Biababa02

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Aromax Jojoba Olaj

Aromax Jojoba Olaj
2019. február 28.

Én nehezen szereztem be, az utolsó darabot találtam belőle a Rossmmannban,és azóta sem láttam többet. Hál istennek nagyon tömör és kiadós olaj, sokáig elég lesz, és ez valami elíxir a bőrnek. Télen én különösen ajánlom, főleg a száraz bőrűeknek. Testápolómba meg arckrémembe szoktam pár cseppet belecsepegtetni. Nekem azonnal beszívódik és utána selymes, puha tapintású lesz a bőrőm. Segít a pattanások eltüntetésében is. Hajpakolásnak is bevált nekem. Egyszerűen imádom.

Balea Shampoo Seidenglanz

Balea Shampoo Seidenglanz
2018. augusztus 10.

Szeretem a Baleas termékeket, de ez valami borzalom. Sampont biztos hogy nem próbálok ki többet ettől a márkától. Másnap olyan a hajam, mint ha nem is mostam volna meg, az illata pedig hamar elillan.

Herbária Cickafarkfű Tea

Herbária Cickafarkfű Tea
2017. december 13.

Imádom! Évek óta nagyon erősen görcsöl a hasam amikor megjön (sokszor otthon kellett maradnom a fájások miatt) Semmilyen görcsoldó nem igazán segített, már kezdtem feladni a reménytelen helyzetet, mígnem a bioboltban ajánlották, hogy igyak meg napi 2 csésze cickafark teát, és ez biztosan segíteni fog. Higgyétek el, hogy ez valóban segített. Napi 1-2 csésze tea és megjön a hatása. Most már szerencsére 3 ik hónapja nem kell gyógyszert szednem, amikor megjön. Szerintem egy csodaszer és ajánlom minden csajnak, főleg aki hasonló problémákkal küzd vagy küzdött. Nagyon olcsó is, ez egy másik pozitívum.

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)
2017. október 6.

A száraz bőrömre kerestem megfelelő hidratáló krémet. Bőrgyógyászom, és kozmetikusom is ajánlotta ezt a krémet az én bőrtípusomra .Évek óta csak Vichy arclemosót és alapozót használok, így gondoltam, hogy maradok ennél a márkánál. Nem bántam meg,tejesen elégedett vagyok a krémmel. Nagyon lágy textúra, finom illat, és valóban megfelelően hidratálja az érzékeny arcomat. Gyorsan beszívódik és nem okoz irritációt. Remélem sokáig elég lesz, mivel az ára kicsit húzós, de szerintem megéri :) Problémás bőrűeknek is kifejezetten ajánlom. (bőrpír, akné..)

Alverde Nutri-Care 5 in 1 BBHajmaszk

Alverde Nutri-Care 5 in 1 BBHajmaszk
2017. június 29.

Nekem pont azt tette a hajammal, amit írnak róla. Egyszerűen tökéletes számomra és árban is elfogadható. Nekem a hosszú hajamra egy tasak 2 alkalomra elég. Az illata annyira nem tetszik, ettől függetlenül újra vevős.

Douglas Ecsettisztító Szappan

Douglas Ecsettisztító Szappan
2017. március 9.

A Mac ecsettisztitójat használtam. Egyik barátnőm ajánlotta, hogy próbáljam ki, ez is tetszeni fog.. És olcsóbb is!
Gyönyörűek lesznek az ecseteim, mintha újak lennének. Remelem sokáig eleg lesz.

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)
2017. március 9.

Nagyon jó, szeretem. Nem csíp, nem irritál. Előtte a draga lactacyd feminat használtam, ami állandóan irritalt.
Árban is kiváló, újra fogom venni.

Moschino Cheap and Chic I Love Love

Moschino Cheap and Chic I Love Love
2017. március 9.

Kedvenc parfümöm! Ha kifogy, azonnal újra veszem. Annyira könnyed, lágy, finom és nem tolakodó az illata. Minden évszakban magaménak érzem és passzol hozzám,úgy érzem. A tesója is jó a Funny, de valahogy ez mégis közelebb áll a hozzám. Nagyon hasonlít nekem a D&G light bluera is, ami szintén a kedvenceim között van. 5 pont!

RdeL Young Super Star Szempillaspirál

RdeL Young Super Star Szempillaspirál
2017. március 9.

Kedvenc szempillaspirálom! Olcsó és tartós, hihetetlen hosszú pillákat csinál nekem, mint azt ahogy eddig egyik drága szempillaspirál sem..
Múltkor le volt árazva 400Ft ra a Rossmanba, gyorsan vettem párat, meg ajándékba is jó akár ennyi pénzért.
Az alsó pilláimnál egy kicsit szeret elkenődni, ez néha zavar, de ettől függetlenül szeretem. 4 pont!

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2017. március 9.

Sok ajakápolót használtam már, de ez verhetetlen! Imádom! Ápolja, puhává varázsolja a számat, minden évszakban, a neszeszeremben is mindig ott lapul.
Ajánlottam barátnőmnek is, ő is azóta csak ezt használja. És végre bio elfogadható árban :D
Csak ajánlani tudom!