betty88k

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Northern Lights Szappan

Lush Northern Lights Szappan
2012. október 17.

Júniusba ilyen zsákbamacska ajándékként kaptam egyet, de csak nem rég vettem elő. Én nem voltam tőle elájulva, olyan citromos mosogatószer illata van és fürdés után olyan ragadós maradok. Biztos, hogy saját magamtól nem vettem volna ilyet.

Nivea Pure Effect Control Shine! Mattító Krémzselé

Nivea Pure Effect Control Shine! Mattító Krémzselé
2012. október 16.

Anno nagy örömmel és várakozással vettem meg, de sajnos nekem nem vált be. Egy óra múlva ugyanúgy fénylett a bőröm mintha fel se kentem volna, viszont a száraz részeket jól hidratálta. A mostani mattítóm bár drágább, de azt is hozza, amit ígér.

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray
2012. október 16.

Évekkel ezelőtt ajándékba kaptam ezt a parfümöt, de számomra elviselhetetlenül büdös volt. Szerencsére sikerült tovább adnom.

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash
2012. október 16.

Ebből szerintem 2 flakonnal is elhasználtam. Az 1-nél még minden jó volt, nagyon jól tisztított, szerettem az illatát, viszont a másodiknál már eszméletlenül szárított, és folyton kicsípte az amúgy is érzékeny bőrömet. Na ezután váltottam a TBS Teafására.

Nivea Visage Young Stay Clear! Tonik

Nivea Visage Young Stay Clear! Tonik
2012. október 15.

Nekem még mindig megvan kb. a flakon fele, de utálom, hogy ilyen ragadós érzetet hagy maga után, és nekem zsírosodik tőle a bőröm. Azért én a Niveától kicsit többet vártam anno, de nagyon kiábrándultam belőlük.

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre
2012. október 13.

Nyáron vettem 1000 Ft-ért akciósan a Rossmannba, de csak mostanság kezdtem el használni, hogy bejött a hideg és bizonyos helyeken nagyon száraz a bőröm, máshol viszont épp az ellenkezője. Kellemes, jó illatú, könnyen beszívódó krém, és így akciósan az ára is jó volt.

Max Factor Xperience Alapozó

Max Factor Xperience Alapozó
2012. október 6.

Egy mintát próbáltam ki tegnap a beige árnyalatot. Legnagyobb meglepetésemre, tökéletesen illeszkedett a bőrszínemhez, nem volt maszkos hatása, és nagyon jól fedett. Viszont sajnos a meleg helységben, nekem 2 óra alatt nagyon durván kifényesedett, de ezt azért elnézem, mert miután este lemostam nem voltam tiszta pattanás mint a többi drogériás alapozótól.

The Body Shop Tea Tree Pore Minimiser

The Body Shop Tea Tree Pore Minimiser
2012. október 2.

Nem bírtam kivárni, míg valaki véleményezi, így megvettem mert már tarthatatlan volt, ahogy kinézett a bőröm. Sajnos alapból is a T-vonalam eléggé zsírosodásra hajlamos és a LUSH - Magneminty maszkja még jobban rontott a helyzeten és már úgy fénylett a bőröm, mint a diszkógömb.

Megjegyzések:
- Bevallom őszintén nem voltak irreális elvárásaim, nálam az volt a cél, hogy 3-4 órára mattabbnak tűnjön a bőröm, és mivel már a teafa olajos arclemosó gél nagyon bevált, így be mertem vállalni, hogy megvegyem.
- Kaptam a teafaolajos tonikból mintát és krémezés előtt azt is használom most.

Egy nagyon könnyű, kis sárgás krém van a tubusba, enyhe teafa olaj illattal (közel sem olyan erős, mint a tonik vagy a gél esetében). Mikor felkened, egy picit ilyen melegítő érzés, de kb. fél perc alatt beszívódik az egész. Közel 1 heti használat után azt mondhatom, hogy valamivel tényleg összébb húzta a pórusaimat, és 4 óra után kezd el egy kicsit kifényesedni a bőröm, de akkor sem olyan brutális módon mint, korábban. A bőröm is sokkal szebb lett, nem is tudom mikor nézett ki így utoljára, bár lehet ehhez az is hozzájárul, hogy most 3 lépéses arckezelést folytatok (lemosó - tonik - krém).

Sminkeléshez nem próbáltam, de mivel nagyon gyorsan beszívódik, így szerintem bátran lehet alapnak használni (bár a leírás is ígéri).

Szóval összességében nekem pozitív egyenlőre a véleményem, így megelőlegezem neki közel egy hét után az 5 csillagot.

Mexx Fly High Woman EDT

Mexx Fly High Woman EDT
2012. szeptember 24.

Tényleg nagyon finom illata van, de ahogy többen említették sajnos nem tartós! Időnként a Rossmannba vannak jó kis parfümakciók és akkor érdemes beszerezni.

Aroma Fresh Csalán Sampon Zsíros Hajra

Aroma Fresh Csalán Sampon Zsíros Hajra
2012. szeptember 23.

Kellemes illata van, de igazából talán a legnagyobb előnye, hogy az Auchanba a nagy kiszerelés 500Ft-ba került. Erős túlzás, hogy csökkentené a zsírosodást.