bgabriella

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm
2014. október 12.

Az itteni vélemények alapján beraktam ezt is a kosárba, bár először drágának találtam a méretéhez képest, tekintve hogy egy labello 800,- Ft-ba kerül. Na de gondoltam miért ne.
Nem csalódtam. Én folyton rágcsálom a számat, ennek eredményeképpen egyfolytában cserepes és fáj is néha. 2 hete majdnem minden éjszakára felkenek egy kicsit és csodákat művel. ISTENI. Mintha feltöltené a számat, legalábbis olyan érzetet nyújt, sima és puha lesz tőle. Nagyon bejött. 2 éve bukkantam rá a labello Repair & Beauty-ra (lila színű), azt hittem ő az igazi, tévedtem. PC Lip & Body balm-ot mindenkinek :D. Ja és abszolút megéri, mert ugyan kicsike a tégely, de nagyon kevés kell belőle, épphogy csak végighúzom rajta az ujjamat. Öcsémnek is adtam belőle, amikor náthás volt és folyton fújta az orrát. Nagyon jó a hámlásra és a pirosságra is. Más testrészemre egyelőre nem próbáltam. Esetleg a kinyomott pattanásokra jó lehet szerintetek, begyógyítja a sebet hamarabb? Lényeg, hogyha elfogy (ami még jó sokára lesz), újraveszem. Ha lenne 10 csillag annyit adnék. :D

Paula's Choice Clear Ultra-Light Daily Hydrating Fluid SPF 30+

Paula's Choice Clear Ultra-Light Daily Hydrating Fluid SPF 30+
2014. október 12.

2 hete használom. Mindjárt elfogy a deluxe mintám. A szaga nem olyan kellemes, de nem annyira zavar, mert elillan kb fél óra után, meg úgysem az a lényeg. Az állaga nekem egy picit folyós, lehet hogy ezért van már csak fél tubus belőle. Éjszakára felkenem a Clear extra-strength hámlasztót, és egy picit húzódik a bőröm tőle, ezért, nagyon jól esik reggel felkenni ezt a hidratálót. Utána jöhet a smink. Egyelőre semmi különlegeset nem tudok mondani róla. Szerintem legközelebb másik fajtát rendelek, csak hogy mást is kipróbáljak.

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant
2014. október 12.

Nekem 2 hete van belőle deluxe mintám, azóta 4 alkalommal használtam. Tetszik az állaga. Megszűnteti a hámlást (korpás szeborreás bőröm van). Puha lesz a bőröm reggelre. Clear extra-strength folyadékkal együtt használom. Együtt nagyon jók. Mitesszerekkel, tág pórusokkal, hámlással megküzdenek így együtt, de a gyulladt pattanásokkal nem igazán tudnak mit kezdeni. Ennek ellenére 5*.

Paula's Choice Clear Extra Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% BHA

2014. október 12.

2 hete rendeltem deluxe mintát belőle. Egyébként korpás szeborreás bőröm van. Először minden este használtam, de úgy egy picit erősnek bizonyult és a megszokottnál jobban hámlott tőle a bőröm. Úgyhogy utána már csak kétnaponta használtam így már jobb. Valóban eltűnteti a mitesszereket és összehúzza a pórusokat, finom puha lesz a bőröm reggelre. Ajánlották mellé az AHA 8%-osat a hámlásra heti 2x és tényleg beválik az is. Sajnos az érett pattanásokkal nem tud egyik se mit kezdeni. Sajnos abba kellene hagynom a péksüti és édesség evést :/ A komedókra pedig valami mást kell kitalálnom. Ha valakinek van ötlete, várom a tippeket. Eddig ennyi, majd updatelek.

The Body Shop Brazildiós Testradír

The Body Shop Brazildiós Testradír
2014. október 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg Glamour-os kuponnal. Nekem nagyon bejön az illata. És tök jó hogy kipróbálhattam az üzletben, mielőtt megvettem volna, mert nem voltam benne biztos, hogy milyen nagy a dióhéjőrlemény benne, és hogy mennyire dúrva. Rövid távú véleményem, hogy isteni, bár nem biztos hogy újraveszem mert elég drága, de kipróbálásra tökéletes.

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2014. október 12.

Most a Glamour-Napok alkalmával volt az Árkádban ingyenes sminkelés Avon termékekkel. Ezt a spirált használta rajtam a sminkes és amint felkente elkezdett égni a szemem, potyogtak a könnyeim. Amint eljöttem onnan az első dolgom volt lemosni. Az összetevők közül tuti allergiás vagyok valamire. Más termékkel ilyen soha nem fordult elő.