaznom a véleményemet. Mivel nagyon sűrű ez a sampon, én mikor kinyomom akkor felhígítom a kezemben vízzel és így sokkal jobban eloszlatható és nem is kell annyi.
Viszont nagyon tetszik, hogy hajmosás után sokkal tisztábbnak érzem a fejbőrömet, viszont mindenképpen kell a balzsam a végére! Szóval 2-ről feljavítom 3-ra.

Imádom a TBS termékeket, de ez a sampon valahogy nem igazán jött be. Akciósan vettem az Aréna napokon, de nem mondanám, hogy kevésbé zsírosodna a hajam, viszont mindenképpen balzsamozni kell különben az életbe nem tudnám kibontani a hosszú hajam.

The Body Shop Áfonyás Testvaj

The Body Shop Áfonyás Testvaj
2013. április 5.

Sok TBS terméket próbáltam már, de a testvajas polcokat mindig óvatosan kerülgettem csak, és szaglásztam a termékeket, viszont sose szántam rá magam, hogy vásároljak.
Viszont mivel most van a TBS 1. szülinapja itthon és több termékem is kifogyott, ami elengedhetetlen a mindennapjaimhoz így célba vettem az üzletet ráadásul vonzó volt, hogy 10.000 Ft felett ajándékba a rendes kiszerelésű áfonyás,málnás és mandulás testvajból lehetett választani. Nekem a 3 közül ez tetszett a legjobban annak ellenére, hogy sosem voltam egy nagy áfonya rajongó, de valahogy ennek az illata teljesen magával ragadott. Bár még csak 1 napja próbálgatom, nekem megfelel a hidratáló hatása, és elég gyorsan be is szívódott, emellett pedig nem tudok úgy elmenni a szobában mellette, hogy ne szagoljak bele a tégelybe :D