Bibianya

Regisztráció dátuma: 2020. május 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. május 11.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett
2020. május 28.

Évek óta ezt használom. Szép a színe és a fixálóval nagyon tartós. Bár óvatosan kell vele bánni kellett idő mire ráéreztem hogyan is kell fixálni.

Erborian CC Eye Szemkörnyékápoló krém

Erborian CC Eye Szemkörnyékápoló krém
2020. május 28.

Imádom! Annyira természetes hatást kelt. Jobban szeretem az ilyen természetes fedést mint a korrektort. Nagyon kevés kell belőle ha több kerül fel előfordul hogy beleül a ráncokba.

Catrice Liquid Liner Waterproof

Catrice Liquid Liner Waterproof
2020. május 28.

Eddigi legjobb tusom. Rengeteget kipróbáltam de nekem pigmentálásban tartósságban ez viszi a pálmát. Nagyon könnyű vele dolgozni vastagabb és vékonyabb tusvonalat is lehet húzni.

Eucerin Sun Pigment Control Napozó Fluid Arcra FF50

Eucerin Sun Pigment Control Napozó Fluid Arcra FF50
2020. május 28.

Nekem ez 5 csillag. Az illata kellemes szépen beszívódik nem marad fehér foltos az arcom. Mivel sajnos nagyon kell az arcomat óvni a naptól nem tudom mennyire jó az anti pigment hatása. Tűző nap soha nem ér. De összességében eddig ez a legjobb.

Bioderma Photoderm Spot 50+

Bioderma Photoderm Spot 50+
2020. május 28.

Nekem egy picit tömény zsíros hatást kelt. Illetve az adagolás nekem nem praktikus. Maradtam az Eucerinnél.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. május 28.

Jó kis krém hamar beszívódik puha lesz tőle az arcom de semmi extra. Nem okozott pattanást nem hagy zsíros érzetet

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15
2020. május 28.

Nagyon szépen igazodik a bőrömhöz a színét azt eltaláltuk, viszont nekem a pigment foltokat nem takarja el. Egy kicsit nehéz a bőrömnek.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2020. május 28.

Ha sietős dolgom van gyorsan felpakolom csak úgy magába. Nekem nagyon matt látszik hogy van rajtam púder viszont nekem alapozóval már sok. Próbáltam kevesebbet de akkor is maszk hatású.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2020. május 28.

Legjobb alapozóm bár már sokfélét kipróbáltam mindig hozzá nyúlok. Szépen fed nem maszk hatás és tartós. Egy hátránya van hogy nincs színválaszték így mindig kevernem kell.

MakeUp Revolution Iconic Kontúr Paletta

MakeUp Revolution Iconic Kontúr Paletta
2020. május 28.

Szépen pigmentál de én csak az arcpirosítót használom. A többi árnyalat nem passzol a bőrömhöz. A highlighter nekem elég gyenge.