Bezi

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Pórusfinomító és Bőrradírozó Arcmaszk Gyümölcssavval

Balea Pórusfinomító és Bőrradírozó Arcmaszk Gyümölcssavval
2019. október 17.

Eddig csak bőrradírként használtam, nekem nagyon bevált. Nem olyan dörzsis, hogy leszedje a fél arcom és nem is szárítja ki a bőröm (mint más, magasabb árkategóriába eső termékek).

La Roche-Posay Anthelios XL Comfort Naptej SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Comfort Naptej SPF50+
2018. augusztus 2.

Magasabb árkategóriába tartozik, de minőségben megéri az árát, ha nem mindegy hogy mit kensz magadra. Gyorsan beszívódik és pluszpont az illatanyag-mentességért, mert így kevésbé irritálja a bőrt.

La Roche-Posay Anthelios XL Comfort SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Comfort SPF50+
2018. július 30.

Nagyon szeretem. Kicsit jobban folyik, mint számítottam rá (nekem tej van, nem a krém), de az illatmentes illatért meg valahogy odavagyok. Pluszpont, hogy ekcémás barátom is használhatja, nem kell külön fényvédőt vinnünk a strandra.

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera
2018. április 21.

Nagyon finom az illata, bár a hajam állapotán nem javított sajnos. Nem veszem újra.

Alterra Sensitive Tusfürdő és Hajsampon Érzékeny, Irritált Fejbőrre

Alterra Sensitive Tusfürdő és Hajsampon Érzékeny, Irritált Fejbőrre
2018. április 21.

Időbe telt, mire a boltban találtam egy illatanyag- és nátrium-lauril-szulfát mentes tusfürdőt. De megvan! A natúr illathoz könnyen hozzá lehet szokni.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. április 21.

Lemosónak tökéletes, néha kicsit száraznak érzem utána a bőröm.

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
2018. április 21.

Igaz, hogy kiemelkedő ára van, de csodát tesz az ekcémás bőrrel.

Alverde Önbarnító Testápoló Makadámdióval

Alverde Önbarnító Testápoló Makadámdióval
2018. április 21.

Sárga lettem tőle, napok kellettek hogy ne érezzem kínosan magam az utcán miatta. Az illata sem jött be. Kukában kötött ki.

Ilcsi Tüzes Paprika Gél

Ilcsi Tüzes Paprika Gél
2018. április 21.

Narancsőrt próbáltam eltüntetni vele, sajnos ugyanannyira volt hatásos, mint a negyedennyibe kerülő társai, azaz semmire... az égető érzés azért meg volt, bőrpír is, tehát valóban fokozza a vérkeringést de cellulit eltünetésére nem elég.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2018. április 21.

Imádom, főleg a balzsam miatt amit sajnos nem láttam külön, de ha lenne csak azt használnám. Fényessé teszi a hajat, igaz kicsit könnyebben zsírosodik utána, de valamit valamiért. Mikor megtudtam hogy kivezetik, beálltam a kasszához a színemből meglévő összes termékkel, így kihúzom még egy darabig.