bgabriella

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Kaviar Gauche Blurring Púder Gyöngyök

Catrice Kaviar Gauche Blurring Púder Gyöngyök
2015. szeptember 4.

A bloggerektől sok negatív kritikát olvastam róla, viszont annyira megtetszett, hogy muszáj volt kipróbálnom. Az én porcelán bőrömhöz tökéletes, nem túl erős ugyan, de a hétköznapokra, ha nem bulizni megy az ember lánya, akkor pont jó. Nem tudok róla igazából rosszat mondani.

Uriage Aquaprécis Gélkrém

Uriage Aquaprécis Gélkrém
2015. szeptember 4.

1 év alatt sikerült elfogyasztanom egyet. Nem használtam minden nap, sőt volt hogy hetekig inkább félretettem. Nagyon tetszik az állaga, ami a korpás szeborreás bőrömnek nagyon jó, szépen beszívódik. Ha BHA-ra kentem rá, egy ideig égett az arcom egy kicsit, de pár perc múlva elmúlt. Lehet hogy valamelyik összetevő nem kompatibilis a BHA-val? Passz. De összességében elégedett vagyok, viszont a wow-hatás elmaradt.

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél
2014. november 7.

Jó kis krém ez. Nagyon tetszik az állaga, nem úgy mint a nappali verziójának. Hamar beszívódik, puha lesz reggelre a bőröm.

Elséve Tápláló-Tükörfény Sampon

Elséve Tápláló-Tükörfény Sampon
2014. október 22.

Az összes Elseve közül ez a legrosszabb. A balzsammal együtt használtam de így is szárította a hajam és még nehezebben tudtam kifésülni, mint amúgy. Soha többet ilyet nem veszek.

Dove Oxygen Moisture Sampon

Dove Oxygen Moisture Sampon
2014. október 22.

Egy kicsit csalódtam ebben a termékben, ugyanis semmivel nem tud többet mint egy Gliss Kur vagy Elseve. Azokról is elég rossz véleménnyel vagyok. De az is lehet hogy az én festett hajamon semmi nem segít, csak a vágás.

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej
2014. október 22.

Törzsvásárlói ajándékként kaptam. Gondoltam biztos valami tömegcuccot akarnak rám sózni, ami semmit sem ér. De esküszöm jobb mint bármelyik testápoló. Finom az illata, hamar beszívódik. Reggelre garantált a bababőr. Elég kicsike, de én csak a dekoltázsomra és a karomra használom.

Nonique Mediterrán Hidratáló Tusfürdő

Nonique Mediterrán Hidratáló Tusfürdő
2014. október 22.

Érdekes zselés állaga van, először nem tetszett, mert nem habzik annyira, de végülis meg lehet szokni. Az illata finom citrusos, ezért inkább nyárra javaslom.

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz
2014. október 12.

Krémes sminklemosó helyett vettem, már a második tubussal használom. Szépen leszedi a sminket. Elégedett vagyok vele.

Max Factor Whipped Crème Alapozó

Max Factor Whipped Crème Alapozó
2014. október 12.

Az eddigi legjobb alapozóm, de még mindig nem az igazi egy éve van meg, most fogyott el, de nem is baj, mert egy picit mostmár sötét lenne, akkor vettem amikor még szoliba jártam. Most a legvilágosabb árnyalatot vettem meg (light ivory), ez az én színem. Nagyon jól fed, tetszik az állaga, a pattanások még így is látszanak, de hát ez van. A folyékonyakkal ellentétben, ettől nem lesz zsíros a fejem délutánra.

Paula's Choice Clear Pore Normalizing Cleanser

Paula's Choice Clear Pore Normalizing Cleanser
2014. október 12.

Az enyémnek nem ilyen a tubusa, gondolom valami újítás. Én úgy érzem egy picit szárítja a bőrömet, egyébként bejön az állaga. Néha sajnos sikerül túl sokat kinyomnom belőle, ezért nagyon gyorsan fogy. Nincs vele nagy problémám, tesz a dolgát, szépen tisztít. De legközelebb egy másikat próbálok ki, talán az Earth Sourced, vagy valami ilyesmi a neve. :)