bibor009

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Isana Olive Ajakápoló

Isana Olive Ajakápoló
2015. február 5.

Nagyon jó .
Kifejezetten jól hidratál, megérte a 250 ft-ot.
Nincs színe, nem zöld, pedig én is megijedtem amikor megláttam.
Az illata büdöskés. de nem zavar.

Isana Pearl & Gloss Ajakápoló (régi)

Isana Pearl & Gloss Ajakápoló (régi)
2015. február 5.

A színe kicsit mű, az illata pedig borzalmas, tényleg olyan mintha avas lenne. Pozitivul hogy nincs benne parfüm és mesterséges színezék a seavajnak is kicsit ilyen szaga van. Azért majd elhasználgatom, de hogy újra nem veszem az is biztos.

Neutrogena Wave Deep Clean Arctisztító Párna

Neutrogena Wave Deep Clean Arctisztító Párna
2012. július 22.

nekem annyira jól eltüntette az apró kis patikat.. hihetelen jó.

Balea SOS Urea Arcápoló Szérum

Balea SOS Urea Arcápoló Szérum
2012. június 13.

Valaki tudja hogy hol lehet kapni? mert egyik napról a másikra eltűnt a polcsokról. nekem pedig nagyon kéne.

Essence Silky Touch Pirosító

Essence Silky Touch Pirosító
2012. június 13.

Én tegnap vettem meg a 20 babydoll árnyalatot. Nagyon szép. Nem túl hivalkodó, de azért mutat is . Pont annyira látszik amennyire kell, szépen csillog, szépen fénylik, és talán az utóbbi időben ez a legjobb beruházásom pirosító terén. A bőrszínemhez is jó lesz szerintem, mert ha éppen nem vagyok annyira barna ,akkor sem lesz bohócos. (heti 1szer-2 szer szolizom)
Kicsit arcfény hatása is van. Nem tudom mennyire tartós, tegnap 3 órán kersztül volt rajtam, addig ott volt az biztos. :) És ami a legjobb... nem lehet elrontani. Ecset nélkül is fel tudom vinni tökéletesen. Szóval nagyon megérte. Szerintem legközeleb bis megveszem majd, bár reménykedem hogy sokáig kitart.

Balea Föhn Lotion Hővédőspray

Balea Föhn Lotion Hővédőspray
2012. május 24.

Valami olcsó hővédőt kerestem, mert a pénztárcám nem enged meg mást,és erre leltem.
Az utasítás szerint nedves (törcsiszáraz) hajra fújtam, és úgy szárítottam meg. reggel pedig kivasaltam.
lehet hogy védi a hajat, de én különösebb hatást nem tapasztaltam. Az illata egészen jó, és talán kicsit selymesebb a hajam tőle, de ennyi. Ezért a pénzért nem tudom lehet e többet várni, én minden esetre azt a hatást szerettem volna elérni, mint mikor kijövök a fodrásztól:) . Az bizony nem jött össze és legközelebb biztos hogy nem veszem meg. Inkább össszegyűjtök egy drágára.
Összességében annyit tudnék mondani, hogy el lehet használhatni, el is fogom, de lényegében az illata az ami tetszik.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2012. május 24.

hah na én is megvettem, Látom mindenki beruházott rá, hát gondoltam nem veszíthetek sokat. És tényleg jó. Este bekentem magam vele, és reggel olyan egészségesnek látszott a bőröm mindenhol.
Ami kicsit furcsa volt, hogy fürdésnél észrevettem hogy van rajtam egy vékony réteg a testvajból. Ez egyrészt jó, mert véd, és nem száradok ki újra, mint más krémeknél, másrészt kicsit furi, hogy 8 óra alatt sem szívódott be teljesen?. Az illata olyan igényes. nem túl erős, de határozottan tetszik. El fogom használni az biztos, szerintem mire elfogy találok más kipróbiznivalót itt, szóval lehet nem veszem meg újra. Minden esetre teljesen jó termék, ajánlom.

Fa Sport Double Power Deo Spray

Fa Sport Double Power Deo Spray
2012. május 10.

Nem izzadok tőle, teljesen meggátolja az izzadást, viszont csúnya fehér foltot hagy a sötét ruhákon ha nem vigyáz az ember, és csak mosással jön ki a folt. nem elhet lesöpörni a ruháról.
Akciósan vettem, így megérte, még meggondolom hogy legközelebb megvegyem e.

Miss Sporty Fabulous Glam Folyékony Szemhéjtus

Miss Sporty Fabulous Glam Folyékony Szemhéjtus
2012. május 10.

Nekem nagyon megfelelt. Könnyű vele dolgozni, szép ívelt vonalakat húzhatunk a segítségével.
A festék állaga teljesen jó, és viszonylag tartós is ,ha alatta szemhélypúder is van.
(azért egy sírást nem bír ki :)) Megvenném máskor is, abszolut hozta azt ,amit elvárok egy tustól.
-ja és kb fél éve megvan ugy hogy gyakran használom.

Avon Naturals Gránátalma Bőrvédő Szemápoló Gél

Avon Naturals Gránátalma Bőrvédő Szemápoló Gél
2012. május 10.

Nemtudom mennyire hatásos, minden esetre használat után frissnek ,és simának éreztem a szemem környékét tőle. Frissítettt mondhatni. Husszútávon semmilyen változást nem tapasztaltam. (2-3 hónap)
Összességében mondhatom hogy tetszik. Az illata is finom, elfér a tatyómban, és bármikor használhatom ha szükségem van rá.