bgabriella

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Aromax Botanica Kókusz&Shea Anti-Aging Dekoltázsápoló Krém

Aromax Botanica Kókusz&Shea Anti-Aging Dekoltázsápoló Krém
2016. április 22.

2 hete használom. Szerintem nem tud többet egy szimpla testápolónál. Tehát mostmár nem száraz a bőröm, viszont a feszesítő hatásáról egyelőre nem győzött meg.

Aromax Csipkebogyó Olaj

Aromax Csipkebogyó Olaj
2016. április 22.

Valóban nem látszik az arcon. Viszont ha hozzányúlok, érzem. Én használok rá hidratálót, hogy éjszaka ne a párnám szívja be. Különösebben semmi változást nem vettem észre.

Mádara Detox Ultra Purifying Mud Mask

Mádara Detox Ultra Purifying Mud Mask
2016. április 22.

Delux mintát próbálgatok belőle. Hamar szárad, gyorsan kell vele dolgozni. Én kézzel szoktam felvinni. 15-20 perc után lemosom, és puha, selymes bőr az eredmény. A pórusokat kitisztítja, kár hogy csak heti kétszer lehet használni.

Mossa Vitamin Oil Cocktail

Mossa Vitamin Oil Cocktail
2016. április 22.

Kellemes citrusos illata van. Mindenképpen azt javaslom, hogy utána használjunk valami gyorsan beszívódó hidratálókrémet, például a Helia-D Aquaboom-ot. Főleg ha éjszakára kenjük be az arcunkat. Nem a párnánkat akarjuk vele táplálni, hanem a bőrünket. Csak pár napja használom, kiütést/ pattanást, egyéb kellemetlenséget nem okozott. Egyelőre más pozitívumot nem tudok felhozni.

Naobay Bőröregedést Gátló és Antioxidáns Krém

Naobay Bőröregedést Gátló és Antioxidáns Krém
2016. április 22.

Csak mintát próbáltam. Kellemes érzés volt viselni, az illata olyan gyógyszertári, de nem zavaró. Amit észrevettem, hogy puhítja az arcbőrt. Hosszútávon nem tudok nyilatkozni. Én megvenném a nagy kiszerelést.

Aromax Lábápoló Olaj

Aromax Lábápoló Olaj
2016. március 25.

a Pixi hozta nekem is. Nagyon jó termék. Nekem a sarkaim eléggé repedezettek, ezzel szépen helyre tudom hozni. Nem csodatermék, de megéri az árát.

L'Oreal Color Riche Ajakrúzs

L'Oreal Color Riche Ajakrúzs
2016. március 23.

a 379-es Sensual rose van meg. Imádom! Nem olyan erőteljes a színe, inkább ilyen áttetszős. De pont ez a jó benne. És az illata is jó.

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2016. március 23.

Fogalmam sincs mi az árnyalat neve. Ilyen pink, és metálos csillogású. Nagyon szeretem, kellemes viselni, nincs vele problémám.

2016. március 23.

Sajnos pattanásos lesz tőle a fejbőröm, főleg a halántékomnál, de volt hogy a tarkómon is. A hajam még mindig hullik, bár már kevésé, de szerintem ezt inkább a vastablettának köszönhetem, amit már 4 hónapja szedek. Szóval nekem nem vált be.

Nourish Balance Hidratáló Arckrém

Nourish Balance Hidratáló Arckrém
2016. március 23.

csak mintát próbáltam belőle, de imádom. Mattítja a bőrt. Alapozó alá tökéletes, primerként. Zsíros bőrűeknek ajánlom. Száraz bőrűeknek nem, mert annyira nem hidratál.