betty88k

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Mexx Woman

Mexx Woman
2012. november 22.

Egyik legjobb barátnőm középsulis korunk óta ezt használja, és rajta nagyon jó. Múltkor én is fújtam a csuklómra próbaképpen az egyik drogériába, de magamon nem tetszett egyáltalán, olyan semmilyen volt. Nálam továbbra is a Mexx Spring a nyerő.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2012. november 20.

Tegnap vettem a Douglasban, és este fürdős közben ki is próbáltam. Nekem semmi fura nem volt az állagába, mert az előző LUSH-os maszkommal a Magnemintyvel is így néz ki az ember, az illata meg gyógynövényes, bár még lefekvéskor is éreztem a lemosás után. Az első pár perc tényleg nem volt annyira kellemes, utána már csak időnként ilyen lüktető érzést éreztem. Mielőtt lemostam a tükörbe néztem, hogy most mit produkált 15 perc alatt és a T-vonalamba nagyon szépen kiszívta a faggyút. Utána szebbnek tűntek a pórusaim, de sajnos azért tökéletesen nem tüntette el tökéletesen őket. Most másnap reggelre mattabb a bőröm, de a homlokomra nőtt egy pattanás, ami valószínűleg ettől van.
Negatívum még, hogy - tudom, rá van írva a dobozra a szemkörnyékét kerülje - de egy nagyon pici rá ment a szemem alatti bőrre és ott olyan hatást váltott ki, mint mikor szemöldökgyantázásnál a gyanta megégeti a szemhéjam.

Egyenlőre nem győzött meg 100%-osan, de mivel az előző LUSH-os maszkomhoz képest, több pozitívumot fedeztem fel benne, és az ára is barátságosabb, így négyest kap.

Update (11.20.) Még egy csillagot le kell vonnom sajnos. Most már többszöri használat után nyilatkozom, és igaz, hogy kiszívja a felesleges faggyút, és puha napokig a bőröm, de engem nem kárpótol azért, hogy a használat után következő napokba ennek ellenére extra módon zsírosodik az arcom. :(:(

Avon Naturals Ibolya és Licsi Hidratáló Kéz- és Testápoló

Avon Naturals Ibolya és Licsi Hidratáló Kéz- és Testápoló
2012. november 16.

Én csomagba rendeltem még anno, mikor anyukámmal Avonoztunk, mert a katalógusba nagyon tetszett az illata. A spray-t mai napig előszeretettel használom, bár nem tart sokáig az illata. A testápoló először tetszett, de aztán nem tudom miért, egy idő után szó szerint felfordult tőle a gyomrom, szóval soha többé nem venném újra. Hidratáló hatásról meg nem igazán lehet az esetében beszélni szerintem.

The Body Shop Nutriganics Smoothing Mask

The Body Shop Nutriganics Smoothing Mask
2012. november 11.

Legutóbbi vásárlásnál kaptam egy termék mintát belőle. Kellemes illata van, és végül is jól felpuhította a bőrömet, a pórusaim is szépek voltak utána. Még rá 4 nappal is éreztem a hatását, és változatlanul megmaradt a puhaság. így kap tőlem most egyenlőre egy 4-est.

Yves Rocher Levendulás Tápláló Lábkrém

Yves Rocher Levendulás Tápláló Lábkrém
2012. november 5.

Egy hete vettem, mert volt ilyen kuponom, jól hidratál, de amúgy nem egy csodaszer. Viszont szerintem ahhoz képest, hogy mekkora a kiszerelés az eredeti ára, nagyon durva.

Most már a második tubust használom, viszont azt kell, hogy mondjam a száraz, érzékeny kezemen is használom egy ideje, és ott több pozitívumot tudok elmondani, mint a lábamon.

Lush Porridge Szappan

Lush Porridge Szappan
2012. november 1.

Ajándékba vettem ezt a szappant keresztapukámnak, szóval én nem próbáltam, de neki úgy tűnik beválik az érzékeny, nagyon kiszáradt kezeire. Viszont az illata valami isteni!! Míg nem adtuk oda neki, ha arra felé térültem-fordultam, akkor mindig megszagolgattam, mert olyan finom, engem az olasz cappuccinora emlékeztető illata van. Erősen csábít rá, hogy vegyek egyet magamnak is.

Lush The Comforter Habfürdő

Lush The Comforter Habfürdő
2012. november 1.

Június elején kaptam zsákba macskában, nem vagyok túlzottan oda az édes illatokért, de ez kellemes volt fürdőzésnél. Talán 3-4 alkalom alatt használtam el, de azért így ajándékba jó volt, de magamtól nem ruháznék be rá.

Lush Formulae Known As - Old Charity Pot (régi)

Lush Formulae Known As - Old Charity Pot (régi)
2012. november 1.

Nekem ez a krém közel sem vált be annyira, mint a Dream Cream. Igaz, hogy gyorsan beszívódik, de nem tapasztaltam olyan nagy hidratáló hatást. Az illata számomra zavaró, szóval már alig várom, hogy elfogyjon a kis tégelyes kiszerelés. Egyetlen előnye, hogy legalább jó célra ment a pénz, mert rajtam nem sokat segített.

Avon Bőrszínhez Igazodó Hidratáló Kőpúder

Avon Bőrszínhez Igazodó Hidratáló Kőpúder
2012. október 31.

Első kőpúderem volt még 2 éve kb. Hidratáló hatása egyáltalán nincs, sőt az ilyen száraz részeket még jobban kiszárította és kiemelte az arcomon. Pozitívuma, hogy a színe tényleg igazodott!

Nivea Fresh Natural Deo Spray

Nivea Fresh Natural Deo Spray
2012. október 29.

Jó az illata, de nekem egyszerűen úgy égett tőle a hónaljam, hogy le kellett mosnom, mert nem bírtam elviselni, pedig sosem fordult velem elő még ilyen dezodornál. :/