Biancah

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2020. április 10.

Én a természetesség híve vagyok, és ennek megfelelő szemöldököt lehet vele rittyenteni pár vonással, és satírozással, ami azért a mesterkélt tetovált egyenszemöldökök közt szerintem nagy szó. A Date with Ash-ton-t használom már évek óta, ami érdekes, mert szőkén és barnán is passzol hozzám. Sokszor újravettem, próbálkoztam mással, de mindig visszatérek.

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó
2020. április 10.

Én mondom, csodaszer! Glam maker ajánlására tettem egy próbát vele, az ára megmosolyogtató 800 Ft!?
A bőröm full bársony, a hátamon és a felkaromon a pici pattik száma mérséklődött (Jó, mondjuk vissza kellene fogni a tejfogyasztást is és akkor lenne az igazi.) Végigültem 20 percet egy kád vízben vele. (legközelebb viszek egy könyvet, mert azt rohadtul untam :)) tök jó felhasználási lehetőségeket olvastam itt, köszi! Örülök, hogy rátaláltam, szóval amíg nem oldják fel az utazási tilalmat, és mehetek vissza a tengerhez, marad ez. Mindig fogok itthon tartani.

Yamuna Szőlőmagolajos Testápoló

Yamuna Szőlőmagolajos Testápoló
2020. március 23.

Akciós volt a Müllerben, nekem pedig sos kellett egy tápláló testápoló.
Az illata isteni, imádom, de valahogy a hatásától nem vagyok hanyatt esve. Zsíros réteget hagy a bőrömön, tegnap éjjel kentem, de ma alig tudtam magamra rángatni a farmert a lábszáramon.
A csomagolása pumpás, tök praktikus, ezért a három csillag, mert amúgy ezen meg az illatán kívül másért nem nagyon tudom szeretni.

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Színvédő Sampon

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Színvédő Sampon
2020. március 13.

Szőkéből lettem barna 15 év után. Intuitív módon vásároltam hipermarketben ezt, a jól bevált hamvasítós Schauma-m után. És hát csupa pozitívum. Jól habzik, tisztít, kellemes az illata, és valamilyen oknál fogva pihe puha hajam lett és nem engedi kifakulni a barna hajam. (Mondjuk a balzsamja helyett Joico balzsamot tolok rá) újravevős, szerintem hű társam lesz.

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2020. február 21.

Évekig használtam (13 év értendő ezalatt) és nagyon hűséges voltam hozzá, minden hajmosást csak ezzel voltam hajlandó elkövetni. Nem engedett sárgulni, volt, hogy rajta hagytam pár percig kvázi pakolásként. Nagyon szerettem, esküdtem rá (de két hete barna lettem. Ugyanitt: melyik a legjobb színvédő sampon? :))) A szaga kicsit negatívum, olyan idegesítő erőltetett virágillat, amit még napokkal később is éreztem a hajamon, főleg ha valamiért vizes lett. De a hatása mellett ez eltörpül.
Utánabalzsamozni, olajozni kötelező!

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2020. február 21.

Fu, nagyon szeretem. Extrakrémes, alig lehet eloszlatni, de jól habzik, és táplál. És sokáig érezni az illatát utána. A sheás egy szerelemillat!

Dove Shea Butter And Vanilia Scent Szappan

Dove Shea Butter And Vanilia Scent Szappan
2020. február 21.

Én mindig krémtusfürdő párti voltam, egyáltalán nem is emlékszem, hogy valaha életemben használtam volna szappant. Most beújíutottam ezzel a kis csodával, az ára nevetség tárgya.
Kibontva inkább vaníliás, mint sheás. Jól habzik, krémes és hát már egy órája zuhanyoztam, még mindig szaglászom magam :) ez az az illat, amilyet szeretnék a bőrömre a kuckózós estéken, amikor a zember belefurja a fejét a nyakamba. Olyan púderes tisztaságillat, úgy szeretem.

Women's Cream

Women's Cream
2020. február 19.

Nem tudom, ennek a krémnek itt van e a helye... Hormonterapeutám ajánlotta, rendszertelen volt a mensim, a hormonjaim tomboltak. Ezt kellett kennem szorgalmasan, az előírtak szerint. Mert nem ám össze vissza kell ezt kenni. Rendszeresen, reggel és este és ciklushoz igazítva.
Többek között ez a krém ébresztett rá arra, hogy milyen durva, hogy egy olyan banális pici dologgal, hogy magadra kensz egy krémet, mekkora hatást lehet elérni a szervezetben, ergo a hormonháztartásban. Azóta próbálok minél természetesebb beauty cuccokat is használni. Szóval nem tudom, mit tud, de azt nagyon tudja. Az ára, hát borsos egy krémért... De most mondjuk meg őszintén, kit érdekel, ha a hormonrendszerünkről van szó vagy ne adj isten annak segít, aki babát szeretne?

Alverde Repair-Haarmaske Avocado & Sheabutter

Alverde Repair-Haarmaske Avocado & Sheabutter
2020. február 4.

Szerintem kihagyott az agyam, amikor ezt megvettem, restellem is magam, valami gyors megoldást akartam. Fura állagú lett a szőkített hajam tőle, semmi hatása. Kuka.

Nivea Men Creme

Nivea Men Creme
2020. február 4.

A pasimnak vettem, mert mindig ki van száradva a keze, karja. Végre elviseli az illatát, elég kényes az ember, na... És hát élménnyé kell, hogy tegyük a felvitelét - mint a gyerekeknek - úgyhogy elalvás előtti nagy beszélgetéseknél gyorsan elkezdem neki kenegetni :)))
Különben meg tényleg jobb, mint az original, én is felkenem néha és tök gyorsan beszívódik, nem ragad, és nem olyan durvakanos az illata, kellemes, ápolt, pasis.