bianka66101

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Matt Folyékony Rúzs

The Body Shop Matt Folyékony Rúzs
2017. július 12.

Több árnyalat is megvan. Van egy nude ,élenkebb, és egy elég sötét. Mindegyik nagyon tartós és nem csúszkál el. A sötét felvitelénél nagyon kell figyelni ,hogy ne legyen foltos. Nagyon picit szárítanak csak. Nekem a legtartósabb az élenk árnyalat. Egy evést is nagyjából teljesen jól kibirnak ,viszont nem csókállóak. Illata mindegyiknek más de elég erőteljes.

Catrice Glamour Doll Dúsító Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Dúsító Szempillaspirál
2016. szeptember 10.

Olyan szép pillákat csinál hogy volt aki megkérdezte tőlem hogy műszempillát használok e . Nagyon szép fekete dús hosszú pillákat csinál. Könnyálló de nem vízálló viszont nagyon tartós.

Balzsam Labor Kiegyensúlyozó Tonik

Balzsam Labor Kiegyensúlyozó Tonik
2016. május 30.

Kiszerelésben eltér az általam eddig használt tonikoktól. Kicsit fura megoldásnak találom a pumpás kiszerelését. A termék nagyon hatásos és az illata is kellemes nem túl tolakodó.

Balzsam Labor Bőrradír

Balzsam Labor Bőrradír
2016. május 30.

Amit igér azt szerintem teljes mértékben beváltja. Nekem az illatával/szagával volt problémám. Nekem kicsit túl erős. A radírozószemcsék apróak de elég durvák emiatt radíroznak ilyen jól.

Balzsam Labor Arctisztító Tej

Balzsam Labor Arctisztító Tej
2016. május 30.

Nekem nagyon tetszik ez a termék. Kozmetikusom ajánlására vettem meg. Elsőre az illatta nekem kicsit sok volt. Egy idő után teljesen megszoktam, erős virág (szerintem ibolya) illata van. Nagyon jól tisztít és kellemes,puha tqpintásúvá varázsolja a bőrt.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2016. május 30.

Nagyon bejött nekem ez a termék. A szemöldöm egy ceruzával szoktam megformázni és ezzel fixálom a szálak a helyükön maradnak és nekem kibír így egy tesiórát vagy akar egy edzést is anélkül hogy elfolyna.sminklemosóval könnyen eltavolítható. Ha elfogy (ami nem mostanában lesz) akkor biztos újra veszem.

Maybelline Affinitone Korrektor

Maybelline Affinitone Korrektor
2016. április 10.

Glamour-napok alkalmával csaptam le rá. Bár nehezen találtuk meg egymást(mindenhol ki volt fosztva) de végül mégis találtam egyetlen egy darabot 02-es árnyalatban. eleinte tartottam attól hogy sötét lesz a hófehérke bőrömhöz de teljesen jó a színe. Nekem a fedése elegendő kipróbáltam szem alá és bőrhibákra is mindenhol szépen fed. a bőrhibáimra amik nagyon pirosak 2 rétegben használtam és akkor teljesen elfedte . És ami még nagyon tetszett hogy kb semmilyen illata sincs.

RdeL Young Hosszantartó Szemceruza

RdeL Young Hosszantartó Szemceruza
2016. március 26.

Én egy barna színben vettem meg. A szemöldökömre használom. Nekem sokáig fenn marad és elég lágy.Nekem bevált nagyon.

L'Occitane Shea Vajas Light Nyugtató Arckrém

L'Occitane Shea Vajas Light Nyugtató Arckrém
2016. március 25.
(!)

Tesztelésre kaptam én is ezt a krémet. A téli hónapokban néhol ki tud száradni a bőröm elég rendesen de ez hamar helyrerakta.

Balea Pórustisztító Tapasz

Balea Pórustisztító Tapasz
2016. március 25.

Kipróbáltam gőzölés után is és még úgy is csak 1-2 mitesszert hozott ki az orromból és az államból összesen. Nem ajánlom senkinek.