bianka90

Regisztráció dátuma: 2017. január 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Artdeco 3 in 1 Make-up Fixing Spray

Artdeco 3 in 1 Make-up Fixing Spray
2018. október 31.
(!)

Csak fixálóként használom a sprayt így a frissítésről és előkészítésről nem tudok beszámolni. Fixálóként szuper. Megszünteti a porosságot, szépen egységesíti a sminket ami azért elég alap tulajdonság ilyen spray esetében de ami miatt kiemelném az általam eddig próbáltak közül, hogy egy fújás bőven elegendő mert sokat szór de egyenletesen az arcra (messze kell eltartani különben sok lesz) és azt kell, hogy mondjam elég tartós is. A smink a helyén marad, átfényesedés persze lesz de ezt nem írnám a termék számlájára, napi 10 órát semmi sem bír ki frissítés nélkül. Az illata nagyon kellemes, engem a vasalóba önthető illatosított folyadék illatára emlékeztet - puha melegség illat :D Összességében remek termék mert ritka, hogy a tartósság, egységesítés és a tökéletes szórófej hármasa egyszerre legyenek jelen egy fixáló sprayben :)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream
2018. augusztus 13.

Szuper kis krém. Könnyű, hamar beszívódik mégis jól hidratál. Extrém száraz bőrre kevés szerintem de egy normál bőrt kiszolgál. Nem kell sok belőle így gazdaságos is. E-bay-ről rendeltem kb 2000 Ft-ért.

Taft Volume Mousse

Taft Volume Mousse
2017. augusztus 25.

Nekem bevált, remek hab. Emeli a hajtövet, ami az én hosszú hajamnál már nem olyan könnyű. Érezhető a különbség, dúsabbnak is hat a haj tőle.

Avon Szemhéjtusecset (régi)

Avon Szemhéjtusecset (régi)
2017. január 14.

Az AVON-os ecsetek egytől egyig szuperek :) Puhák, szépen formázottak, könnyen tisztíthatók és nem hullik a szőrük és az áruk is jó.

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre
2017. január 14.

Erős közepes, vegyesek az érzéseim. A mitesszerekkel nem csinál semmit, mondjuk meg is lepődtem volna ha igen. A smink maradékát szoktam vele eltávolítani arra viszont tökéletes és tisztábbnak érzem tőle a bőröm.

s-he Stylezone Szemöldökceruza

s-he Stylezone Szemöldökceruza
2017. január 14.

Ez a második darabom belőle és tökéletesen elégedett vagyok. Nem maszatolódik és mivel nem túl puha szépen lehet vele dolgozni. A kis kefét is szoktam használni, hogy természetesebb legyen a hatás. Ennyi pénzért bőven megéri, újra fogom venni.

Alverde Szétválasztó Szempillaspirál

Alverde Szétválasztó Szempillaspirál
2017. január 14.

Közepes termék. Szép pillákat csinál hétköznapra, a keféje jó, tényleg szétválaszt de legalábbis nem ragaszt össze. Hosszabb napokra, eseménydúsabb időszakokra nem használnám mert oké, hogy nem vízálló de egy kis könnycsepp amit ilyen hideg időben a szél előcsal már az is szétmázolja... Az illata kellemes, a színe szép. Nem rossz de a mivel ilyen könnyen elmászik nem merném biztonsággal használni ezért nem venném újra.

Alverde Folyékony Szemhéjtus

Alverde Folyékony Szemhéjtus
2017. január 14.

Hát... jóindulattal kettes. A tubus tetszik, helyes kis forma utazáshoz kiváló, tetszik a mérete. Az applikátor rossz, mert nagyon merev és durva. Szeretem a szilárd végű tusokat de ez valahogy túlságosan az és közel sem eléggé vékonyodik el a vége, nem lehet szép vékony vonalat húzni. A festék színe szép lenne de olyan vizes, foltosan fog ha húzom a vonalat csak ilyen odaérintgetős módszerrel lesz folytonos. Az illata olyan mint a Jäger, de végül is ezzel nincs baj. Az ára kedvező de ennyiért vannak sokkal jobb tusok is természetesség ide vagy oda. Nem veszem újra ha elfogy bár azt is kétlem, hogy valaha elhasználom annyira macerás vele szépen dolgzni.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2017. január 14.

A második tubust használom belőle, nekem bevált. Helyén tartja a szemöldökszálakat, nem hagy látható nyomot de ehhez le kell húzni a keféről a felesleget mert kicsit sokat vesz fel. Ár-érték arányban kiváló, nem hiszem, hogy egy drágább darab többet tudna. Valószínűleg ez után is újra veszem bár kíváncsi vagyok hogy szerepel a színezett változata.

Rimmel Match Perfection Korrektor

Rimmel Match Perfection Korrektor
2017. január 14.

A szemem alá használom, szépen elfedi a lila karikákat és nem ül bele a ráncokba. Egész jól elvagyok ezzel az ecsetkés megoldással, nem zavaró a használata de jobb lenne ha nem lenne. Eldolgozásra nem alkalmas viszont magában tartja az anyagot ami így pocsékba megy. Ez pedig nem túl szerencsés mert elég kis mennyiség van benne és ehhez képest kicsit drága. Nem tudom, hogy újra veszem-e mert a korrektor maga szuper de drága, kevés van benne és a fele az ecsetkében marad.