Bianca01

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Playboy Play It Wild for Her

Playboy Play It Wild for Her
2022. június 2.

Szeretem ezt a parfümöt. Rajtam inkább fűszeres mint gyümölcsös. Nagyon jól tükrözi a design az illatot, mert mikor magamra fújom mindig mondják, hogy úristen mi ez a szexi, vad illat. Én érzek benne egy férfias vonalat is, ami nem illik teljesen bele ezért vonok csak le egy pontot. Tartóssága az árához képest rendben és nekem is a sima nyuszis üvegben van meg, szóval nem bántam meg, hogy ezt választottam a play boy parfümök közül.

Palette Intensive Color Creme Hajfesték

Palette Intensive Color Creme Hajfesték
2020. október 8.

Fodrászkellékesnél vásároltam dohányszőke (a minta szerint aranyfényű világosbarna) ammóniamentes festéket, aminek az eredménye foltos, hamvasbarna, töveknél bordós, fényben erősen csibesárga és zöld fényű haj. (Igen ez mind meg volt benne) Alig vártam, hogy betérjek az első boltba, meg is vettem ennek a bronz barnáját, a képen világosabb vöröses barna. Nagyon szépen feljavítottam vele a hajam, szinte minden kellemetlen árnyalatot kiütött. Világosabb részeket kellően elfedi, bár a sötétebb részeknél már oda kell figyelni. Rájöttem, hogy ennél a márkánál mindig azt rontottam el, hogy ki vártam az előírt hatóidőt a középszőkénél sötétebb festékeknél. Szinte mindig túl sötét lett. De most elmostam kb 15 perc múlva (világosabb részekre előbb felkentem) és az eredmény ugyanolyan mint a dobozon, picit szebb is.

BES Regal Zero Ammonia

BES Regal Zero Ammonia
2020. október 5.

Erős közepes. A 7.37-es dohány szőke árnyalatát vettem meg 6%-os oxival a világos szőkésbarna hajamra. És valóban aranyló fényű mint a mintán, de mégis totál hamvas az egész. Az én hajam szürke árnyalatú alapból így nagy változást nem kaptam. Hozza egyébként a várt színt, valahogy nem ez lett az én színem.
A hajvégeket nekem szárította, a szememet is csípte, kb fél óráig öblítettem. A Kin kinessences márkájú festéket kutattam, de miután a harmadik helyen sem volt, ezt ajánlották, így megvettem.
Nem dobtam magam hanyatt, ugyanakkor rossz sem lett a végeredmény. Semleges számomra.

Réell'e Hajszínező Sampon

Réell'e Hajszínező Sampon
2020. augusztus 12.

Ez a világ legrosszabb terméke. Csoki barna és Bourbon vanília árnyalatot kevertem, ugyanis nem volt belőle világosbarna a DM-ben, tartottam is picit a csoki barnától, hogy sötétebb lesz hát nem így lett, maga a sampon bordó, a vanília árnyalat narancssárga, jó kis pörköltszaft színe lett a löttynek, de legalább barack illatú... egy leheletnyi rezes beütése lett a hajamnak, semmi az ég világon nem történt, pedig becsülettel betartottam a fél órát, + 15 perc hajpakolás a végekre utólag, természetesen nem segített.
Amúgy is növesztem az amúgy vékonyszálú, száraz hajam, direkt a legjobb hajregeneráló cuccokat használom, erre megmostam ezzel és mindent tönkretett. Szó szerint MADÁRFÉSZEK, nagyon elkeserítő. Ritkán mondok termékre ilyet, mert úgy vagyok vele, kísérletezni nem rossz dolog, de EZT ne vegyétek meg !

Essence You Better Work! Fixing Spray

Essence You Better Work! Fixing Spray
2020. április 16.

Sajnos nem jó. Gyorsan szárad, de fénylik tőle az arcom és nehéz normálisan fújni.

Rihanna Rogue Love

Rihanna Rogue Love
2020. április 16.

Jujj most vettem akciósan 30 ml, nem volt hozzá teszter de már sokat hallottam róla és nagyon kíváncsivá tett.
Nagyon finom illata van, bár elsőre nem tűnik tartósnak, de lehet csak amiatt, hogy be van picit dugulva az orrom.
Ez a második parfümöm Rihannától, a Rebelle Fleur a kedvencem, de ez is nagyon szuper, kellemes, lassan fogom elhasználni, hogy sokáig elég legyen.

Rihanna Reb’l Fleur EDP

Rihanna Reb’l Fleur EDP
2020. március 16.

