Beus005

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló
2019. november 13.

Életem egyik legjobb döntése volt hogy megvettem ezt a hajvasalót! Aki gondolkozik rajta ne tegye tovább! Az én hajam katasztrofális állapotban volt szinte csak copfban hordtam inkabb a hajam mert akkor nem szállt. ha kiengedtem a hajam fakó oroszlansoreny lett egyből, eső, köd, pára akármi volt. Kezelhetetlen volt kb.
Most ezzel a hajvasalóval álmom vált valóra, gyönyörű egészséges fényes haj és tényleg elég az első alkalommal kivasalni és utána tartja magát. Amikor egy kicsit kócosabbnak érzem csak átfésülöm és egyből gyönyörű lesz. Imádom!!!

Lancôme Grandiôse Liner

Lancôme Grandiôse Liner
2019. szeptember 18.

nagyon tartos tus, egesz nap a helyen marad. en a kek szinet szeretem nagyon, elsore azt hittem rikitani fog a szememen, de abszolut nem, csak direkt fenynel latni hogy mennyire kék. Pont ezt a hatast akartam elerni, mert a fekete tul sok neha.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2019. szeptember 18.

a DW helyett kerestem egy olyan alapozot ami nem kelt maszkos hatast. Ez tokeletes valasztas colt helyette. 1 hajszallal gyengebben fed mint a DW de az osszkepert megeri ezt hasznalni inkabb. Jobb az illata is,a borom is jobban viseli.

GlamGlow Glowpowder

GlamGlow Glowpowder
2019. augusztus 23.

Imádom! Gyönyörűen pigmentáltak. Ára egy kicsit vészes önmagában(mint az osszes Glamglow), de én akciosan jutottam hozzá így megerte.

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta
2018. október 7.

Szeretem, szépen pigmentaltak :)

NYX Kétvégű Szemöldökecset

NYX Kétvégű Szemöldökecset
2018. október 7.

Tökéletes! Rég kutatok már egy rendes vékony ecset után. Ez a favorit. Kellően rugalmas, a kefe is jó kialakitast kapott.

Balea Nosestrips Mit Aktivkohle

Balea Nosestrips Mit Aktivkohle
2018. szeptember 2.

A lényeg hogy jó vizes legyen a terület, én pár csepp vizet a tapaszra is teszek. Így szépen feloldodik az anyag. Láthatóan szebbé teszi a bőrt.

Bioderma Sensibio DS+ Krém

Bioderma Sensibio DS+ Krém
2018. szeptember 2.

Tetszik, teszi a dolgát, nem nehéz krém, hamar beszivodik, szépen hidratál.

MakeUp Revolution Retro Luxe Matte Lip Kit

MakeUp Revolution Retro Luxe Matte Lip Kit
2018. szeptember 2.

Nekem nagyon tetszik, színek is nagyon jók, tartós is, csak meg kell várni míg teljesen megszárad. Aláhidratálva nem szárít annyira. Szépen kopik.

MakeUp Revolution Brow Pomade

MakeUp Revolution Brow Pomade
2018. szeptember 2.

Számomra ez borzasztó nagy csalódás volt. Mind a kiszerelés ennyi pénzért, mind az állag. Brutál, mintha ki is lenne már száradva alapból, kenhetetlen! De tartossagra nem rossz.