Biancah

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Age Specialist 55+ Szövetmaszk

L'Oreal Paris Age Specialist 55+ Szövetmaszk
2022. április 11.

Uramatyám, erre én pénzt költöttem!
Jó sok cucc van rajta, és baromi kényelmetlen, vágta a szemem, hiába igazgattam mindenhogy, így 5 perc után levettem és csak bemasszíroztam a cuccot. Rengeteg maszkot próbáltam, ez a legrosszabb eddig. Nem szívódik be amúgy, totál ragacsos a pofim. Rá sem nézek többet, ez tuti.

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz
2022. március 15.

Sos kellett és egy utazás során találtam rá egy dmben, ahogy berongyoltam. Pici kiszerelésben vettem, így az lett a vége, hogy jön velem mindig, ha megyek valahová.
Nekem olyankor jó, minden nap nem használnám. Tetszik az olajos mivolta, az illata, plusz teszi a dolgát. Mindig lemosom vízzel egyébként.

Mixa Kétfázisú Szemfestéklemosó

Mixa Kétfázisú Szemfestéklemosó
2022. március 15.

Nagyon szeretem, dörzsölés nélkül leszedi a vízálló szemhéjtust, spirált. És szeretem, hogy ilyen pici, mindig jön velem az utazásaimra is.

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2022. március 9.

Úúúúúristen, mióta keresem a nagy Őt!
Baromi izzadós vagyok, és hosszú évekig csak fekete, sötét vagy fehér színű felsőket váltogattam. Elég fájó, amikor nagyon tetszik egy ruha, de nem veheted fel, mert az izzadság... annyira kellemetlen.
Mindent, de mindent kipróbáltam. Ami bejött, túlságosan szárított, vagy pedig annyira illatos volt, hogy lehetetlen volt mellette parfümöt viselni.
Én már nem is tudom, hogyan de az elmúlt hetekben leltem rá.
Mindamellett, hogy működik, nem szárít, és visszafogott kellemes illata van, nem keveredik a parfümömmel, ja és nem fogja be a felsőimet!
Tényleg, csoda!

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. február 21.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Kis csoda. Tök jó áron van, extrakönnyen beszerezhető: a dmben dobtam a kosaramba. Kellemes viselni, mindent hoz, amit ígér. Tuti újra fogom venni.

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2022. január 22.

Szintén OSZnél láttam, és hát egy fél kávé ára, én meg itt tesztelgetem a csilli villi fodrászok által használt méregdrága cuccokat... hagyjuk már.
Nekem ez csoda. Sokkal több időt bír a hajam hajmosás nélkül, puha a tapintása, tök jó hogy nincs illata, mert besokalltam már, az az igazság. Hosszútávra tervezek vele.

Guess Seductive Noir Testpermet

Guess Seductive Noir Testpermet
2022. január 1.

Olyan kis kellemes, enyhén szexi illata van. Pont arra elég, hogy zuhi után magamra fújom, nem túl sok, nem túl nehéz, pont jó bebújni a párom mellé. Imádja. Szempillantás alatt elillan egyébként. Nyárra vettem alapból, gondoltam, laza testpermet, jó lesz elfujkálni.

Alfaparf Milano Style Stories Vintage Powder Hajpúder

Alfaparf Milano Style Stories Vintage Powder Hajpúder
2021. december 30.

Juj hát őt imádom és must have. Hajtövet emel, napokig tart a hatása, az illata olyan kis cuki, akár több nappal kitolja a hajmosást. Már vagy 5ször újravettem, mindig lennie kell a piperepolcomon.

The Body Shop Mandulatejes Testjoghurt

The Body Shop Mandulatejes Testjoghurt
2021. november 17.

Nekem eddig ő a legtutibb cucc a márkától. Eszméletlen gyorsan becuppantja a bőröm, selymes lesz és egyáltalán nem ragad. Tudom, most testesebb krémhez illik már nyúlni, de egyáltalán nem viselem, ha ragad egy testápoló után a bőröm, így ő szuper választás.

Yves Rocher Haj- és Testpermet - Kókuszdió

Yves Rocher Haj- és Testpermet - Kókuszdió
2021. november 17.

Update: már kétszer újravettem, sokkal szuperebb és tartósabb, mint a Victoria's secret kókuszillatú body mistje.

Finom kókuszillatú, pedig rettegtem, hogy Wunderbaum szaga lesz, mint pl a TBS kókuszos testvajának.
Csak hozzácsaptam a notinos rendelésemhez, de már látom előre, hogy csodásan ki tudom használni nyáron.