biaszabo1

Regisztráció dátuma: 2021. február 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. február 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Nature Box Avokádó Hajbalzsam

Nature Box Avokádó Hajbalzsam
2022. január 7.

Ismerős ajánlására vettem meg. Nem is tudom mit mondjak egyszerre szárít és puhít is. Az alkoholt én sem értem mit keres benne, a szememet erősen marta mikor belement egy pici. Nehezen tudtam kiöblíteni, pedig vékonyszálú hajam van, sok vele a macera pedig nem az olcsó kategória. A hosszán puhított de a végekre kellett az extra olajozás. Az illata tetszik. Vékonyszálú hajra nem ajánlanám.

Update: Azóta már új balzsamot használok (olcsóbban is) és most jöttem rá, hogy ez mennyire rossz volt.

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam
2022. január 7.

Nagyon jó balzsam, elégedett vagyok vele. Nem nehezít, hanem puhít. Érdemes egy picit elidőzni vele, hogy be tudja szívni rendesen a haj. Hátránya, hogy picit híg, így gyorsan fogy, de ezért nem vonok le pontot.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2022. január 7.

Ár-érték arányban meg vagyok vele elégedve. Szerintem jó az állaga és az illata is tetszik. A Johnsons’ baba tusfürdő illatára emlékeztet. Egyéb dolgot nem fedeztem fel, de nekem eléggé jól puhítja a hajamat, ami már elegendő ahhoz, hogy nyugodt szívvel elhasználjam. Az újra vevés még kérdéses, de nem kizárt.

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2021. december 13.

A könnyem kicsordult az ára láttán, kiugróan magas az utánzatokhoz és még a professzionális kefékhez képest is.
Az itteni vélemények alapján végül megvettem. Mostmár van egy ilyen is a sörtés és a gombtüskés keféim mellett. Az én hajam bármilyen fésülés után már közvetlen elkezd gubancolódni, dehát ezt nem is vártam, hogy majd megoldja.
Nem bántam meg, jó érzés vele fésülködni, fényt ad a hajnak. Nem töri el a hajvégeket sem, könnyű mozgatni. Vizesen még nem próbáltam, de ezentúl ezt fogom használni hajmosás után is.

Update: Azóta is használom, viszont levontam egy pontot, mivel nagyon sérülékenyek a fogai. Továbbra is jó vele fésülködni, de mostanában már átáltam rá, hogy csak vizes hajra használom.

Avon Passion Dance EDT

Avon Passion Dance EDT
2021. október 29.

Érdekes, kissé tömény, de jó illat. Én a Naomi Campbell bohemian garden illatvonalához tudnám teljes mértékben hasonlítani. Csak ennél az egzotikus vonal picit túl van tolva, kicsit van benne egy mű mellékillat is. Szóval maradok a Bohemian Gardennél, ami picit fiatalosabb, édesebb, lágyabb mediterrán illat. De számomra ez is egy pozitív csalódás volt és mégha nem is veszem újra, szívesen szagolgatom másokon.
Vicces, hogy nálam egyébként pont az elején szúrós és a leszáradáskor kezd el egy ilyen bohém virágos, édes illatba átmenni. A ruháim pedig egész nap megtartják.

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál
2021. szeptember 18.

Első használatra megijedtem, hogy valami beszáradt terméket vettem meg. Kihúztam a kefét és látszatra semmi nem volt rajta, sőt felvitelkor sem érezni semmilyen festés érzetet, mintha egy kemény műanyaggal simogatnám a szempilláimat. De valami csoda módon hosszítja a pillákat, számomra felfoghatatlan, hogy miként történik ez meg. Jó sokat tettem rá, mivel ici pici vékony pilláim vannak és elsőre nem nagyon akart látszódni a változás. Több rétegben sem csomóz, inkább hosszít, de minimálisan dúsít is (éppen annyira ahogyan a legtöbb spirál szokott). Rögtön megszárad, nem hagy nyomokat a szemhéjon és egyáltalán nem jellemző a pókláb sem. Ha igen, akkor átfésülöm egy kis kefével és a szárazsága ellenére is szétjönnek a szálak. Nem hullanak róla darabok és a hosszított végek rugalmasak, így ha felkentem egy picit hátra nyomom az egész sort és úgy is marad, de göndörítővel is ugyanolyan jól működik. Szóval le vagyok nyűgözve. Egyetlen félelmem, hogy hamar be fog száradni, de emiatt nem vonok le pontot, mert pont az állaga az, ami miatt könnyen használható.

Oxycort

Oxycort
2021. június 10.

Dermatitisz kezelésére írta fel a bőrgyógyász a fejbőrömre. 2 napja használom egyenlőre változást nem látok, de mintha picit megnyugtatná érzetre a bőrt. Nagyon nehéz eloszlatni a fejbőrömön, szinte lehetetlen bedörzsölni olyan gyorsan be issza a haj, szó szerint alig maradt benne valami. Csak emiatt vonok le egy pontot, de alapvetően jó terméknek tűnik.

Pantene Pro-V Öblítést Nem Igénylő Balzsam

Pantene Pro-V Öblítést Nem Igénylő Balzsam
2021. április 24.

Amikor megvettem annyira örültem neki, most meg olyan már mintha sose akarna elfogyni. Nekem túlságosan is krém állagú, nehéz eloszlatni és ahova véletlen több jut, elnehezíti a hajat. A hajszálak külső rétegét borítja csak be, így másnap ugyanolyan száraz a hajam. Várom már, hogy kiürüljön.

Fa Paradise Moments Deo Spray

Fa Paradise Moments Deo Spray
2021. április 2.

Ha valaki tudja, hogy lehet-e még valahol kapni ezt a deo-t az jelezze. Kb 3-4 éve használtam utoljára, a kedvencem volt régen. Mostmár jobban szeretem a Fa komolyabb illatait, ez számomra egy buja illat. De szívesen vennék belőle egy flakonnal nosztalgiaképpen.
Arra emlékszem, hogy az izzadságszagot sosem nyomta el, ezért -1 pont, de csak mert volt benne egy ilyen citrusos, egzotikus illatvonás. Mondjuk pont ez tette különlegessé számomra ezt a deot akkoriban.

Fa Divine Moments Deo Spray

Fa Divine Moments Deo Spray
2021. április 2.

Izzadásgátlásra nekem eddig soha egyik dezodor sem használt, ha jön akkor jön. Szóval erről nem tudok nyilatkozni, viszont ennek az illatát imádom. Nagyon jó parfümös, este tusolás után befújom a hónaljam, felfrissít + illatosan ébredek, mert még az alvós pólóm is átveszi az illatát. De nem olyan durván, inkább ez a virág illat marad meg. Nagy kedvencem a Pink passion és az Oriental moments mellett. Sokszor újravevős, úgyhogy nekem 5.