Biancah

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Coconutoil Cosmetics Bio Testvaj Sunny Days

Coconutoil Cosmetics Bio Testvaj Sunny Days
2020. január 14.

Ugyanilyen bio body butter-em van, csak nem "for sunny days", hanem "tropical". Kozmetikusom tanácsára vettem testvajat és a bio és természetes mivolta győzött meg a drogériában. Kentem a lábszáramra, vállamra, karomra, de mintha nem is szívódott volna fel, csak egy vastag zsíros réteget hagyott a bőrömön. Sokszor próbálkoztam vele, esküszöm annyira akartam, hogy működjünk együtt, de valamiért a végén már a szagát sem bírtam. Elkenegettem a sarkamra, lábfejemre, de ma már kibobtam, pedig lett volna még benne használható mennyiség. Nem ajánlom senkinek, semmi pozitívat nem tudok írni róla.

Dove Invisible Dry Deo Spray Tested On 100 Colors

Dove Invisible Dry Deo Spray Tested On 100 Colors
2020. január 14.

Nem is értem, miért nem értékeltem eddig, pedig mindennap használom, évek óta. Néha megcsalom, mert valahogy azt tapasztaltam, hogy a testem megszokja egy idő után és mintha csökkenne a hatékonysága. Létezik ilyen vagy csak képzelem? :)) Mindegy, visszatérek rá mindig. Visszafogott, kellemes illata van, és teszi a dolgát és nem foltozza be a ruháim. Csak a sok piros pöttyöt sajnálom az incijében... Ezért a négy csillag.

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír
2020. január 13.

Pár napja hámlani kezdett a bőröm a hasamon, karomon, mellkasomon - a saját hülyeségem miatt- , pedig pár napon belül nekem tökéletes bőrrel kell tündökölnöm. Ezt választottam a DM-ben, totál vakon, nevetséges doboz cigi áráért. És milyen jól tettem, az itteni vélemények alapján is. Az állaga, az illata tökéletes, nagy szemcsékkel, amik teszik a dolgukat. Zuhany után felitattam a vizet a bőrömről, majd félszárazon rátoltam a radírt, átdörzsöltem magam, majd lemostam langyi vízzel és bababőrt kaptam. Persze utána a hidratáló must have. Jó kis szer, kár, hogy csak most fedeztem fel.

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2020. január 11.

Hirtelen felindulásból vettem Őt lassan másfél éve. Szerintem késő őszi, téli illat, nyáron abszolút nem tudom őt elképzelni, ahogy azt sem, hogy valaki ebből két szisszenésnél többet hintsen magára. Nem szabad. Rajtam brutál tartós, az én kémiámmal dübörög. Alkalmakra teszem fel, esti vacsira, partykra, ilyesmi. Füstös, édes, néha olyan nagy betűs NŐ érzésem van, ha viselem, és kivétel nélkül mindenki dicsérte rajtam, a párom is szereti, pedig nem az a mocskos beindítós buja illat. Szeretem.

Joico Moisture Recovery Kondicionáló

Joico Moisture Recovery Kondicionáló
2019. november 28.

A fodrászommal küldettem ki nyáron Görögországba a full szétnapozott, sós tengerben edzett, nem ritkán nem ivóvíz tisztaságú vízben mosott, ombrés szőkített hajamra. Nem konkretizáltam, mit, csak küldjön valamit a hajamra. Őt kaptam. Már másodjára vettem, tök jól rendbe tette a hajam. Hidratál, nem kell utána még pluszban olajozgatni, jó az illata, kicsit sokallom az árát, de hozza, amit vártam tőle, úgyhogy nem sajnálom rá. (Mondjuk akkor sajnáltam amikor a párom tusfürdőnek hitte, és ezzel fürdött...)

Carolina Herrera Bad Boy EDT

Carolina Herrera Bad Boy EDT
2019. november 26.

A párom vette múlt héten, de meg is bánta. Semmi elegancia, semmi FÉRFIASSÁG nincs ebben a parfümben. Tartóssága is hagy némi kívánnivalót maga után. Húszas évek elején járó rossz fiúkáknak oké. Az én negyvenes nagybetűs Pasimnak semmiképpen.

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2019. november 21.

El kell mesélnem a sztorit. Az asztalon hagytam véletlenül ezt a tusfürdőt és a párom BELEIVOTT, mert a név alapján azt gondolta, hogy valami laktóz érzékenyek számára kitalált ital. (Pedig egyértelműen rá van írva hogy "feeds your skin") szóval plusz pont jár azért, mert életben maradt :))), egyébként először és utoljára vettem meg. Nekem semmi különöset nem adott, de még az illata sem valami extra, gyorsan el is illant.

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej
2019. november 21.

Kerestem valami nem horror áru arctisztító tejet, besokalltam a "karcolászó" micellás víztől, valami gyengéd cuccot kerestem. A natúrkozmetikum mivolta győzött meg, és full bejött. Leszedi a szennyeződéseket, sminket, de közben van egy olyan érzésem, hogy ápol is - azaz nem szárít - de azt lehet, hogy csak odaképzelem. :) Reggel és este használom, még a rózsás illatát is szeretem.

Yves Saint Laurent Cinema

Yves Saint Laurent Cinema
2019. november 21.

Őszi-téli-kora tavaszi, hideg idős csoda. Párom, aki iszonyat érzékeny és kritikus az illatokkal, épp valamelyik nap mondta, hogy mikor viselem már azt az aranyozott üvegben lévő parfümöt? :) Boldogan ugrottam vissza rá a hidegebb idő beköszöntével. Esős Velencei városnézésen is őt viseltem, pont passzolt egy Aperolos vacsihoz is.
Dögös, nőies, nem tucat, tartós. Max 3 szisszenés elég, hogy ne legyen too much. Nyárra nem tudnám magamon elképzelni, pedig épp egy nyári éjszakán találkoztam vele először egy csajszin. Beleszerettem.

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2019. november 21.

Olvasom a hozzászólásokat, és nem értem, miért van ennyire lepontozva ez a kis csoda. MissKenedyvel kell egyetértsek. Ez száraz bőrre full tökély. Nekem a SpicedSand árnyalat volt/van meg, ujravevős. Októberben viszont Thessaloniki repterén a tanácsadó hölgy a Nude WaterFresh helyett a sima DW-t nyomta a kezembe. Meg sem néztem, robogtam tovább, csak itthon koppantam, hogy a sima DW-t vettem meg, az pedig az én száraz, napviselt, tengerben áztatott (nem direkt, ez van) pofimon totál maszkos és reped. Nem pontoznám le azt sem, csak az én száraz arcomon nem működik. Eladtam a DW-t, majd rohantam is a bevált Nude-ért. Nem az a fullfedés, valóban, de egységes, szép bőrképet ad - nekem pedig nincsenek durva bőrhibáim - és én kifejezetten szeretem, hogy fényes egy picit. Nekem ő a tökély. Nem szárít, nem sok, nem nehéz.