beuska89

Regisztráció dátuma: 2015. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Veet Cukorgyanta

Veet Cukorgyanta
2019. szeptember 12.

A legjobb gyanta amit valaha használtam. Fájdalommentesen leszedtem az intim területet, pedig amikor kozmetikus szedte az elég fájdalmas volt, de ezzel itthon megoldottam. Nagyon megéri az árát. Több alkalomra is elég.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2019. február 27.

A müllerben vettem egy 7ml-es mintát belőle, egy arckrémmel volt összecsomagolva az szintén 7ml-es volt. Így került 3200ft-ba. Le is csaptam rá, mivel rengeteg jót hallottam és olvastam róla, ezért úgy gondoltam nekem is ki kell próbálnom. És azt kell, hogy mondjam nem csalódtam, szuper termék.Sokkal puhább lett az arcbőröm, egységesítette is.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2019. február 27.

Egy blogger lány véleménye alapján esett a választásom erre az alapozóra. Hétköznapokra teljesen tökéletes alapozó. az összetevői is szépek. Magas fedést nem lehet elérni vele, de aki hétköznapi alapozót keres annak maximálisan merem ajánlani.

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset
2019. február 27.

sokáig gondolkodtam, hogy milyen alapozó ecsetre ruházzak be, végül erre esett a választásom, nem bántam meg, két éve használom és még semmi baja. Samponnal vagy sebbenzinnel tisztítom.

Bioderma Atoderm Intensive Balsam

Bioderma Atoderm Intensive Balsam
2019. február 27.

Nagyon jól hidratál, de hagy egy fura réteget maga után, nem szívja be rendesen bőröm. Leginkább a kezemre használom, ezért csak éjszaka szoktam vele bekenni, mert nappal zavar az a réteg amit hagy maga után.

Bioderma Atoderm Nutritive Krém

Bioderma Atoderm Nutritive Krém
2019. február 27.

Éjszakai krémként használom, ekcéma megelőzése céljából. Maximálisan megvagyok vele elégedve ebből a szempontból, ha véletlenül este elfelejtem bekenni vele az arcom másnapra sajnos már megjelennek a száraz viszkető foltok az arcomon. Szemkörnyékemre is ezt használom éjszakára.Biztosan újra fogom venni.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. február 27.

Normál/zsíros bőrre szerintem egy tökéletes hidratálókrém.Én nappalra használom, éjszakára kevés nekem.Viszont nappalra alapozó alá nagyon jól működik. Én szemkörnyékre is kenem.Biztosan újra fogom venni.

GUCCI Guilty Intense

GUCCI Guilty Intense
2017. július 5.

Nagyon tartós parfüm, dícsérik rajtam. Egyszerűen imádom, hogy még sok óra után is erősen érezhető rajtam!

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2017. július 5.

Nőies parfüm,nem tolakodó az illata. Nyári napokra tökéletes választás!

Maybelline The Blushed Nudes Palette

Maybelline The Blushed Nudes Palette
2017. március 25.

Régóta vágytam erre a palettára, nagyon szép színek vannak benne. Akciós volt a rossmannban és lecsaptam rá. Nem bántam meg, szél sminkeket lehet vele készíteni, akár nappalra, akár alkalomra. Szemhéjalap nélkül is tartós volt, nem ült bele a ráncokba.