bgabriella

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Odylique Organikus 24 Órás Arckrém Avokádóval

Odylique Organikus 24 Órás Arckrém Avokádóval
2016. február 4.

hűvös helyen kell tartani, különben elég folyós lesz. A szaga nem túl kellemes, de nem is az a lényeg. Legalább lefekvés előtt egy órával kenjétek fel, bár nekem még akkor is beszívja a párnám.

Odylique Selymes Organikus Arctisztító

Odylique Selymes Organikus Arctisztító
2016. február 4.

Fura ez a lemosó. Egyrészről hihetetlen hogy milyen jól tisztít. Leszedi a full sminket. Viszont ami nekem nem tetszik, hogy zsíros érzetet hagy maga után. Ennek ellenére ajánlom mindenkinek. :)

Africa Organics Organikus Kalahári Dinnye Testápoló

Africa Organics Organikus Kalahári Dinnye Testápoló
2016. február 4.

Még csak egyszer használtam, de máris imádom. Nagyon hamar beszívódik és az illata isteni, annak ellenére, hogy nincs benne parfüm. Imádom

Dove Derma SPA Intenzív Kézkrém

Dove Derma SPA Intenzív Kézkrém
2015. november 24.

Az eddigi legjobb kézkrémem. Kicsit vizes állagú, hamar beszívódik, valóban hidratál, egy kicsit ugyan lehetne olcsóbb.

Pupa Like A Doll Luminys Blush

Pupa Like A Doll Luminys Blush
2015. november 20.

egész jó pirosító, nem túl drága. Szépen fel lehet építeni és el lehet dolgozni. Én egy világos rózsaszínes árnyalatot vettem, talán a 104-eset. ami hétköznapra tök jó, nem kelt feltűnést. Aki merészebb, válasszon sötétebb árnyalatot.

Tigi Bed Head Foxy Curls Göndörítő Krém

Tigi Bed Head Foxy Curls Göndörítő Krém
2015. november 20.

Neeeeem! Semmit nem csinál. Az illata tényleg jó, de mint tudjuk az illatanyag káros.

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém

Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém
2015. november 20.

Annyira vártam hogy a félig göndör félig egyenes hajammal csináljon valamit. Sajnos semmi nem történik. Próbáltam száraz hajra, vizes hajra, törölközőbe, polóba csavartam, egész estére, de csak annyit értem el vele, hogy reggel még mindig vizes volt. Majdnem derékig érő hajam van, lehet az a baj, lehúzza a súlya. Nekem nem jött be.

Milani Baked Blush

Milani Baked Blush
2015. november 16.

Nekem túl barackos a Luminoso. Úgy egyébként nincs vele bajom, de majd kipróbálok egy másik árnyalatot is. Az ára rendben lenne, ha nem kellene fizetni a szállításért. Alternatíva lehet rá a Pupa Milano baked blush, nagyon hasonlóak az árnyalatok, és személyesen is meg lehet venni/kipróbálni például a Mammutban. Árban is hasonló. Mínusz a szállítási ktsg.

Rose Powder Blush

Rose Powder Blush
2015. november 16.

Szerintem semmi extra nincs benne, a rózsás megformáláson kívül. A színe és a tartóssága rendben van. Ha nem akarok feltűnést kelteni a környezetemben, ezt használom, hétköznapokra tökéletes.

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2015. november 16.

Gyönyörű színek vannak, könnyű vele dolgozni, nagyon kevés kell belőle, nekem egy bajom van vele, hogy szárít. Vagy legalábbis viselés közben száraz érzetet nyújt, húzódik a szám.