Bibi

Regisztráció dátuma: 2011. november 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator Hidratáló

Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator Hidratáló
2021. október 28.

Ennél rosszabb arckrémet még nem használtam. 1000% szilikon (amúgy nem vagyok a szilikonok ellen) minimálisan sem hidratál, ellenben bevonatot képez a bőrömön, reggelre sem szívódik fel, de száraz alatta az arcom.

Helia-D Regenero Koffein Sampon (RÉGI)

Helia-D Regenero Koffein Sampon (RÉGI)
2021. szeptember 4.

Vállalhatatlanul bezsírosítja a hajam, pozitív hatását nem éreztem,pedig hónapokig használtam.

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2021. április 20.

Csalódtam benne, engem szárít, szívesen eladó,ha valaki kéri.

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2020. december 13.

Sajnos drága tanulópénz volt ez a szérum nekem. Ilyen árkategóriában sokkal jobb márkák milliószor jobb szérumait lehet beszerezni. Ragacsos, csípős lötty ez, ellenben semmit nem javít a bőrképen, állagon, egyáltalán semmit nem ad az összképhez. Pedig eddig minden C vitamin működött nálam. A GG töredék áron jobbat készített. Inkább azt vegyétek magyar viszonylatban.

Tindigo Proud & Ageless Anti–Aging Lotion With 7,5% Vitamine C Derivatives

Tindigo Proud & Ageless Anti–Aging Lotion With 7,5% Vitamine C Derivatives
2020. december 13.

Szó szerint ázott rongy szaga volt,alig tudott beszívódni (még a száraz kezembe is). Pár hét használat után kitágította a pórusaimat, de semmilyen pozitív hatás nem jelentkezett. Másfél hónapig próbálgattam, utána a kukában landolt. Nem ér pénzt.

Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask

Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
2020. július 1.

Fokozta a bőröm faggyútermelését ,tágította a pórusaimat, határozottan kuka kategória.

Balea Tuchmaske Calm Coco Fátyolmaszk

Balea Tuchmaske Calm Coco Fátyolmaszk
2020. január 3.

Nekem nagyon bevált, nem marad ragacsos utóérzet, mint a többi Balea maszknál, de sajnos már sehol nem látom. Pesten kapható még valahol?

Stradivarius No. 02 Origin EDT

Stradivarius No. 02 Origin EDT
2019. szeptember 8.

Isteni kellemes illat, gyümölcsös, kicsit savanykás, citrusos,nagyon kellemes így kora ősszel.

Aveo Grapefruit Handsorbet

Aveo Grapefruit Handsorbet
2019. július 27.

Könnyű állagú, gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros nyomot, nekem megfelelően hidratál. Illata az egyedüli zavaró tényező.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2019. július 15.

Borzasztóan csípte a szemem, égette a bőröm a szem alatti részen. Viszont gyönyörűen egységesít, matt, valami remek,ah kinéz. Sajnos az irritáció miatt nem tudom használni.