bigbogesz

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Effaclar K

La Roche-Posay Effaclar K
2017. július 30.

Régóta próbálgatom, az elején, téli időszakban semmilyen hatással nem volt az arcbőrömre,nem éreztem,hogy a pórusaimat összehúzná, vagy egységesítené bőrömet. Viszont most a nyári melegben észrevettem,hogy a már kezelt pattanásaim helye, a pirosság gyorsan eltűnik a használatával. A krémnek nagyon könnyű az textúrája,kellemes elkenni. Nem fogott meg a termék,újra nem veszem az tuti.

Real Techniques Deluxe Gift Set

Real Techniques Deluxe Gift Set
2017. január 30.

Ebben a csomagban megtaláltam a legjobb highlighter ecsetet, egyszerűen gyönyörűűű és nagyon puha, az olcsóbb highlightereket is szépen felviszi. Az alapozóecseten sokat töprengtem,próbálgattam,hogy mire lesz alkalmas,s nekem a korrektor bőrömbe püfölésére jól bevált. A szemfesték ecsetet a szemfesték satírozására használom, nagyon szépen lehet vele dolgozni.A tusecset az egyedüli,amit nem tudok kihasználni. Összességében nagyon jó kis csomag.

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H
2017. január 30.

T-zónában zsírosodó, tág pórusú bőrűeknek nem ajánlanám. Kimondottan kiemeli a bőröm negatív tulajdonságait: 3-4 óra után kizsírosodik a t-zóna, még púder használatával is; pórusokat kiemeli, gyengén fed. A számomra teljesen jó Rose 300, és Rose 200 színekből állandó hiányt tapasztaltam a boltokban. Én tuti váltok más alapozóra.

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2017. január 2.

Ami talán még nem került szóba vele kapcsolatban: az alsó picibb szempillasorhoz nehezen fér a kefe kialakítása miatt,ezért én azt más spirállal oldom meg. De ezt leszámítva tökély!

The Body Shop Vanilla Chai Kézkrém

The Body Shop Vanilla Chai Kézkrém
2016. december 1.

Az atomfűszeres illata és a karácsonyi hype miatt vettem meg. Sajnos nem valami mélyen hidratál. Nem extrém száraz a kezem, nem cserepesedik még télen sem,éppen hogy csak zavaró a szárazsága, de ennek a használata után elég hamar újra kell kennem,mert nem tartós a hatása. Pedig az ára miatt elvárnám tőle. Konkrétan ez a krém csak arra jó véleményem szerint,hogy beillatosítsa a kezemet. :D

Vichy Purete Thermale Lotion Micellaire

Vichy Purete Thermale Lotion Micellaire
2016. november 17.

Nekem az tűnt fel használatakor, hogy sokkal kevesebb sminket távolít el a bőrömről,mint a Garnier micellás vize, pedig minden nap ugyanannyi alapozót,stb.-t kenek az arcbőrömre. Hiába kellemesebb a bőröm érzete utána,nem elég alapos a tisztító hatása.

Milani Amore Matte Lip Créme Folyékony Rúzs

Milani Amore Matte Lip Créme Folyékony Rúzs
2016. november 15.

Ennyi bókot még egy rúzsomra sem kaptam,mint a Precious árnyalatú Milanimra! Kék színű szemhez és hideg, rózsás tónusú bőrömhöz nagyon passzol. Tény,hogy sokkal sötétebb színű a vártnál,de ennél a mályvás színnél abszolút jól jön ki. Kylie Jenner Posie K-ra hasonlít, nagyon dögös vanília illatú. Ha Carmexet dobok alá, később lép fel a szám cserepesedése, de ha kellőképp hidratált, fel sem merül a dolog. Csodát nem kell várni, jó hogy kopik,de elegánsan,nem morzsásan, mint a Max Factor Lipfinity-je. A csókot is bírja. ;)

OGX Argan Oil Of Morocco Shampoo

OGX Argan Oil Of Morocco Shampoo
2016. november 9.

Kis szerelmem lett, egy reptéren találkoztam vele. Az én vastagszálú, hullámos hajamon nagyon bevált, ilyen hajtípusra abszolút ajánlom! Az első sampon az életemben,ami végre selymessé, könnyen kifésülhetővé tette a hajkoronámat. Ma Mülleres nézelődés közben rátaláltam, de borsos árú (megközelítően 2500ft/300 ml).

L'Oréal Paris Super Liner Perfect Slim

L'Oréal Paris Super Liner Perfect Slim
2016. július 31.

Évek óta minden nap viselek tusvonalat, rengeteg fajtát (gél, filc, folyékony tus) kipróbáltam már. A filcekkel mindig ugyanolyan a végeredmény: pontatlan vonalat húz, elkenődik,nem lehet építgetni, pigmentáltsága gyenge,nem tartós. Ezzel a termékkel is ugyanaz a szituáció. Primert, alapozót, korrektort is felkentem alá,hátha,de sajnos úgy is ugyanezeket tapasztaltam. Pedig olyan jó a kiszerelése, nagyon jól kézre áll a filc.

Schwarzkopf Styliste Ultime Satin Frizz Control Hajkiegyenesítő Spray

Schwarzkopf Styliste Ultime Satin Frizz Control Hajkiegyenesítő Spray
2016. július 11.

Nagyon vastagszálú, dús, hullámos hajam van (szerintem minden hajtermékkel kapcsolatos vélemény célravezetőbb lenne,ha a hajtípusunkkal kezdenénk). Használatakor azt vettem észre, hogy száraz és vizes hajra fújva különbözik a hatása. Száraz hajra fújva a hajam egy nagy kócrengeteg lett, a termék megszáradása után is nagyon sprőddé vált. Vizes hajra fújva, szárítás előtt viszont könnyebbé tette a kifésülését, szárítás után is puha maradt a hajam. Hogy kiegyensítené?! Ááá abszolút nem. :D