beus12

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Dermafil Arcszesz

Dermafil Arcszesz
2013. május 15.

Pár hónapja csúnya pattanások jelentek meg a homlokomon, az addig bevált termékek már nem használtak, elkezdtem keresgélni és akkor találtam rá erre. Az itteni vélemények hatására rögtön meg is vettem. Első benyomás: borzasztó a szaga. De a pattanásaim eltüntetésében segített, de nem csak ezt használtam. A tisztító hatása valami csoda, mindig nézegetem a vattát és csak ámulok. Kb. rögtön hat, ha frissen kinyomott pattanásra használtam, csökkentette a gyulladást. Pár hétig csak ezt a tonikot használtam, ami nekem nem a legelőnyösebb, mert száraz a bőröm, kicsit zsírosította, úgyhogy váltottam napi 1 használatra. Ha rendbe jön az arcom, akkor már csak alkalmanként fogom használni, ha szükség lesz rá. Sajnos száraz bőrre elég durva hosszú távon, de mivel volt/van pár pattanásom + mitesszereim is és ennél jobb tonikkal még nem találkoztam (a hátrányai ellenére is) 5 csillag.

Balea Cseresznye és Mandula Tusfürdő

Balea Cseresznye és Mandula Tusfürdő
2013. március 24.

Azért vettem meg mert még a boltban finom mandula illata volt, otthon pár használat után már csak a mű cseresznye illatot éreztem, úgyhogy szerencse, hogy nem túl tartós az illata. Nem rossz, szokásos balea, de sajnos ez is szárít egy kicsit.

Kiko Soft Focus Concealer

Kiko Soft Focus Concealer
2013. március 24.

Már a másodikat használom, főleg szem alá. Nagyon szeretem, már el se tudnám képzelni a sminkelést nélküle. Azt hiszem két színbe gyártják az egyik sárgásabb a másik rózsaszínesebb, mindkettő jól illeszkedik. A kiszerelés tényleg nem túl praktikus, az első pár használatkor úgy kellett belőle kiimádkozni a cuccot, de lehet, hogy csak az enyémmel volt valami baj. Amikor meg elfogyott az minden előjel nélkül történt, és nem voltam rá felkészülve.

Yves Rocher Pur Bleuet Sminklemosó Víz Arcra és Szemre

Yves Rocher Pur Bleuet Sminklemosó Víz Arcra és Szemre
2013. március 24.

Alapvetően szeretem ezt a lemosót, szépen eltávolítja a sminket, mondjuk a szemfestékkel kicsit bajban van. Az illata + az állaga fura, de ez nem von le a hatásból.

NYC Smooth Skin Púder

NYC Smooth Skin Púder
2013. március 24.

Eléggé befürödtem vele, sürgősen púder kellett és mivel még sose próbáltam a márkától semmit, gondoltam majd most. Csak az ára + a hozzá fűzött remények miatt kap 2 csillagot. Amúgy szerintem borzalmas, extra gyorsan átfényesedik, már kb felvitel után 1 órával. A fedése gyenge és elég gyorsan is fogy. Kár érte.

Dove Go Fresh Nourishment Testápoló

Dove Go Fresh Nourishment Testápoló
2013. március 24.

Aktuális kedvenc testápoló. Nagyon szeretem az illatát és jól hidratál + gyorsan felszívódik. Az én bőrömnek szerencsére télen is elég.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2013. március 24.

Már fél éve használom és még mindig van benne, szóval sokáig elég. De a lényeg: amikor elkezdtem használni durván hullott a hajam, szerencsére ezt megszüntette, sőt még gyorsabban is nő tőle a hajam + babahajak vannak rendesen. Én úgy használom, hogy először egy sima samponnal megmosom, és utána ez. Az illata nem a legjobb, de nem zavar. Kis negatívum, hogy nehéz kifésülni utána a hajt, kifésülő spray nélkül kínzás.

Yves Rocher Pure Calmille Arclemosó Tej

Yves Rocher Pure Calmille Arclemosó Tej
2013. március 9.

Szerettem ezt a sminklemosót, nem csípett, nem irritált,de az erősebb szemsminkkel bajban volt. Az illata nekem tetszett. Újra akartam venni, de elvileg már nem forgalmazzák.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2013. február 6.

Sajnos még keresem a tökéletes arctisztítót addig is ezzel kell beérnem. Olcsó és szerencsére sokáig kitart, nem allergén, nekem bevált. -1 csillag mert mostanság kicsit sok a bőrömnek és nincs friss, tiszta bőr érzés.

Essence Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset

Essence Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset
2013. február 6.

Ennyi pénzért teljesen megéri, jól használható, nem hullik. Amikor kimosom az ecsetet enged a színe, de ez a legkevesebb.