Beus70

Regisztráció dátuma: 2012. január 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Gucci Flora EDP

Gucci Flora EDP
2019. október 5.

Egy próba után megvettem a hatalmas kiszerelést. :( Itthon már nem tudtam eldönteni, hogy leégett barack, vagy szilvalekvárt érzek e ki belőle. Még aznap sikerült megszabadulnom tőle, igaz jó nagy deficittel. :(

Solo Nedves Toalettpapír Kamillás

Solo Nedves Toalettpapír Kamillás
2019. július 9.

Évek óta a kedvenc mindkét fajtája, ez a képen látható kamillás, és a kék csomagolású is. Tökéletes nagyságú, vastagságú, puha de mégsem szakad, finom de diszkrét illat, és az önadagoló sem akad el soha! Magasan ver minden más nedves wc papírt, nincs olyan amit én még ne próbáltam volna, de mindig megállapítom hogy ez a legjobb! :)

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2017. július 10.

Semmi púderesség nem érezhető benne, végig nagyon friss marad, egészen a leszáradásig. Igazi nyári illat, hőségben is elviselhető, nem édesedik be, nagyon tartós. Annyi bajom van vele, hogy nullától száz éves korig mindenki fölismeri, én pedig azt szeretem ha érdeklődnek az illatom felöl, nem pedig azonnal rávágják hogy "Chloé van rajtad?" :)

Antonio Banderas Queen Of Seduction

Antonio Banderas Queen Of Seduction
2016. június 29.

Én is a szép üveg és a színe miatt figyeltem fel rá. Nyári citrusos kis tucatka, nem bántó illat ugyan, de meg sem fogja kérdezni tőled senki, hogy mit viselsz. Munkahelyre jó választás lehet, nem fog zavarni senkit.

James Bond 007 for Women EDP

James Bond 007 for Women EDP
2016. június 21.

Erdei gyümölcsös joghurt illat, vaníliás leszáradással.

Avon Silky Soft Musk EDT

Avon Silky Soft Musk EDT
2016. február 26.

Tavaszra kiadni ezt az illatot, nem is értem, hogy jutott ez eszükbe? Ettől függetlenül sem tetszik, télen sem tudnám elképzelni. Szerintem is autóillatosító szaga van, nagyon tömény, olyan igazi nyolcvanas évek zsiguli szag. :) Sehol nincs itt gyöngyvirág, lédús gyümölcsök, meg pézsma. :)

Antonio Banderas Her Golden Secret

Antonio Banderas Her Golden Secret
2015. december 30.

Megegyezik a véleményem azzal, aki azt írta teljesen átlagos, nem különleges. Szerintem Replay-Edt For Her hasonmás.

Bvlgari Omnia Coral

Bvlgari Omnia Coral
2015. szeptember 16.

Egy kellemes virágos-gyümölcsös tusfürdő illatához tudnám hasonlítani, hétköznapokra tökéletes lehet, csak sajnos gyorsan elillan. Aki nem szereti magán az erős parfümöket, annak jó választás lehet, de többször kell újra fújni.

Betty Barclay Precious Moments

Betty Barclay Precious Moments
2015. február 2.

Részemről nagyon nagy melléfogás volt. Karácsony előtt megrészegített az 50%-os akció. Már eléggé ki voltak fosztva a polcok, nem igazán volt választék. Ebből a parfümből teszter sem volt, de mivel szerettem volna egy új parfümöt, a szép doboza miatt ezt választottam. Gondoltam nem lőhetek mellé túl nagyot, friss-virágos rózsaszín illatot sugallt a doboza, nem sok gondolkodás után már tettem is a kosaramba. Otthon ért a nagy csalódás, tömény málnaszörp illat. Szeretem a málnaszörpöt meginni, de nem magamon érezni. Rengeteg ilyen illat van már, édes, málnás, tucat. Még jó hogy féláron vettem, mert amúgy megütne a guta. :)

Christina Aguilera by Night

Christina Aguilera by Night
2013. augusztus 30.

Valóban nagyon hasonlít a Diorra, de nem annyira tömény, nem olyan intenzív. Vaníliás-mandulás édesség télre, a tartósságával vannak gondok.