Biancaa

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oral-B Professional Care 500 D16 Elektromos Fogkefe

Oral-B Professional Care 500 D16 Elektromos Fogkefe
2015. december 28.

Pár használat után megvagyok vele elégedve, kicsit még fura de hozzá kell szokni, sokkal kényelmesebb, alaposabb mint a hagyományos fogkefe. A szaggatás tényleg eléggé zavaró :(

Avon Planet Spa Bali Botanica Testápoló Balzsam

Avon Planet Spa Bali Botanica Testápoló Balzsam
2015. december 1.

Nagyon jó! :) Az állaga jó sűrű, jol puhit és az illata is finom. Nagyon jol mutat és szép a csomagolás :)

Avon Ideal Flawless Krém Állagú Korrektor

Avon Ideal Flawless Krém Állagú Korrektor
2015. november 23.

Nagyon tetszik, a világosabbikat rendeltem, szem alá használom , ill. konturozásra, nagyon jol el lehet dolgozni, nem szárit és nem csomosodik ossze az arcon :)

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2015. november 23.

Meg vagyok vele elégedve, még ha nincs idő, csak 1-2 percet hagyom rajta is ugyanolyan puha és sima lesz tőle a haj :) az egész dobozt elhasználtam de még mindig ugyanolyan a hatása mint mikor megvettem

Coverderm Vanish Anti-Rougeur Make-Up SPF15

Coverderm Vanish Anti-Rougeur Make-Up SPF15
2015. november 23.

Nagyon szeretem, mert nem szárit, elég sűrű és kevés kell belőle, már fél éve használom és kb a fele még mindig megvan :) nagyon puha tőle a bőr, es kisimitja, bár egy ido után nekem átfénylik eléggé.

Schwarzkopf Essence Ultime Citrus+ Oil Blond & Bright Hajvilágosító Spray

Schwarzkopf Essence Ultime Citrus+ Oil Blond & Bright Hajvilágosító Spray
2015. november 23.

Sok jót nem tudok rola irni, elsőre túl sokat fújtam belőle, ami épp hogy meglátszott, másodjára túl kevés lett. Most probálom aránylag szépen eloszlatni, de hiába, ragacsos erzetet hagy és nekem nagyon szárit. Amiota használom (kb heti 1x maximum!) azóta allandoan csomosodik a hajam és nehéz kezelni, vmint semmi változást nem látok, ugyanolyan fako maradt a hajam :( Utoljára megprobalkozom vele, hogy elfogyjon, de csak pénzkidobás.

Mexx Woman

Mexx Woman

Kedvenc :)

Kallos Relax Hajkiegyenesítő Balzsam

Kallos Relax Hajkiegyenesítő Balzsam
2015. szeptember 19.

Árához képest nagyon jó :) Hetente max. 1x használom, mert azt vettem észre, ha sokat használom, megszokja a hajam és nem használ. Amúgyis egyenes a hajam, de ezzel sokkal puhább, és a hajvégek is szebbek :) Nagyon keveset kell belőle kenni, mert eléggé zsirosit

Rimmel Kate Lipstick Nude

Rimmel Kate Lipstick Nude
2015. szeptember 19.

Nagyon szeretem :) Sokáig fennmarad, nagyon tetszik az illata, és a szinek is. 40, 42, 45 van meg, bár a 40 elég világos, vékonyan kell felkenni. Az állaga krémes, de előtte ajánlatos balzsamozni.

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2015. szeptember 19.

Háát ... nem tudom. Pár éve, mikor sokkal rosszabb állapotban volt a bőröm, megpróbálkoztam vele, hátha. Nem vettem észre túl sok változást, igaz, nagyon sokáig elég a kis kiszerelés is. Gyulladt acnek ugyanúgy megjelentek :( A bőröm nem száritotta, bár este mindig krémezek, igy türhető :)