Tavaly vettem ezt a parfümöt, spontán vétel volt, megtetszett az üvegcséje, később el olvastam az itteni kommenteket, majd el is tettem, mondván valamikor majd jó lesz.
Mára kifogytam az előzőekből, így délelőtt elő is vettem, nincsenek szavak, IMÁDOM !!!!
Egészen eddig a tökéletes parfümöt kerestem és végig itt lapult nálam a polc legalján !
Egyetlen egy hátrány a tartóssága, bár ez inkább lágyabb illat, így érthető, hogy nem húzod magad után a fűszeres parfüm illatot, de elég rafinált fajta, mert a nap folyamán olykor megcsapja az orrom egy-egy mozdulatkor.
Az illata mindent visz, nem érdekel ki mit mond, ez az új KEDVENC ! ❤️

Garnier Ambre Solaire Önbarnító Spray

Garnier Ambre Solaire Önbarnító Spray
2020. március 4.

Spontán vétel volt, a boltban már pár felesleges dolog kosárba tétele után a kasszánál egyszer csak felnéztem és “húúú barnítóók!” Sosem használtam még ezelőtt semmi féle önbarnítót, de már három éve a munkám miatt nem napozok és szoláriumra sincs lehetőségem. A krém változata nagyon fel volt árazva így meg vettem a spray-t (Gondolom hamarabb ki is fogy mint a tubusos) próbaként.

Negatívum, hogy amikor magadra fújod egyáltalán nem látsz semmit, hogy hova mennyit fújtál, max érzetre elkezded kenegetni magadon a folyadékot (mert hiába fújod 30 centire, konkrétan folyik, ráadás átlátszó).
Pozitívum, nem ragadtam tőle egyáltalán, be szívta a bőröm, foltot a ruháimon nem hagyott (fehéret azért nem vennék fel az első nap).

Egy óra hatóidőt írt, én este fújtam be magam de csak reggel vettem észre a változást. Van most itt-ott egy-két foltom, a tenyerem is besárgult, de valószínű még ki kell tapasztalnom a használatát.

A színe eléggé sárgás, de még nem elrettentő, többeknek is tetszett. Kíváncsian várom a lekopást, mennyire marad “egyenletes”.
Első próbálkozásom, ezért kap egy jószívű négyest, ötöst már azért nem, mert nehéz felvinni, hogy ne legyen foltos és picit narancssárga árnyalatú.

Újra megpróbáltam, lehetetlen úgy felvinni, hogy ne legyen foltos, fehér bőrűeknek semmiképp nem ajánlom, az eredmény 100 %-osan fehér, sötét és világosbarna foltok az egész testen, szörnyű, sajnálom.
Két csillag.

Manhattan 3 in 1 Easy Match Make Up

Manhattan 3 in 1 Easy Match Make Up
2019. december 17.

Véletlen futottunk össze ezzel az alapozóval, legutóbb amikor sampont kerestem elsétáltam a sminkek mellett (mint mindig) és ott ücsörgött a polcon ez az alapozó viszonylag elég olcsón, így gondoltam, ha bár most van egy pár alapozóm, de ezt kipróbálom, a külseje nagyon megnyerő és elég sok árnyalat is volt belőle.
A rose beige-t választottam, pontosan el is találtam a színt, szerintem nem volt még alapozó ami ennyire passzolt volna az arcom színéhez, abszolút nem maszk hatású, teljesen természetes. DE ! Messze nem egy tökéletes alapozó, ár-érték arányban oké, viszont nagyon nagyon híg és a fedése iszonyat gyenge, olykor szoktam is használni alá valami mást a problémásabb helyekre.
Egyébként akinek egészségesebb a bőre, nincs sok mindent takarni, annak nagyon is tudom ajánlani, elég szolid kis “nyári” alapozó, pille könnyű.
A fedése nekem kevés, így max egy 3,5-öt adnék neki, de mivel a színe tökéletes és külseje is nagyon tetszik (tudom nem sokat számít, de én szeretem, hogy ott díszeleg a fürdőszoba polcomon), így inkább felfelé húznám kap egy 4-est.

Gliss Kur Regeneráló Hajápoló Tej Tejproteinnel és Virágnektárral

Gliss Kur Regeneráló Hajápoló Tej Tejproteinnel és Virágnektárral
2019. november 3.

Az illatába szerelmes vagyok !!!!!
Szerintem a hatása nem kiemelkedő, egész jól puhít, de csak kevés ideig tapasztalható a hatása, ha meg többet fújok, akkor ragacsos lesz a hajam. Én egy másik termék mellé használom kiegészítő spray-nek, hajmosás után, amikor nagyjából már megszáradt a hajam.
Kettőt adnék rá, de az illata miatt Négy Pont.