bgabriella

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nourish Golden Glow: Csillámló Hidratáló Arckrém

Nourish Golden Glow: Csillámló Hidratáló Arckrém
2016. március 23.

csak egy kis mintát próbáltam belőle, én inkább highlighterként használom alapozó fölé, de nem szabad sokat mert összecsomósítja az alapozót és csak ütögetve szabad felvinni. Önmagában esetleg strandolás után tudom elképzelni.

Nourish Kale Enzimes Hámlasztó

Nourish Kale Enzimes Hámlasztó
2016. március 23.

a 2 ml mintát próbáltam ki belőle. Szerintem borzasztó. Konkrétan káposztadarabok vannak benne és olyan mint egy sima bőrradír, amíról már régen leszoktam, mert csak hámlik tőle a bőröm. A kémiai hámlasztás a tuti.

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító
2016. március 23.

a Candy Queen of hearts van meg. Nagyon szép, csak nem tudom hogy vigyem fel, hogy mindkét oldalt egyszínű legyen az arcom. Lehet én vagyok béna. Én úgy szoktam, hogy a középsőből meg a jobb szélsőből választok egyet és csak azt viszem fel, utána kvázi highlighterként a sarokban lévőt, ugye az csillog a legjobban. :)

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2016. március 23.

a Rose Gold árnyalatot rendeltem meg Pinkpandáról. Még a Krémesen szép az élet blogon láttam, és beleszerettem. Pláne hogy majdnem ugyanolyan mint a Nars - Orgasm. Csak ugye árban nem mindegy. Szóval imádom, gyönyörűséges, nem sok benne az arany, illetve attól függ ki mennyit visz fel. Mivel nekem porcelán bőröm van, nekem kevés kell. A Kreol bőrűek nyugodtan túlzásba eshetnek... :D

Uriage Bariésun Arckrém SPF 50+

Uriage Bariésun Arckrém SPF 50+
2016. március 23.

Én is ilyet kaptam. Engem a patikában vertek át. Allee 20%-os kedd volt. és a parfümmentest szerettem volna kipróbálni. Igen ám, de nem volt kint csak a sötét árnyalatból teszter. Mire kivártam a sort és a pénztárhoz kerültem, szóltam a hölgynek hogy szeretném megnézni, adjon tesztert, erre ezt hozta ide nekem. Na mind1. A szín amúgy tök jó, a fedése nagyon gyenge, de nem is extrafedést akartam. Viszont rohadtul zsíros. Nekem eleve zsíros a bőröm, és ez megtriplázza. Szóval alapozó helyettesítésre abszolút nem ajánlom, még púderrel fixálva sem. Nagyon csillog tőle az egész fejem nem csak a T-zónám. Maximum strandolás után tudom elképzelni, illetve ha valaki világosítani szeretné az alapozóját ez jó lehet, bár a zsírossága miatt 2X meggondolnám. Az árnyalat viszont tökéletes lenne....

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Combination/Oily Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Combination/Oily Skin
2016. március 23.

Nagyon jó alapozó. Az én zsíros bőrömre tökéletes. Reggel 7 órakor felrakom és csak pár óra múlva kezd el csillogni a homlokom de alig észrevehetően. A L'oreal True match-hez képest mindenképpen főnyeremény. Az Ivory mégiscsak tökéletesnek bizonyult az árnyalat tekintetében. Nem igazán tudok negatívumot mondani. Szerintem a sárgás bőrűeknek is érdemes kipróbálni. Nem mondanám rózsaszínes árnyalatúnak.

Calena Szimfónia Bio Fürdő Tea

Calena Szimfónia Bio Fürdő Tea
2016. március 11.

Az én pixiboxomban ilyen volt. Jó kis találmány ez. Én kb. derékig megengedtem a kádat vízzel és beleraktam a filtert, kiáztattam belőle minden jóságot. Finom illata van, én a zsákot afféle szivacsként használtam a testemen. Kb. fél óra után szálltam ki a kádból, és az eredmény selymes, olajos bőr volt, azt hiszem van is benne argánolaj. Igyekeztem leitatni magamról a vizet, nehogy a törölköző beszívja az értékes olajat. Utána már tényleg nem kell testápoló. Egy baj van vele, hogy egyszer használatos, és ehhez képest az árát kicsit soknak találom.

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2016. március 9.

Nekem nagyon sötét a 10-es árnyalat, de ennél világosabb nem volt. Nagyon tetszik a textúrája, teljesen jól fed. De a színével nem tudok mit kezdeni, ha összekeverem egy világosabb alapozóval, akkor már más lesz a textúrája. Valakinek van ötlete, hogy mivel lehetne világosítani?

Neogence Hialuronsavas Hidratáló Eszencia

Neogence Hialuronsavas Hidratáló Eszencia
2016. február 4.

Ajándékba kaptam a rendelésemhez egy mintát. Tényleg jó, azonnal hat. de nem tartós a hatás. Sajnos.

Neogence C-Vitaminos Bőrvilágosító Fátyolmaszk

Neogence C-Vitaminos Bőrvilágosító Fátyolmaszk
2016. február 4.

2-3 használatra elég a maszk. valamennyit valóban halványít a pattanás utáni foltokon. Inkább a szérumot javaslom. Nekem nem jó a mérete. A homlokomról lelóg, de a fülemig meg nem ér el. Macerás.