Bexxm

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Micellás Arctisztító Kendő

Balea Micellás Arctisztító Kendő
2016. július 31.

Nagynénémnek nagyon bevált, gondoltam kipróbálom, vettem egy ilyet és egy másikat (3az1ben mandula olajosat)
2 alkalommal használtam ezt, de nagyon csípte az arcbőrömet , használat után 10percig meg is maradt az égető, maró érzés, utána fájt is az arcbőröm.. Úgyhogy inkább neki adtam nagynénémnek, sajnáltam a kukába dobni.
Viszont a másik kendője nagyon bevált, de ezt a lilát biztos sose veszem újra.. :(

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre
2016. július 31.

Nekem nagyon bevált! Nekem nem irritálja a bőröm, egyik használatkor se csípett. Szépen leszedi a sminket, a szemem se ég tőle/könnyezik, pedig sok arclemosó irritálja. Észrevettem mióta használom alig van pattanásom, pedig előtte elég ragyás voltam. A bőrömet nem szárítja, de nem is zsírosítja. A kendők nem száradnak ki. Úgyhogy nálam újravevős termék. Örülök, hogy rá találtam! :)

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2016. június 24.

Nem áll össze tőle a hajam (pedig a legtöbb olajtól sprőd meg ragacsos/tapadós lesz akármennyit rakok rá) szép fényes és puha lesz, az illata is jó. Sokáig használtam de aztán találtam olcsóbbat .

Oriflame Possess

Oriflame Possess
2016. május 31.

Egyszerűen imádom és pont! :)

Miss Sporty Fabulous Lash Curved Brush Szempillaspirál

Miss Sporty Fabulous Lash Curved Brush Szempillaspirál
2016. május 30.

Na ez nem vált be , pedig a legtöbb miss sporty-s termékekkel megvagyok elégedve.
A keféje valami katasztrófa, normálisan fel se lehet vinni vele a festéket, nekem túl "durva" . Összeállnak tőle a szempilláim, csomós is.

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2016. május 30.

Olcsó, szép erőteljes a színe, nem lesznek csomósak a szempilláim se. Ennyiért bőven Megéri.:)

Balea Luxury Fürdősó Red Love

Balea Luxury Fürdősó Red Love
2016. május 30.

Nagyon jó az illata, jó erőteljes pirosra színezi a vizet. Semmi hatását se éreztem, de 1x 2x jó használni az illata miatt.:D

Balea Paradise Beach Tusfürdő

Balea Paradise Beach Tusfürdő
2016. május 30.

Imádom az illatát, az ára is igen kedvező. Az állaga pont jó, normálisan tisztít.:)

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2016. május 30.

Nekem nem szívódik be rendesen, keveset rakok de zsíros érzetű lesz a hajam és nehezen fésülhető és elnehezíti a hajamat. Ilyen árban van ennél sokkal jobb is.

Oriflame North for Men Borotvahab

Oriflame North for Men Borotvahab
2016. május 30.

Átlagos. Nekem normális a hab állaga, illata is jó. Az ára az viszont pofátlanság :D