Biamaki

Regisztráció dátuma: 2015. július 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Elie Saab L'eau Couture

Elie Saab L'eau Couture
2022. április 7.

Nem elemezgettem sosem ezt az illatot, csak érzem, hogy ez én vagyok. Kétségbe vagyok esve, hogy már csak elvétve lehet beszerezni. Legszívesebben felvásárolnám az összeset itt a krémmánián is de nem teszem mert mindig elcsábulok valami más illatra is. Rajtam tartós és elég erőteljes. 2 üveggel van itthon és a folyadék színe (valamint a csomagolás is) eltérő, látom ezzel más is találkozott már. Millió csillag!

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2022. április 7.

Megfigyeltem, hogy ha ezt a lemosót használom, akkor gyulladt pattanások jelennek meg az arcom, pedig nem vagyok egy pattanásos típus. A felkaromon heti 2-3 használat mellett viszont szépen visszaszorította a kis fehér pattikat.

Uriage Xémose Balzsam

Uriage Xémose Balzsam
2022. április 7.

Nem jó de legalább sok. :) Minden este használom és mégis száraz lesz reggelre a lábszáram, illetve a felkaromon sem szüntette meg a száraz bőr okozta viszketést. Hagy egy olajos réteget a bőrön. Többet vártam tőle (az ára miatt is).

Cien Professional Keratin Repair Balzsam

Cien Professional Keratin Repair Balzsam
2021. március 29.

Ez a balzsam egy csoda lenne, DE minden használat után fájdalmas pattanások jelennek meg a nyakamon. Amúgy a hajamat sokkal szebbé és simábbá teszi mint sok más, jóval drágább termék. A pattik miatt 5 helyett csak 3 csillag.

Revalid Hajnövekedést Serkentő Sampon

Revalid Hajnövekedést Serkentő Sampon
2021. március 29.

Szeretem használni, jó állagú lesz tőle a hajam de a hajhullást jelentősen nem csökkentette.

Revalid Regrowth Szérum

Revalid Regrowth Szérum
2021. március 29.

Kb 4 hónapja használom ezt a szérumot. Olyan problémára használom, amit sajnos egy ilyen termék nem tud megoldási de a helyzeten némiképp javított. A meg lévő hajam gyorsabban nő, jobb az állaga és egy picit sűrűsödöt. Szerintem túl van árazva.

Green Pharmacy Hajbalzsam Száraz, Töredezett Hajra

Green Pharmacy Hajbalzsam Száraz, Töredezett Hajra
2020. január 2.

Könnyű balzsam, nem való nagyon száraz hajra. Én szeretem mert puha és könnyű lesz a hajam tőle. Az illata is kellemes, krémes, púderes. Azért a hajvégekre kell utána olaj.

Green Pharmacy Sampon Normál Hajra Csalán Kivonattal

Green Pharmacy Sampon Normál Hajra Csalán Kivonattal
2020. január 2.

Finom, természetes tisztaság illata van, jól tisztít és nem. Nehezíti el a haját. Balzsam vagy pakolás az kell mellé.

4711 Acqua Colonia Intense Wakening Woods Of Scandinavia

4711 Acqua Colonia Intense Wakening Woods Of Scandinavia
2020. január 1.

Még nyáron találkoztam ezzel az illattal (és az intense család többi tagjával) . Akkor nagyon megtetszett, így szereztem magamnak egy 170 miliset. Különleges, nem túl nőies, karakteres illat. Nekem valahogy olyan "mozdonyfüstös" 😄 persze jó értelemben. Pont ez fogott meg benne, szeretem a maszkulin, kicsit meglepő illatokat. Kellemes benne a fenyő. Magamon nem, de máson kiérzem belőle a rózsát is. Szóval izgalmas illat meg minden csak rájöttem, hogy magamon nem szeretem és nem tudom viselni. A 4711 illatokhoz képest tartósabb.

4711 Acqua Colonia Myrrh & Kumquat EDT

4711 Acqua Colonia Myrrh & Kumquat EDT
2019. szeptember 10.

IMÁDOM! Bár közé sincs Olaszországhoz, ez az illat engem mégis Rómára emlékeztet. Mikor megjelent már olvastam róla és akkor felkeltette az érdeklődésemet, itthon viszont sehol nem találtam. Aztán el is felejtettem. Most viszont a római nyaralás során újra eszembe jutott, mikor a Termini vasútállomáson megláttam a 4711 pavilonját. Tervben volt, hogy megleptem magam valami olasz illattal de minden elég drága volt. Itt viszont megtaláltam ezt is és még több olyan illatot, amit itthon nem lehet kapni.
Szóval ez egy csodás, kicsit karcos, nem hétköznapi, egyszerre nőies és férfias, megnyugtató illat. A citrusféle miatt pedig akár olasz is lehetne, vissza adja azt az életérzést, a kifinomultságot. Kölnivízhez képest a tartóssága nem is rossz. Nekem picit hasonlít a Bottega Venetára, de attól visszafogottabb. A 4711-nek pont szeptemberben jelent meg egy új illatcsaládja az Intense, ami egy drágább kategória de a 4 illatból 3 mesés és karakteres.