bibogi23

Regisztráció dátuma: 2015. március 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Mizon Hydra-Full Solution Water Volume Aqua Gel Cream

Mizon Hydra-Full Solution Water Volume Aqua Gel Cream
2019. augusztus 12.

Nyáron nappali arckrémnek tökéletes! Nagyon könnyű gél állagú, gyorsan felszívódik nem hagy réteget, rétegzős rutinba beépítve kellően hidratál! Az ára is szuper szerintem! Télre vszinű kevés lesz, de most nyáron ebbe a melegbe szuper! Az illata is finom nem zavaró!

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream
2019. augusztus 12.

Eléggé dehidratált a bőröm ezért rendeltem meg a szérummal együtt, és mert megtaláltam egy magyar webshopban így nem kellett rá heteket várnom! Ez egy plusz pont volt hogy mellette döntöttem! Eléggé tartalmas krém, kicsit nehezebb szívódik fel de éjjelre tökéletes! A szérumával együtt használom estére és sokkal hidratáltabb a bőröm! Illatmentes szerintem, praktikus csomagolás nagy kiszerelés! Nem tudom még hogy ujraveszem e mert még keresem a tökéletes hidratálót, de elhasználom az biztos!

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
2019. augusztus 12.

Mintát kaptam belőle! Engem meggyőzött, meg is rendeltem a teljes kiszerelést! Nappalra használom nagyon hidratált és táplált a bőröm tőle! Tetszik a nagy kiszerelés ár érték aránya szuper! Könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, rétegzős rutinba tökéletesen be lehet építeni!

Klairs Supple Preparation Facial Toner

Klairs Supple Preparation Facial Toner
2019. augusztus 6.

Próbálok olyan termékeket keresni amikben nincs illóolaj, de vmiért kíváncsi voltam hogy mit tud ez a tonik és plusz érv volt hogy kapható itthon és ráadásul kis kiszerelésbe is így nem is volt kérdés hogy kipróbálom! Kicsit sűrű állagú, gyógynövény illata van! (mint eddig minden Klairs terméknek amivel találkoztam)Az állagától függetlenül maradéktalanul felszívódik nagyon hamar, szuperül hidratál! Útban van felém a teljes kiszerelés! Engem meggyőzött!

Benton Snail Bee High Content Lotion

Benton Snail Bee High Content Lotion
2019. augusztus 6.

2 mintám volt belőle és mivel még keresem a tökéletes éjszakai krémet így estére használtam! Jól is tettem hogy ebbe a melegbe nem nappalra kentem fel! Szerintem egy nagyon gazdag testes krém, kicsit nehezebben ivodótt be a bőrömbe! De mégis tetszett, ahogy kentem olyan érzésem volt hogy na ezzel a krémmel aztán rengeteg tápanyagot kenek magamra és szerintem azért éreztem ezt mert egy testes krém nekem!Reggelre egységesebb szebb, puhább lett a bőröm!Tetszik a nagy kiszerelés!Télre szerintem jó választás! Addigra beszerzek egy teljes kiszerelést belőle!

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2019. augusztus 6.

Imádom ezt a terméket! Sok jó véleményt hallottam róla így megrendeltem! A cél folthalványítás és feszesítés volt! A folthalványítást még nem igazán vettem észre 1 hónap használat után de a feszesítés megvan, érzem ahogy dolgozik a bőrömön! Nagyon puha lesz a bőröm utána, nem hagy réteget, maradéktalanul beszívódik! Ez az a termék ami szerintem mindig része lesz a rutinomnak reggel, este!

AHC Ageless Real Eye Cream For Face Season7

AHC Ageless Real Eye Cream For Face Season7
2019. július 6.

A 12mles kiszerelést vettem meg! Van benne egy kis parfüm de engem nem zavar, nincs erős illata egyáltalán nem zavaró számomra! Sőt nagyon hamar elillan! Ez egy könnyű fehér színű krém, nagyon hamar felszívódik! Én már 3-4 nap után láttam változást! Sokkal hidratáltabb a szemkörnyékem, élettel telibb, kisimultabb! 27 éves vagyok, ráncaim hál istennek még nincsenek úgyhogy arról nem tudok írni hogy a ráncokkal mit tesz, de szerintem érdemes tenni vele egy próbát! Előtte purito green level szemkörnyékápolóm volt én azt is szerettem! Úgy láttam a véleményeket hogy sokan panaszkodtak az illatára!Véleményem szerint ennek ahhoz képest nincs illata!

Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask

Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask
2019. július 5.

Kis kiszerelésbe vettem meg a Koreamaszk.hu oldalról! Mikor megjött csak gyorsan felbontottam megnéztem, beleszagoltam! Elég erős gyógynövényes, citromos illat csapott meg! Estig ezen gondolkodtam hogy lehet hogy nem volt jó döntés megvenni! Eljött az este a rutinom utolsó lépéseként használtam! Belenyúltam és egy nagyon tömör zselés cuccba nyúltam.... Lesz ami lesz, mondom én felkenem! Kicsit ragacsos érzetet hagyott, érdekes volt, azt gondoltam tuti párnára ragadok! Eltelt 15 perc és semmi maradt sem az illatból sem a ragadásból! Reggelre csodát tett az arcommal! Pihe puha, egyenletes bőr! Nagyon kellemesen csalódtam benne! Nem kizárt hogy nagy kiszerelésbe is beruházok rá! Előtte az innisfree sleeping packját próbáltam (5mintát) szerintem ez sokkal jobb!

Innisfree Green Tea Sleeping Pack

Innisfree Green Tea Sleeping Pack
2019. július 3.

5dbos minta csomagot vettem belőle egy magyar webshopról! Van illata nekem nem is illant el valami hamar, de rá jöttem hogy nem igazán zavar! Kellemes, nem erős az illat! Az állaga nagyon könnyű, gyorsan felszívódik! Nem okozott semmi féle irritációt! Reggelre puhaságot adott az arcbőrömnek! Eléggé kísérleti stádiumba vagyok a koreai arcápolás terén ezért tuti lesz amit kipróbálok még, de ennek az üres kis minta tasakját megőrzöm hogy emlékeztessen ha esetleg nem találnám meg a tutit hogy ez egy szuper krém!!

Missha Super Aqua Ultra Water-Full Active Toner

Missha Super Aqua Ultra Water-Full Active Toner
2019. július 3.

Mintát kaptam belőle, nem egy megszokott tonik szerintem! Az állaga elég sűrű, ettől függetlenül könnyen beszívódik! Utána eléggé feszült tőle a bőröm! Nem irritált, nem pirosodtam ki, nem hagyott ragacsos érzetet, de valamiért mégse jött be! Nem fogok teljes kiszerelést venni az biztos!