Bibike

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2017. január 2.

Éjszakára tudom csak használni, mert túl nehéz krém a bőrömnek, nem szívja be teljesen az arcomon, viszont nyakra és dekoltázsra első osztályú :)
Kicsit csíp a szám és az orrom körül (de ezt könnyen orvosolható azzal, hogy oda nem kenek belőle:))

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal
2017. január 2.

Már többször is újravettem, nagyon szeretem. Nem irritálja a bőröm, jól tisztít, nem szárít.

Himalaya Herbals Nim Arcradír Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Nim Arcradír Normál és Zsíros Bőrre
2017. január 2.

Korábban a barackos változatot használtam, ám egyszer pont nem volt a boltban, így gondoltam kipróbálom ezt. Nagyon bejött, szépen puhít, mattít és tisztít. Pont az ilyen szemcséseket szeretem :)

Isana Young Agyagpakolás Zsíros és Pattanásos Bőrre

Isana Young Agyagpakolás Zsíros és Pattanásos Bőrre
2016. október 16.

Olvastam róla a sok jó véleményt, hát kipróbáltam. A bőröm valóban puha és matt, ám az egész tiszta vörös lett. Miközben rajtam volt, nem éreztem, hogy irritál, csak amikor lemostam, jött a meglepetés. Emiatt számomra sajnos csak 1*

L'Oreal Skin Perfection Micellás Szemfesték Lemosó Gél

L'Oreal Skin Perfection Micellás Szemfesték Lemosó Gél
2014. december 15.

Korábban a L'Oreal micellás vizét használtam, de annyira nem jött be az állaga (ettől függetlenül tette a dolgát rendesen). Ez sokkal jobban bejön, és ugyanolyan szépen tisztít :) Csak ne lenne olyan drága :/

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó
2014. december 15.

Már majdnem elhasználtam egy tubussal belőle, úgyhogy végre tudok véleményt alkotni.
Határozottan nem jött be. A szempilláimat nem növesztette, és a lemosó hatásával sem vagyok elégedett. Bárhányszor használtam, utána mindig maradt valamennyi festék a szemeimen, ezért egy másik lemosóval is át kellett törölnöm, hogy teljesen tiszta legyen. Így meg nem volt sok értelme megvenni.. Sokat vártam tőle és sajnos csalódnom kellett.

Schwarzkopf Essence Ultime Balzsam Biotin+Volume

Schwarzkopf Essence Ultime Balzsam Biotin+Volume
2014. október 2.

Bedőltem a marketingnek... A samponjával együtt használtam. Ez egy fokkal jobb volt, de közel sem tökéletes. Eléggé folyós, hígnak tűnik. A hajvégeket nem ápolta rendesen, kicsit letört (és én is letörtem, amiért megvettem ennyiért :D)

Schwarzkopf Essence Ultime Sampon Biotin+ Volume

Schwarzkopf Essence Ultime Sampon Biotin+ Volume
2014. október 2.

Bedőltem a marketingnek... Elkezdett tőle zsírosodni a hajam és meg le is lapult, semmi tartása nem lett a hajamnak tőle. Az illata tetszett egyedül. Ahhoz viszont elég drága :/

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz
2014. október 2.

Nekem bejött, szépen leszedi a sminket, nem hagy furcsa réteget a bőrömön. Egyedül az ára nem tetszik. Vagy az hogy gyorsan fogy :D

Adidas Cool & Care 6 In 1 Golyós Deo

Adidas Cool & Care 6 In 1 Golyós Deo
2014. október 2.

Eszméletlen módon folyat a golyó. Túl sok cucc jön ki belőle, ami sosem szárad meg, mindig le kell törölni. nekem sajna csalódás :( Az illata kellemes.