bgabriella

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Creme Puff Pirosító

Max Factor Creme Puff Pirosító
2015. október 29.

Nekem nem tetszik igazán, drága is kicsi is. És egyszerűen lehetetlen szépen eldolgozni, ahol először az ecset az arcomhoz ér, odaragad az összes, és nem lehet arrébb vinni.

Avon Indulgence Ajakrúzs

Avon Indulgence Ajakrúzs
2015. szeptember 15.

Nagyon tetszenek ezek a rúzsok. Krémes állagú, nem szárít. Én nem tapasztaltam keserű ízt. Ja és valóban ápol.

Alverde Frozen Nature Rúzs

Alverde Frozen Nature Rúzs
2015. szeptember 15.

Mindkét árnyalat megvan, imádom őket. Nagyon jó állaguk van, krémes, nem szárit. Szerintem hasonló az Avon Indulgence rúzsokhoz.

Terra Naturi Shimmer Powder Body & Face

Terra Naturi Shimmer Powder Body & Face
2015. szeptember 15.

Imádom! Gyönyörű és nagyon olcsó. Újravevős!!!!!!!!

Catrice Even Skin Tone Alapozó SPF25

Catrice Even Skin Tone Alapozó SPF25
2015. szeptember 15.

A jó vélemények hatására beszereztem én is. 2-szer is visszamentem a müllerbe, mire eldöntöttem melyik árnyalat legyen, de így is mellényúltam. Hála istennek nagyon halvány eltérések vannak az árnyalatok között. A 010-es árnyalat van meg, inkább a 005-öset kellett volna megvennem, de ez sem vészes. Nagyon bejön az állaga, folyékony, mégis zsíros tapintású. Namost az én bőröm nagyon problémás: korpás szeborreám van. Szóval elég nehéz jó és olcsó alapozót találni. 2 napja használom, de eddig nagyon jó, ez sem bírja ki egész nap, átfénylik délutánra, de ez van. Nagyon, nagyon, nagyon finom illata van...sajnos, mint tudjuk az illatanyag nem tesz jót a bőrnek. Egész jól elfedi a bőrhibákat, jó a kiszerelés és olcsó. Szerintem ennyiért bőven megéri. Nekem újravevős.

Alverde Kompakt Alapozó

Alverde Kompakt Alapozó
2015. szeptember 15.

Először nagyon szerettem ezt az alapozót, főleg azért mert nagyon megörültem a világos árnyalatnak. Szerintem nyárra egy kicsit sok, eltömíti a pórusokat. A csillámokkal nincs bajom, bár ha azt a hatást akarod kelteni, hogy nincs rajtad smink, akkor ne ezt használd. Nap végére átfénylik ez is, de szerintem nincs olyan alapozó ami valóban mattítana. Fogj egy szalvétát és itasd le vele a zsíros réteget, majd vidd fel újra az alapozót, ha nagyon lejött, ez akármelyikre igaz, nem csak erre. Akinek hámlik a bőre, annak tudom javasolni a Catrice Even Skint Tone-t. Az egy folyékony, mégis zsíros tapintású alapozó, olcsón. Nagyon finom az illata...sajnos.

Alverde Fabulous Fifties Gebackenes Rouge Arcpirosító

Alverde Fabulous Fifties Gebackenes Rouge Arcpirosító
2015. szeptember 15.

Mindkét árnyalat megvan, nagyon szeretem őket. Az én világos bőrömhöz a 10-es árnyalat jobban megy. A másik az túl sötét, ha sokat viszek fel belőle, úgy nézek ki mint egy bohóc.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2015. szeptember 4.

A super-light, nekem super-dark. Nem hullafehér a bőröm, de azért porcelán, és ez mégis sötét. Tényleg BB krémhez tudnám hasonlítani. Csak mintát próbáltam belőle, ezért többet nem tudok nyilatkozni.

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum
2015. szeptember 4.

Mintát próbáltam belőle, tetszett az állaga. Selymes tapintású lesz tőle a bőröm, megvenném a teljes kiszerelést ha olcsóbb lenne.

Paula's Choice Weightless Body Treatment With 2% BHA

Paula's Choice Weightless Body Treatment With 2% BHA
2015. szeptember 4.

KP-ra tényleg nagyon jó. Puhítja a bőrt, BHA-tartalmának köszönhetően a vállamon lévő pattikat is gyógyítja. Szőrtüsző gyulladásra inkább az azelain savas krémet használom. A hátamra is használtam, de két nap alatt nagyon kiszárította. Amikor lehajoltam, húzodott a bőr, elég kellemetlen volt. De amit ígér, azt betartja.