bgabriella

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paula's Choice Resist Skin Transforming Multi-Correction Treatment With Azelaic Acid + BHA

2015. szeptember 4.

Beruháztam rá én is. A pattanásokat szépen leszárítja 2-3 nap alatt. Én csak ilyen célra használom. Az egész arcomat nem akarom bekenni vele, úgy nagyon hamar elfogyna, a barna foltokra és hegekre inkább szérumot javaslok. Egyébként ennél többet nem szabad várni semmilyen terméktől.

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter
2015. szeptember 4.

Hát én elég macerásnak tartom, hogy ujjal kell felvinni, ha kicsit többet veszek fel az ujjamra, akkor ilyen csomós lesz. Lehet én vagyok béna.
Egyébként a fehér nekem jobban bejön.

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion Alapozó

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion Alapozó
2015. szeptember 4.

Régen volt ilyen alapozóm. Az állaga korrektorhoz hasonló, egy tömör tömb az egész. Jó a fedése, hát valamiért nem vettem újra. De most megint szemezgetek vele, ha lesz porcelán árnyalatú akkor beruházok egyre, nem a legolcsóbb, de glamour napokon majd féláron megveszem. :D

L'Oreal Revitalift Magic Blur

L'Oreal Revitalift Magic Blur
2015. szeptember 4.

Valamelyik újságban volt minta belőle, tökre tetszett az állaga. Ilyen vajszerű, nekem bejött. De aztán kipróbáltam az üzletben is és ott nem jött be úgyhogy nem vettem meg. Még...

L'Oreal Le Blush Arcpirosító

L'Oreal Le Blush Arcpirosító
2015. szeptember 4.

Ez ilyen matt hatású pirosító, manapság már a pirosítók is ilyen csillogósabbak, hát ez nem. Sokat kell felvenni az ecsetre, hogy látszódjon, de persze nem egyszerre. Én nem az azt ecsetet használom ami benne volt, őszintén szólva nem tudom azt mire lehetne használni de pirosításra nem alkalmas. Több éve vettem azóta már vannak jobb és olcsóbb pirosítóim.

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2015. szeptember 4.

Jókat olvastam róla, ezért megvettem, meg persze azért is mert nem találtam mást, amiből lett volna ilyen világos árnyalat és még ez is sötét na mindegy.
Az intenzív fedés az nálam elmaradt, persze én csak egy rétegben szoktam alapozni, nem 10-ben. A matt hatás megvan egy pár óráig, nekem sajnos zsíros bőröm van, és az hamar átüt, ilyenkor fogok egy szalvétát és óvatos tapogató mozdulatokkal leitatom a zsírt. :) Nap végére viszont elkezd kopni, főleg az állam és az orrom környékén. És ilyen púderes lesz, tök fura. Viszont hogy valami jót is mondjak: akár ujjal akár ecsettel is könnyű eldolgozni. Ahol hámlani szokott az orrom, ott ujjal viszem fel, a többi részen ecsettel. Nem rossz, de volt már dolgom ennél jobb alapozóval is (de az sajnos limitált kiadás volt)

L'Oréal Paris Elvital Nutri-Gloss Crystal Sampon

L'Oréal Paris Elvital Nutri-Gloss Crystal Sampon
2015. szeptember 4.

Senkinek nem ajánlom, nagyon szárít, így is törnek a hajvégeim, és egy szénakazal az egész hajam, de ettől rosszabb lett. Bár az én hajam göndör, lehet hogy az egyenes hajúaknak lett kitalálva. A fejbőrömmel nem csinált semmi rosszat.

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2015. szeptember 4.

A sminket szépen leszedi, bár két vattakorongot is elhasználok. Zsíros érzetet hagy maga után, én utána mindig megmosom vízzel az arcom. Jelenleg arclemosó gél helyett használom, mert ez olcsóbb sokkal.

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Sampon

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Sampon
2015. szeptember 4.

Hadilábon állok az Elseve samponokkal, szinte az összes fajtát kipróbáltam már. Az a baj, hogy ami első használatkor nagyon jó és Wow, a következő mosásnál egyáltalán nem jön be. Lehet hogy csak én vagyok vele így, nem tudom ez miért van. Ezzel is így jártam. Ami tetszik benne, hogy jobban habzik mint a többi fajta, én legalábbis szeretem ha egy sampon habzik, és nem kell belőle sok, bár én úgyis 2x mosok hajat. Az illatanyagot általában nem szeretem az arckrémekben, de a samponban szerintem jó hogy van. Imádom ha friss finom illatú a hajam. Szóval összességében nem rossz de nem ájultam el tőle.

L'Oreal Paris Voluminous Szempillaspirál

L'Oreal Paris Voluminous Szempillaspirál
2015. szeptember 4.

Nagyon jó kis spirál ez, dúsít, nagyít, vastagít, mindent csinál, egy baj van vele, hogy nem vízálló. Nap végére teljesen elkentem, mivel, hogy folyton piszkálom a szemem, de hát ki nem. Szóval egész napos használatra nem túl praktikus.